فرادرس
 

فرادرس سالانه نزدیک به نیم میلیون ساعت از زمان مطالعه دانشجویان داخل ایران را به خود اختصاص می دهد و دانشجویان خارج از کشور نیز بخشی از این حرکت بزرگ در آموزش دانشگاهی ایران هستند.

 

دریافت آموزش‌ها به صورت لینک دانلود

آموزش‌های فرادرس به صورت لینک دانلود ارسال می شوند و از این جهت امکان تهیه آن‌ها توسط متقاضیان خارج ایران به راحتی میسر می‌باشد. بعد از ثبت سفارش و تایید پرداخت توسط همکاران مالی فرادرس، لینک‌های دانلود در حساب کاربری قابل دریافت است.

 

نحوه واریز وجه

به عنوان دانشجوی خارج از کشور فرادرس شما روش های زیر را برای پرداخت در سیستم فرادرس دارید.

۱) پرداخت با سیستم بانکی ایران (توسط شما یا آشنایانتان)

شما نیز همانند همه دانشجویان داخل کشور فرادرس، به راحتی می توانید پرداخت را با همه کارت‌های بانکی ایران انجام دهید. در این صورت هیچ مشکلی در مسیر استفاده از آموزش‌های فرادرس ندارید و همانند همه دانشجویان داخل کشور می‌توانید از این آموزش‌ها بهره ببرید. در این روش، لینک‌های دانلود به صورت آنی و به محض پرداخت فعال خواهد شد.

۲) واریز ارزی و انتقال ارزی وجه از طریق پی پال (paypal) – همه جای دنیا

قابل پرداخت توسط تمام کارت‌های اعتباری معتبر بین المللی –  اگر امکان پرداخت ریالی ندارید، این امکان وجود دارد که پرداخت ارزی داشته باشید. برای این منظور ادامه این صفحه را ببینید.

۳) واریز با سیستم بانکی افغانستان

بیشترین تعداد دانشجویان غیرایرانی فرادرس را دانشجویان کشور همسایه، افغانستان تشکیل می‌دهند. ما در حال نهایی‌سازی هماهنگی‌ها هستیم تا دانشجویان افغانستانی، بتوانند به راحتی با پرداخت توسط هر بخش از سیستم بانکی داخل کشور خود، از آموزش‌های فرادرس استفاده کنند.

اگر تمایل به پرداخت وجه از کشور افغانستان را دارید؛ با ما از طریق ایمیل afghanistan@faradars.org مکاتبه نمایید.

 

ثبت سفارش با پرداخت ارزی (غیر ریالی)

اگر می خواهید پرداخت ارزی از طریق پی پال (PayPal) داشته باشید، مسیر باز هم ساده و سرراست است (۴ گام ساده).

مراحل پرداخت ارزی - کلیک کنید.

 

فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران