آموزش مهارت های ارائه و طراحی اسلاید
۲,۲۵۴ دانشجو از این آموزش‌ها استفاده کرده‌اند.
۴۲۷ دقیقه مجموع مدت زمان آموزش‌های این صفحه است.
۳ عنوان آموزشی در این صفحه در دسترس شماست.
۱
fvacw9403

آموزش شیوه ارائه علمی

مدرس: دکتر اسماعیل آتشپز گرگری

متاسفانه در کنار اهمیت آشنایی با روش های اصولی ارائه علمی، به این موضوع در دانشگاه های کشور به میزان کافی پرداخت نمی شود و دانش محدود دانشجویان در این موضوع نیز نه در طی یک فرایند آموزشی مدون، که بر مبنای سعی و خطا به دست می آید. این موضوع باعث می شود که در موارد متعددی، نتایج علمی به دست آمده توسط دانشجویان و پژوهشگران، در حاشیه و در سایه یک ارائه ضعیف مانده و دیده نشوند. فرادرس «اسلوب و شیوه ارائه علمی»، دقیقا بر همین موضوع تمرکز دارد. این فرادرس می خواهد مباحث پایه و اساسی مرتبط با ارائه علمی را به ساده ترین حالت ممکن بررسی نماید و نکاتی را مطرح نماید که رعایت آن ها، اثر بسیار زیادی بر روی کیفیت ارائه آثار علمی خواهد داشت.

یادگیری را شروع کنید ...

۲
fvppt9309

آموزش پاورپوینت (Microsoft Office PowerPoint 2013)

مدرس: مهندس سید رضا هاشمیان

در این فرادرس، دانشجویان عزیز، با محیط نرم افزار پاورپوینت (Microsoft Office PowerPoint 2013)، قسمت های مختلف آن، منوها و … آشنا می شوند. سرفصل هایی که در این آموزش به آن پرداخته می شود در قسمت توضیحات، آمده است. نقطه قوت این آموزش این است که به طور کامل به معرفی و کار با پاورپوینت (Microsoft Office PowerPoint 2013) پرداخته شده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۳
fvprz9306

آموزش ساخت اسلاید با پرزی (Prezi)

مدرس: مهندس امین داستانپور

در این فرادرس، دانشجویان عزیز، با مباحث مختلف ساخت اسلاید با پرزی آشنا می شوند. سرفصل هایی که در این آموزش به آن پرداخته می شود، آشنایی با نرم افزار پرزی و استفاده از آن، ساخت ارائه، آشنایی با افکت ها و ساخت آن ها و ... می باشد. نقطه قوت این آموزش این است که به طور کامل به توضیح مباحث مربوطه پرداخته شده است.

یادگیری را شروع کنید ...

به یاد داشته باشید که ارائه خوب، بیش از این که یک استعداد باشد، مهارتی آموختنی است.

با آموزش‌های فرادرس، توانایی و مهارت ارائه خوب را، با اصولی ترین روش، بیاموزید.

موضوعات آموزشی مرتبطدر میان بیش از هزار ساعت آموزش منتشر شده در بزرگ ترین دانشگاه آنلاین کشور، جستجو کنید ...


فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران