آموزش های زبان انگلیسی
۹ دانشجو ثبت نام کننده
۱۰ هزار دقیقه یادگیری و مطالعه توسط دانشجویان
۳,۶۰۰ دقیقه مدت زمان آموز‌ش‌های این صفحه
۴ عنوان آموزشی تعداد آموز‌ش‌های این صفحه
۱
NRS101

مجموعه یادگیری ماکزیمم / ۱۱۰۰ واژه‌ای که باید بدانیم

مدرس: -

با توجه به نیاز روزافزون به آموزش زبان های انگلیسی و مراجعه متقاضیان به شرکت در آزمون های رسمی و بین المللی، مطالعه مجموع واژگان ۱۱۰۰، مسیر شما را برای آزمون های تافل، جی آر ای و آیلتس آسان خواهد کرد. بی شک یادگیری زبانی جدید از سخت ترین کارهایی است که بر عهده مغز قرار می گیرد. اما این اتفاق، مغز را در وضعیت تمرین قرار داده و به مرور قوی تر می نماید. یادگیری زبان دوم یکی از بهترین روش های عملی برای بالا بردن ذکاوت و تیزهوشی است. همچنین می تواند از مغز شما در برابر کهولت سن محافظت کند. لغات ۱۱۰۰ از مجموعه لغات بسیار پرکاربرد و سخت ترین مجموعه لغات است که به همین علت موردتوجه طراحان سؤال های کنکورها و آزمون های زبان است.

یادگیری را شروع کنید ...

۲
NRS102

مجموعه یادگیری ماکزیمم / واژه های ضروری آزمون TOEFL

مدرس: -

TOEFL مخفف کلمه Test of English as a Foreign Language است. امروزه آزمون تافل به عنوان یکی از معتبرترین آزمون های تعیین سطح دانش زبانی در دنیا شناخته شده است. این آزمون سال هاست که در ایران و سراسر جهان برگزار می گردد و از مدرک آن به عنوان تأییدیه ای برای تحصیل در دانشگاه های خارجی و نیز تسلط بر زبان انگلیسی یاد می شود. برای کسب امتیاز بالا در آزمون تافل نیاز است که دانش خود را برای این آزمون مهم گسترش دهیم.  تسلط بر واژگان و لغات پرکاربرد این آزمون ها نه تنها باعث موفقیت در بخش لغات می شود، بلکه در بخش هایی نظیر Writing و درک مطلب نیز کارساز خواهد بود.

یادگیری را شروع کنید ...

۳
NRS103

مجموعه یادگیری ماکزیمم / واژه های ضروری آزمون IELTS

مدرس: -

IELTS یا International English Language Testing System یک امتحان زبان انگلیسی است و از اعتباری بین المللی برخوردار است. این امتحان معیاری است جهت سنجش دانش زبان انگلیسی اشخاصی که می خواهند در کشورهای انگلیسی زبان درس بخوانند، کار کنند و یا به آن کشورها مهاجرت نمایند. امتحان IELTS با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج، کنسولگری انگلستان و سازمان IDP استرالیا برگزار می شود. این امتحان از بالاترین و معتبرترین استانداردهای بین المللی جهت سنجش سطح زبان انگلیسی داوطلبان پیروی می کند و چهار توانائی Writing،Reading،Listening و Speaking را مورد ارزیابی قرار می دهد.

یادگیری را شروع کنید ...

۴
NRS104

مجموعه یادگیری ماکزیمم / ۵۰۴ واژه مطلقا ضروری زبان انگلیسی

مدرس: -

مجموعه لغات ۵۰۴ یکی از معروف ترین لغات ضروری زبان انگلیسی است. این لغات سال هاست که در اختیار علاقه مندان به یادگیری واژگان زبان انگلیسی قرارگرفته است که هرساله افراد زیادی به طرفداران این مجموعه لغات معروف اضافه می شوند. اهمیت یادگیری زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست. فراگیری زبان دوم باعث افزایش تحریک شناختی مناطق مغزی درگیر با زبان شده و می تواند از بروز مشکلات شناختی مانند زوال عقل در سالمندی پیشگیری کند. این کتاب را اکثر زبان آموزان مبتدی همراه با ترجمه آن، نیاز دارند.

یادگیری را شروع کنید ...در میان بیش از هزار ساعت آموزش منتشر شده در بزرگ ترین دانشگاه آنلاین کشور، جستجو کنید ...


فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران