مجموعه آموزش های سی شارپ | آموزش پروژه محور #C

مجموعه آموزش های سی شارپ | آموزش پروژه محور #C

مدت زمان آموز‌ش‌های این صفحه
۱۴۹ ساعت
تعداد آموز‌ش‌های این صفحه
۲۲ عنوان آموزشی
1

آموزش پروژه محور سی شارپ (C#‎) – سیستم مدیریت حسابداری و انبارداری

با توجه به این که در دروس دانشگاهی بر اساس سرفصل های دانشگاهی در درس مهم برنامه نویسی، سرفصل های بخش مهم بانک اطلاعاتی را در برنامه نویسی پوشش نمی دهند، به همین دلیل تهیه و یادگیری این آموزش کاربردی و کاملا پروژه محور برای دانشجویان و علاقه مندان به برنامه نویسی بسیار مهم و مفید است. در این آموزش صفر تا صد زبان برنامه نویسی سی شارپ، به صورت ساده و کاربردی با امکانات و تکه کدهای کمیاب توضیح داده شده است و شما می توانید با استفاده از آموزش ها و کدهای استفاده شده در این فرادرس به راحتی نرم افزار مورد نیاز خود را کدنویسی کرده و نیز وارد بازار کار شده و از برنامه نویسی کسب درآمد کنید.

مدرس: وحید اسدزاده مدت زمان آموزش: ۱۳ ساعت و ۳۹ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش پروژه محور ASP.NET Core - طراحی سایت رزرو هتل - بخش اول

در این فرادرس با تکنولوژی NET Core. آشنا می شویم که با زبان ASP.NET ترکیب و بحث شیرین و جذابی را ارائه می دهد. مخاطبان این آموزش، برنامه نویس هایی هستند که با نسخه ASP.NET MVC آشنایی و قصد مهاجرت از نسخه MVC معمولی به Core MVC را دارند. هدف ما از ارائه این آموزش، یادگیری مباحث NET Core. در سمت وب است، چرا که نسل جدید برنامه نویسی وب بر پایه این تکنولوژی در حال رشد است و به ناچار برنامه نویس هایی که در سمت وب کار می کنند باید این زبان جدید را فرا گیرند تا دانش خود را به روز کرده باشند، پس هدف اصلی ما یادگیری، به روز شدن و ملحق شدن به بازار کار جدید است.

مدرس: علیرضا بهارلوئی مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۵۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
3

آموزش پروژه محور سی شارپ (C#‎) – پیاده سازی سیستم نوبت دهی

در این دوره آموزشی از روش ها و کدهای مختلفی استفاده خواهد شد که دانشجویان علاقه مند به برنامه نویسی را در رسیدن به هدف خود کمک خواهد کرد. این دوره تقریبا صفر تا صد زبان سی شارپ را دارا است و با یادگیری این دوره دانشجویان می توانند زبان قدرتمند سی شارپ را به طور کامل یاد بگیرند.

مدرس: وحید اسدزاده مدت زمان آموزش: ۷ ساعت و ۳۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
4

آموزش پروژه محور سی شارپ (C#‎) – پیاده سازی سیستم رستوران آنلاین

در این آموزش می خواهیم با استفاده از دانش برنامه نویسی و مهندسی نرم افزار یک پروژه را به صورت کاملاً مستقل بسازیم. این فرادرس تنها یک بهانه برای ارائه مسائل کاربردی و کد نویسی حرفه ای تر برای شما دوستان گرامی می باشد. البته این جدا از آن است که خود موضوع به صورت کاملاً کاربردی می باشد، اما شما با آموزش آن و الگو برداری، می توانید بخش های دیگر سایت ها را نیز به راحتی انجام دهید.

مدرس: میثم حبیبی مدت زمان آموزش: ۱۵ ساعت و ۳۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
5

آموزش ساخت ربات تلگرام با سی شارپ (C#‎)

امروزه استفاده از اپلیکیشن پیام رسان تلگرام بسیار فراگیر شده است. با توجه به این که در حال حاضر یکی از کارآمد ترین قابلیت‌ های تلگرام، ربات‌ ها هستند که وظایف مختلفی از جمله: ارسال پیام به کاربران و ارسال عکس برای کاربران را بر عهده دارند. ما در این فرادرس قصد داریم شما را با ربات‌ های تلگرام آشنا کنیم، متدهای مختلف آن را به شما معرفی کنیم و نحوه‌ ساخت ربات را به شما آموزش دهیم و در آخر نیز با استفاده از زبان برنامه نویسی محبوب و پرکاربرد سی شارپ (C#‎)، یک ربات تلگرام ساده را پیاده سازی کنیم.

مدرس: محمد جباری مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۸ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
6

آموزش پروژه محور سی شارپ (C#‎) – پیاده سازی سیستم مدیریت کارمندان

هدف از ارائه این فرادرس، آموزش سریع و آسان زبان برنامه نویسی سی شارپ (C#‎) و بانک اطلاعاتی اس کیو ال (SQL) برای دانشجویان علاقه مند به برنامه نویسی است. در این آموزش، همچنین با انواع کامپوننت ها و ابزار گزارش گیری استیمول سافت به صورت کامل آشنا خواهید شد.

مدرس: وحید اسدزاده مدت زمان آموزش: ۶ ساعت و ۲۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
7

آموزش ساخت بازی با سی شارپ (C#‎‎‎)

سی شارپ یک زبان برنامه نویسی شی گرا و سطح بالا هست و امروزه در مجموعه زبان های برنامه نویسی پر طرفدار قرار می گیرد. برای تسلط روی مهارت برنامه نویسی، لازم است تا برنامه های مختلفی نوشته شود و اجرای آن بررسی شود. یکی از راه های تسلط روی برنامه نویسی، نوشتن بازی های مختلف است. در این آموزش ساخت چند بازی ساده و عمومی و چند مثال انجام می شود. سعی شده است بازی هایی در این آموزش پیاده سازی شود که هم به صورت دو نفره بازی می شوند و برای بازی به دو کاربر نیاز هست و هم به صورت یک نفره.

مدرس: رضا خاجوی مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۴۰ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
8

​آموزش ارسال و دریافت پیامک با مودم‎ در سی شارپ (C#‎)

اکثر نرم افزارهایی که پیاده سازی می شوند نیازمند امکان ارسال و دریافت پیامک خواهند بود تا هر اتفاقی در نرم افزار رخ می دهد یا هر موردی که تغییر می کند، از طریق پیامک به کاربر اطلاع رسانی شود. ما در این دوره به صورت کامل و از صفر تا صد نحوه اضافه کردن قابلیت پیامک به نرم افزار را با هر دو روش مودم GSM و وب سرویس آموزش خواهیم داد.

مدرس: عبداله اسکندری مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۴۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
9

آموزش پروژه محور سی شارپ (C#‎) – سیستم مدیریت آموزشگاه

امروزه آموزشگاه های زیادی برای تدریس رشته ها و تخصص های مختلف ایجاد شده اند که برای مدیریت خود نیاز به یک نرم افزار جامع خواهند داشت. در این آموزش به صورت کامل از صفر تا ۱۰۰ با نحوه پیاده سازی این سیستم آشنا خواهیم شد.

مدرس: عبداله اسکندری مدت زمان آموزش: ۱۹ ساعت و ۱۹ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
10

آموزش ساخت سیستم آزمون گیر در سی شارپ

در این آموزش، شما با نحوه پیاده سازی سیستم آزمون گیر آشنا خواهید شد. سیستم آزمون گیر دارای یک سری نکات در طراحی دیتابیس و کد نویسی بوده که شما به صورت کامل با این نکات، آشنا می شوید و در سیستم های مشابه می توانید از آن ها استفاده کنید. در این آموزش، شما به صورت کامل و اصولی با نحوه پیاده سازی سیستم آزمون گیر آشنا خواهید شد.

مدرس: عبداله اسکندری مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
11

آموزش پروژه محور سی شارپ (C#‎‎) – سیستم مدیریت بانک

هدف از تدریس این دوره تسلط برنامه نویسان روی پروژه های مالی می‌باشد تا بتوانند پروژه هایی که مربوط به مدیریت موسسات و قرض الحسنه ها می‌باشد را پیاده سازی کنند. همچنین برنامه نویس بتواند با مواردی مثل چاپ چک، چاپ دفترچه قسط، وام و ... آشنا شود و در پروژه هایی مانند این آموزش، از آن ها استفاده کند. در این آموزش ویدئویی، ابتدا کل سیستم قرض الحسنه را تحلیل کرده و از روی تحلیل آن پایگاه داده را طراحی خواهیم کرد. سپس در مرحله بعد ظاهر پروژه را طراحی می کنیم و بعد از آن کدنویسی قسمت های مختلف را شروع خواهیم کرد.

مدرس: عبداله اسکندری مدت زمان آموزش: ۷ ساعت و ۱۰ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
12

آموزش پروژه محور سی شارپ (C#‌‎‎) - پیاده سازی نرم افزار حسابداری شخصی

در این دوره آموزشی کاربردی، تمامی مسائل و موارد مالی مربوط به یک شخص پیاده سازی می شود که در آن شخص می تواند حساب های بانکی و تمامی امور مالی خود را به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه و سالانه مدیریت کند و گزارش های متنوعی هم دریافت کند. اموری مانند حساب های بانکی، درآمدها، هزینه ها، چک ها، اقساط، بدهکاری، بستانکاری، خریدهای روزانه و … را می تواند مدیریت کند و گزارش های مربوط به هر بخش را به صورت بازه های زمانی دلخواه مشاهده و چاپ کند.

مدرس: وحید اسدزاده مدت زمان آموزش: ۶ ساعت
یادگیری را شروع کنید
13

آموزش پروژه محور سی شارپ (C#‎‎‎) – پیاده سازی سیستم هتلداری

در این آموزش، به نکاتی اساسی در مورد زبان برنامه نویسی C#‌‎‎ اشاره خواهیم کرد. ما در این فرادرس سعی داریم تا با ساخت نرم افزاری که در آن از کدهای مفید، پرکاربرد و پرس و جوهای مناسبی که برای مدیریت اطلاعات در بانک اطلاعاتی SQL و گزارش گیری استفاده شده، دانشجویان را در یادگیری سریع زبان قدرتمند سی شارپ یاری کنیم.

مدرس: وحید اسدزاده مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت و ۲۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
14

آموزش پروژه محور سی شارپ (C#‌‎) - ساخت برنامه دانلودگر

محبوبیت و جامعیت زبان برنامه نویسی سی شارپ (C#‌‎) بر هیچ کس پوشیده نیست. زبان برنامه نویسی سی شارپ، برنامه نویسان زیادی را به سمت خود کشانده است و برنامه نویسان زیادی نیز تمایل زیادی به یادگیری این زبان دارند. در این بین، استفاده از آموزش های پروژه محور برای یادگیری این زبان می تواند نقش بسیار مهمی را ایفا کند. ما در این فرادرس قصد داریم به صورت پروژه محور با این زبان برنامه نویسی کار کنیم. در این آموزش به نحوه ساخت یک برنامه دانلودگر برای دسکتاپ و نحوه دانلود چند فایل به صورت همزمان می پردازیم.

مدرس: محمد جباری مدت زمان آموزش: ۴۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
15

آموزش پروژه محور سی شارپ (C#‌‎) – شبیه سازی دستگاه عابر بانک

هدف از ارائه این آموزش کاربردی، شبیه سازی کامل دستگاه عابر بانک است که دارای امکاناتی از قبیل: تعریف رمز برای کارت، تغییر رمز، ایجاد حساب، گزارش گردش حساب، برداشت از حساب، واریز به حساب، کارت به کارت و… است. در این فرادرس، نحوه افزایش و کاهش موجودی حساب بعد از انجام تراکنش های متفاوت آموزش داده خواهد شد.

مدرس: وحید اسدزاده مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۳۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
16

آموزش پروژه محور سی شارپ (C#‌‎) – پیاده سازی سیستم صدور بلیط

هدف از این دوره آموزش نکات مهم برنامه نویسی به زبان سی شارپ است. به گونه ای که اگر کسی قبلا آشنایی با زبان سی شارپ نداشته باشد، می تواند بعد از یادگیری این دوره تقریبا به زبان C#‎ مسلط شود. در این دوره کار بر روی تاریخ شمسی و جستجوی اطلاعات بین دو تاریخ گفته می شود و همچنین تکه کدهای بسیار مفیدی برای دانشجویان علاقه مند به برنامه نویسی خواهد بود.

مدرس: وحید اسدزاده مدت زمان آموزش: ۸ ساعت و ۴۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
17

آموزش پروژه محور سی شارپ (C#‌‎) – پیاده سازی سیستم مدیریت آتلیه

هدف ما از ارائه این دوره، آموزش کار بر روی بانک اطلاعاتی SQL با استفاده از زبان سی شارپ و همچنین کار بر روی تصاویر است. به طور کلی در این دوره مباحث مهمی که یک برنامه نویس برای یادگیری زبان سی شارپ نیاز دارد، آموزش داده خواهد شد. این دوره شامل بخش های مالی و گزارش های مالی نیز خواهد بود.

مدرس: وحید اسدزاده مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت و ۵۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
18

آموزش پروژه محور سی شارپ (C#‌‎) – پیاده سازی سیستم مدیریت چک های بانکی

هدف از این فرادرس، ارائه آموزشی کامل در مورد نحوه مدیریت و گردش چک های بانکی از طریق زبان برنامه نویسی سی شارپ است. در این آموزش، از انواع مختلف پروسیجرهای اس کیو ال (SQL Procedures) برای فیلتر اطلاعات و تهیه گزارش های مختلف استفاده خواهد شد. نحوه انتقال و تراکنش مبالغ چک ها و تاثیر آن ها بر حساب های بانکی توضیح داده خواهد شد. همچنین در این فرادرس، نرم افزار گزارش گیری استیمول سافت ریپورت (Stimulsoft Reports) به صورت کامل آموزش داده خواهد شد.

مدرس: وحید اسدزاده مدت زمان آموزش: ۵ ساعت و ۵۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
19

آموزش پروژه محور سی شارپ C#‌‎‎‎ – پیاده سازی نرم افزار FeedReader (فیدریدر)

بسیاری از نرم افزارهایی که پیاده سازی می شوند نیازمند بخش هایی نظیر فیدریدر، مرورگر، اینترنت و... هستند و اگر نرم افزاری این امکان را نداشته باشد به کارایی و حذف کردن کاربر به نرم افزار کمک فراوانی خواهد کرد. در موارد غیر از این، در برخی پروژه ها، فید جزء موارد اصلی آنها می باشد و در صورت نبودن این قابلیت یک نقص محسوب می شود. از این جهت یادگیری این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. یادگیری نحوه متصل کردن نرم افزار به سایت از طریق نرم افزار کاربردهای زیادی دارد و برنامه نویس باید با این موارد آشنا شود.

مدرس: عبداله اسکندری مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۳۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
20

آموزش پروژه محور سی شارپ C#‎ - پیاده سازی بازی مین روب

در این فرادرس می‌آموزید که چگونه ظاهر مدرن یا به اصطلاح (Modern UI) را داشته باشید و همچنین آموزش تکنیک‌هایی در ارتباط با رابط کاربری را نیز فرا‌ می‌گیرید. سپس در ادامه با بررسی دقیق‌تر موضوعات برنامه‌نویسی و نحوه پیاده‌سازی نیاز‌های برنامه، بازی را پیاده‌سازی می‌کنید. علاوه بر این، برنامه‌نویسان و یا علاقه‌مندان به برنامه‌نویسی در این آموزش یاد می‌گیرند که چگونه بازی شخصی بسازند و در کنار لذت بازی کردن از برنامه‌نویسی و برنامه‌سازی کسب درآمد کنند و بازی‌ها و برنامه‌های کاربردی خود را وارد بازار کار کنند.

مدرس: محمد‌ جواد صابری نسب مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
21

آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید برای وب سایت ها با زامارین Xamarin Forms

در این آموزش قصد داریم تا به شیوه‌ای ساده و روان، نحوه ساخت برنامه اندرویدی با استفاده از زبان برنامه‌نویسی سی‌شارپ و پلتفرم Xamarin‎ Forms‎ را آموزش دهیم که توسعه‌دهندگان وب در صورت تولید برنامه‌های خود به صورت Mobile‎ Friendly‎ و ترجیحا Single‎ Page، بتوانند محصول خود را در این اپلیکیشن میزبانی کنند و اصطلاحا اپلیکیشن اختصاصی سایت یا پروژه تحت وب خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تولید نمایند. لازم به ذکر است که این نوع اپلیکیشن محدودیت‌هایی نیز دارد از جمله: عدم امکان ارائه مستقیم سرویس‌های سخت‌افزاری تلفن همراه نظیر دوربین به پروژه توسعه‌دهنده وب اما مزیت‌های آن بسیار بیشتر از محدودیت‌های انگشت‌شمار آن است.

مدرس: نعیم یوسفی فرد مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۴۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
22

آموزش پروژه محور سی شارپ C#‎ - پیاده سازی سیستم صدور انواع قبض

امروزه زبان برنامه نویسی سی شارپ (C#‌‎)، طرفداران زیادی بین برنامه نویسان پیدا کرده است. قابلیت های فوق العاده سی شارپ در زمینه های مختلف و راحتی کار با آن، دلیل محبوبیت این زبان است. بازار کار سی شارپ امروزه گسترش بسیار زیادی پیدا کرده و یکی از پر درآمدترین زبان های برنامه نویسی محسوب می شود. به همین دلیل در این آموزش، نرم افزاری را پیاده سازی می کنیم تا با یادگیری آن دانشجو بتواند وارد بازار کار برنامه نویسی شده و اقدام به کسب درآمد کند. روند این فرادرس به گونه ای است که اگر دانشجو آشنایی اندکی نیز با سی شارپ داشته باشد، به راحتی می تواند از این آموزش برای یادگیری مفاهیم مهم و کاربردی استفاده کند.

مدرس: وحید اسدزاده مدت زمان آموزش: ۶ ساعت و ۲۰ دقیقه
یادگیری را شروع کنید