تدریس در فرادرس

فرادرس، دانشگاهی آنلاین است که آموزش‌های کاربردی و مورد نیاز دانشجویان را ارائه می‌دهد. در همین راستا تاکنون بیش از ۱۰۰۰۰ ساعت آموزش آنلاین، در زمینه‌‌ها و رشته‌های مختلف، ارائه شده‌اند و این آموزش‌ها در اختیار بیش از ۵۰۰ هزار دانشجوی آنلاین در سراسر ایران و خارج از کشور قرار گرفته‌اند. آموزش‌های فرادرس، به صورت ویدئویی تهیه و ضبط می‌شوند و در اختیار مخاطبین قرار می‌گیرد.

تدریس و عضویت در هیات علمی بزرگترین دانشگاه کشور بر بستر وب

تدریس در فرادرس به دانش و تخصص شما دایره اثری به وسعت کل کشور می‌بخشد. دانش و تجربه‌ای که تاکنون محدود به مرز زمان و جغرافیا بود، در فرادرس اوج گرفته و فارغ از هر گونه مرزی می‌گردد. تدریس در فرادرس، تدریس برای آرمان «دانش بدون مرز» است.

فرادرس هم اکنون:

10000 ساعت آموزش

ایجاد و ارائه بیش از 2 میلیون ساعت مطالعه علمی با ارائه 10000 ساعت آموزش

1600 نفر اعضای هیات علمی

تدریس بیش از 1600 نفر از برترین اعضای هیات علمی برای بیش از ۵۰۰ هزار دانشجو

ثبت دروس در وزارت ارشاد

ثبت رسمی دروس در وزرات ارشاد با نام مولف (با شماره شناسایی واحد فرهنگی ۱۰۰۱۳۷۷)شرایط مالی و اطلاعات پرداخت

تمام دروس منتشر شده توسط وزارت ارشاد با ذکر نام مولف ثبت رسمی می شوند و تحت حمایت حقوقی وزارت ارشاد قرار می گیرند. در کنار این موضوع، از بعد مادی نیز فرادرس پلن هایی برای پرداخت به مدرسین ایجاد کرده است.

پلن مالی آموزش‌های فرادرس – کلیک کنید.


راهنمایی بیشتر

برای اطلاع از بررسی فرایند همکاری و موضوعات تدریس در فرادرس، بر روی آکاردیون زیر کلیک نمایید.

فرایند بررسی همکاری با فرادرس

۱) هماهنگی اولیه

هماهنگی اولیه و اعلام عناوین پیشنهادی توسط مدرس (ثبت نام در سیستم نشر لینک (+))

۲) ارسال سر فصل

ارسال سرفصل توسط مدرس و هماهنگی جهت ارسال فیلم پیش ضبط

۳) هماهنگی ضبط نهایی

تکمیل فرم قرارداد و شروع همکاری رسمی
ویژگی‌های موضوعات مناسب برای تدریس در فرادرس

1) موضوع جدید و یا نسخه تکمیل شده از آموزش‌های منتشر شده در سایت فرادرس باشد: لیست دوره‌های ارائه شده در فرادرس، در این لینک (+) و دوره‌های در حال ارائه در این لینک (+) در دسترس است.

2) مدت زمان آموزش مورد نظر کوتاه باشد: کوتاه و خلاصه بودن آموزش‌ها در مقایسه با آموزش‌های سنتی و حضوری از ویژگی‌های اصلی آموزش‌های فرادرس است. از سویی دیگر برای شروع همکاری، هماهنگ کردن یک آموزش کوتاه، راحت‌تر و چابک‌تر خواهد بود.

3) شما تسلط و تجربه آموزشی بیشتری در آن دارید: مثلاً اگر موضوع «الف» را قبلاً دو بار و موضوع «ب» را بیش از 10 بار تدریس کرده اید، اولویت با موضوع «ب» خواهد بود.

4) سطح نیاز به محتوای موضوع بالا باشد: یعنی تعداد دانشجو و یا متخصص غیردانشجوی بیشتری، نیاز به آموختن آن داشته باشند.


ارسال عناوین آموزش و شروع به همکاری با فرادرس

فرادرس با ارائه بیش از ۲۰۰۰ عنوان آموزش آنلاین، با مجموع مدت زمان بیش از ۱۰۰۰۰ ساعت، در زمینه‌های تخصصی مختلف، به ۵۰۰ هزار نفر از اعضای جامعه دانشگاهی ایران و برخی کشورهای همسایه، ارائه داده است. آموزش‌های فرادرس، به صورت ویدئویی تهیه و ضبط می شوند و در اختیار مخاطبین قرار می گیرد. به منظور شروع همکاری و پیوستن به اعضای هیات علمی فرادرس، لطفا در سیستم آموزشی فرادرس وارد شوید (درصورتی که در سیستم نشر فرادرس، نام کاربری ندارید، نیاز است ابتدا ثبت نام نمایید)، و سپس عناوین مورد نظر خود را ارسال نمایید.