آموزش‌ های زبان خارجی
۱۲,۹۴۳ دانشجو ثبت نام کننده
۹٫۲ میلیون دقیقه یادگیری و مطالعه توسط دانشجویان
۳,۵۰۳ دقیقه مدت زمان آموز‌ش‌های این صفحه
۱۵ عنوان آموزشی تعداد آموز‌ش‌های این صفحه
۱
آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر‎

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر‎

مدرس: مهندس کامران کروژدهی

زبان انگلیسی به عنوان رایج ترین زبان گفتاری در دنیا است. داشتن سفرهای بین المللی و یا حتی مواجه شدن با یک فرد انگلیسی زبان، اهمیت یادگیری این زبان را دوچندان خواهد کرد. در این آموزش ویدئویی که در چهار درس تهیه شده است، شما با ضرورت ها و نحوه یادگیری مکالمه زبان انگلیسی آشنا خواهید شد و در ادامه مکالمه های رایج در سفر مانند معرفی خود در جمع، رزرو تلفنی هتل و هواپیما، مکالمه رایج در فرودگاه و تاکسی را به زبان انگلیسی آموزش می دهیم.

یادگیری را شروع کنید ...

۲
آموزش زبان ترکی - سطح مقدماتی (A1 و A2)

آموزش زبان ترکی - سطح مقدماتی (A1 و A2)

مدرس: دکتر سید مصطفی کلامی هریس

آموزش زبان ترکی، برای سطح مقدماتی (معادل A1 و A2) ارائه شده است. در این آموزش، طی ۲۰ درس، مخاطب با موضوعات اساسی مورد نیاز برای یادگیری زبان ترکی آشنا می شود و تمرکز روی زبان ترکی آذربایجانی است. با این وجود، تا حد امکان به تفاوت ها و شباهت های آن با دیگر زبان های ترکی، به ویژه ترکی استانبولی (آناتولی) پرداخته شده است. مخاطب در پایان این فرادرس، امکان انجام مکالمه مقدماتی به زبان ترکی و خواندن متون نوشته شده به زبان ترکی را خواهد داشت. همچنین، با واژگان روزمره و پرکاربرد، روش صرف و منفی کردن افعال و زمان های پایه در زبان ترکی، ساخت جملات پرسشی و بیان ساعت، تاریخ، اعداد و اعداد ترتیبی نیز آشنا خواهد شد.

یادگیری را شروع کنید ...

۳
آموزش تافل (TOEFL) - تشریح آزمون و تکنیک های پاسخ دهی به سؤالات

آموزش تافل (TOEFL) - تشریح آزمون و تکنیک های پاسخ دهی به سؤالات

مدرس: مهندس محمدحسین کلباسی اشتری

آزمون تافل آی بی تی (TOEFL iBT)، چهار مهارت خواندن، شنیدن، صحبت کردن و نگارش را در مدت حدود ۴ ساعت می آزماید و نمره داوطلب در هر چهار قسمت را برای مراکز معتبر سراسر جهان (که توسط داوطلب انتخاب می شوند) ارسال می کند. در این دوره با تمرکز بر نحوه سنجش آزمون، کلیه قسمت های آزمون موشکافانه بررسی شده و مهارت های مورد نیاز آموزش داده می شود. در حین ذکر مهارت ها، نکات مهم گرامری، ساختاری، علائم نگارشی و سایر موارد مربوط به دانش زبان نیز به صورت خلاصه و مفید در هر قسمت ارائه می گردد.

یادگیری را شروع کنید ...

۴
آموزش زبان آلمانی – از الفبا تا سطح B1

آموزش زبان آلمانی - از الفبا تا سطح B1

مدرس: مهندس سید پیمان احمدی شیخ شبانی

امروزه زبان آلمانی از محبوبیت بیشتری میان زبان آموزان و دانشجویان و فارغ التحصیلان ایرانی برخوردار شده است. مجموعه آموزش ویدئویی زبان آلمانی با این فرض تهیه شده است که مخاطب هیچ گونه دانش نسبت به این زبان ندارد. در این مجموعه آموزشی سعی بر این شده است که تمامی مباحث پایه ای برای فراگیری زبان آلمانی و استفاده آن در سطوح مختلف آموزشی و محاوره مطرح گردد؛ به طوری که تمام سؤال های بزرگ زبان آموزان راجع به نکات دستوری و ترکیب لغات و ساختارهای جمله، که شاید به راحتی در جایی و یا در کتابی کامل جمع آوری شده، پیدا نشود؛ پاسخ داده می شوند.

یادگیری را شروع کنید ...

۵
آموزش زبان آلمانی (سطوح B2 و C1)

آموزش زبان آلمانی (سطوح B2 و C1)

مدرس: مهندس سید پیمان احمدی شیخ شبانی

علاقه مندان به تحصیل در کشورهای آلمانی زبان، بعد از فراگیری دوره آموزشی B1 برای تحصیل در دانشگاه های کشورهای آلمانی زبان، نیاز به کسب مدرک TestDaF یا DSH می باشند، که برای این منظور نیاز به تکمیل دوره آموزشی تا سطح C1 خواهند داشت. در این آموزش تلاش بر این شده است که تمام مبانی و مسائل طرح شده در سطح B1 به صورت عمقی و موشکافانه مورد بررسی قرار بگیرد. مطالب دستوری جدید تدریس شود و همین طور تمامی مسائل مهم مربوط به آزمون مورد نظر نیز در آموزش تمرین خواهد شد.

یادگیری را شروع کنید ...

۶
آموزش گرامر زبان فرانسوی - سطح مقدماتی

آموزش گرامر زبان فرانسوی - سطح مقدماتی

مدرس: دکتر شادی خلیقی

در این آموزش، مباحث به صورت جامع و در عین حال خلاصه به منظور یادگیری مقدماتی زبان فرانسه است و طی آموزش، پله به پله یادگیری حروف و تلفظ صحیح آن ها همراه با تکرار انجام می شود. جهت فراگیری گرامر از پایه نیز، قواعد و چارچوب مقدماتی و پله ای مورد بحث است. در مقدمه، ابتدا بخش بندی هر درس و زیرشاخه های آن مشخص می شوند. لذا برای رسیدن به هدف یادگیری زبان فرانسه، ابتدا باید قواعد، گرامر و اصول و مبانی اولیه را به طور صحیح آموزش داد تا زبان آموز بتواند آن را به طور کاربردی استفاده کند. از این رو، آموزش اصولی و گام به گام راهی برای پیشبرد و یادگیری زبان فرانسه و استفاده درست از آن می شود.

یادگیری را شروع کنید ...

۷
۵۰۴ واژه مطلقا ضروری زبان انگلیسی — مجموعه یادگیری ماکزیمم

۵۰۴ واژه مطلقا ضروری زبان انگلیسی -- مجموعه یادگیری ماکزیمم

مدرس: -

مجموعه لغات ۵۰۴ یکی از معروف ترین لغات ضروری زبان انگلیسی است. این لغات سال هاست که در اختیار علاقه مندان به یادگیری واژگان زبان انگلیسی قرارگرفته است که هرساله افراد زیادی به طرفداران این مجموعه لغات معروف اضافه می شوند. اهمیت یادگیری زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست. فراگیری زبان دوم باعث افزایش تحریک شناختی مناطق مغزی درگیر با زبان شده و می تواند از بروز مشکلات شناختی مانند زوال عقل در سالمندی پیشگیری کند. این کتاب را اکثر زبان آموزان مبتدی همراه با ترجمه آن، نیاز دارند.

یادگیری را شروع کنید ...

۸
۱۱۰۰ واژه‌ای که باید بدانیم — مجموعه یادگیری ماکزیمم

۱۱۰۰ واژه‌ای که باید بدانیم -- مجموعه یادگیری ماکزیمم

مدرس: -

با توجه به نیاز روزافزون به آموزش زبان های انگلیسی و مراجعه متقاضیان به شرکت در آزمون های رسمی و بین المللی، مطالعه مجموع واژگان ۱۱۰۰، مسیر شما را برای آزمون های تافل، جی آر ای و آیلتس آسان خواهد کرد. بی شک یادگیری زبانی جدید از سخت ترین کارهایی است که بر عهده مغز قرار می گیرد. اما این اتفاق، مغز را در وضعیت تمرین قرار داده و به مرور قوی تر می نماید. یادگیری زبان دوم یکی از بهترین روش های عملی برای بالا بردن ذکاوت و تیزهوشی است. همچنین می تواند از مغز شما در برابر کهولت سن محافظت کند. لغات ۱۱۰۰ از مجموعه لغات بسیار پرکاربرد و سخت ترین مجموعه لغات است که به همین علت موردتوجه طراحان سؤال های کنکورها و آزمون های زبان است.

یادگیری را شروع کنید ...

۹
واژه های ضروری آزمون TOEFL — مجموعه یادگیری ماکزیمم

واژه های ضروری آزمون TOEFL -- مجموعه یادگیری ماکزیمم

مدرس: -

TOEFL مخفف کلمه Test of English as a Foreign Language است. امروزه آزمون تافل به عنوان یکی از معتبرترین آزمون های تعیین سطح دانش زبانی در دنیا شناخته شده است. این آزمون سال هاست که در ایران و سراسر جهان برگزار می گردد و از مدرک آن به عنوان تأییدیه ای برای تحصیل در دانشگاه های خارجی و نیز تسلط بر زبان انگلیسی یاد می شود. برای کسب امتیاز بالا در آزمون تافل نیاز است که دانش خود را برای این آزمون مهم گسترش دهیم.  تسلط بر واژگان و لغات پرکاربرد این آزمون ها نه تنها باعث موفقیت در بخش لغات می شود، بلکه در بخش هایی نظیر Writing و درک مطلب نیز کارساز خواهد بود.

یادگیری را شروع کنید ...

۱۰
واژه های ضروری آزمون IELTS -- مجموعه یادگیری ماکزیمم

واژه های ضروری آزمون IELTS -- مجموعه یادگیری ماکزیمم

مدرس: -

IELTS یا International English Language Testing System یک امتحان زبان انگلیسی است و از اعتباری بین المللی برخوردار است. این امتحان معیاری است جهت سنجش دانش زبان انگلیسی اشخاصی که می خواهند در کشورهای انگلیسی زبان درس بخوانند، کار کنند و یا به آن کشورها مهاجرت نمایند. امتحان IELTS با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج، کنسولگری انگلستان و سازمان IDP استرالیا برگزار می شود. این امتحان از بالاترین و معتبرترین استانداردهای بین المللی جهت سنجش سطح زبان انگلیسی داوطلبان پیروی می کند و چهار توانائی Writing،Reading،Listening و Speaking را مورد ارزیابی قرار می دهد.

یادگیری را شروع کنید ...

۱۱
مجموعه یادگیری ماکزیمم -- اصطلاحات روزمره زبان انگلیسی (IDIOMS)

مجموعه یادگیری ماکزیمم -- اصطلاحات روزمره زبان انگلیسی (IDIOMS)

مدرس: -

متون داستان ها، دیالوگ فیلم ها و حتی مکالمات روزمره و خیابانی انگلیسی، پر از اصطلاحات مختلفی است که هر یک بار ها و بارها استفاده می شوند. برای درک بهتر و افزایش مهارت در مکالمات روزمره لازم است از این اصطلاحات آگاهی داشته باشید. کارشناسان نارسیس با انتخاب مجموعه ای از کاربردی ترین اصطلاحات و گردآوری آن ها در این بانک آموزشی به شما کمک خواهند کرد تا با مفاهیم، معادل فارسی و تلفظ واقعی آن ها آشنا شوید. همچنین به همراه هر اصطلاح، یک تصویر گویا ارائه شده که موجب پایداری بیشتر اطلاعات در حافظه شما خواهد شد.

یادگیری را شروع کنید ...

۱۲
مجموعه یادگیری ماکزیمم -- واژه های کاربردی‌ زبان انگلیسی‌ (سطوح مقدماتی)

مجموعه یادگیری ماکزیمم -- واژه های کاربردی‌ زبان انگلیسی‌ (سطوح مقدماتی)

مدرس: -

اغلب به نظر می رسد، استفاده از دیکشنری های تک زبانه کار ساده ای نیست ولی جالب است بدانید که دیکشنری های Elementary، برای بیان مفهوم واژه ها، فقط از لغات محدودی استفاده می کنند. این لغات در استفاده روزمره زبان انگلیسی نیز کاربرد فراوانی دارند. کارشناسان نارسیس، با بررسی دقیق لغات به کار رفته در مفاهیم دیکشنری های Elementary، مجموعه ای از پرکاربردترین لغات انگلیسی را تهیه دیده اند. با یادگیری لغات این مجموعه از توانایی خود در درک بهتر متون و گفتارهای زبان انگلیسی، شگفت زده خواهید شد.

یادگیری را شروع کنید ...

۱۳
مجموعه یادگیری ماکزیمم -- واژه های کاربردی‌ زبان انگلیسی‌ (سطوح متوسطه)

مجموعه یادگیری ماکزیمم -- واژه های کاربردی‌ زبان انگلیسی‌ (سطوح متوسطه)

مدرس: -

واژه های جدید در حافظه موقت ما قرار می گیرند و در صورت عدم بازیابی و تکرار، کم کم فراموش می شوند. خوشبختانه این امکان وجود دارد که با تکرار  لغت در زمان های مناسب، آن را به حافظه دائم خود بسپاریم. کافیست روزی چند دقیقه از نرم افزار های سری آموزشی ماکزیمم استفاده کنید و به پرسش هایی که کامپیوتر، اختصاصا برای شما آماده می کند، پاسخ دهید. این نرم افزار هوشمند، با بررسی پاسخ شما، متوجه وضعیت لغت در حافظه شده و آن را دقیقا در زمان مناسب و کاملا به موقع برای شما تکرار خواهد کرد. با دقتی که کامپیوتر در انتخاب مناسب زمان تکرارها به عمل می آورد، لغت در روندی کاملا خودکار و در زمانی کوتاه به حافظه دائم شما منتقل خواهد شد و می توانید مطمئن باشید که آنها را هرگز از یاد نخواهید برد.

یادگیری را شروع کنید ...

۱۴
مجموعه یادگیری ماکزیمم -- واژه های کاربردی‌ زبان انگلیسی‌ (سطوح پیشرفته)

مجموعه یادگیری ماکزیمم -- واژه های کاربردی‌ زبان انگلیسی‌ (سطوح پیشرفته)

مدرس: -

اگر در سطحی از زبان هستید که از دیگشنری های Advanced  زبان انگلیسی استفاده می کنید، می توانید با استفاده از این مجموعه، دامنه لغات خود را به سطحی بالاتر ارتقاء دهید. این مجموعه شامل حدود ۲۵۰۰ واژه پرکاربرد زبان انگلیسی است که از میان هزاران متن، مقاله و داستان استخراج شده اند. یادگیری این واژه ها به دانش آموزان زبان انگلیسی در سطوح بالاتر از متوسط توصیه می شود. شما می توانید این لغات را با تلفظ دقیق، به همراه معادل ها و مثال هایی متناسب با سطح آگاهی تان و به انتخاب خود به صورت دوزبانه (انگلیسی-فارسی) یا تک زبانه (انگلیسی-انگلیسی) بیاموزید.

یادگیری را شروع کنید ...

۱۵
مجموعه یادگیری ماکزیمم -- واژه های دانشگاهی زبان انگلیسی (COLLEGIATE)

مجموعه یادگیری ماکزیمم -- واژه های دانشگاهی زبان انگلیسی (COLLEGIATE)

مدرس: -

افرادیکه با لغات بیشتری از زبان آشنا هستند در کالج و بعدها در زندگی موفق ترند. اگر Vocabulary شما ضعیف باشد، درک کمتری از دروس خواهید داشت. همچنین توانایی شما در بیان منظور و ارتباط با سایرین دقیقا محدود به دامنه لغاتی می شود که با آنها آشنایی دارید. با دامنه لغاتی محدود، مخاطب کمترمتوجه منظور دقیق شما خواهد شد و در صورتی که بیش از اندازه از لغات ساده استفاده کنید، تاثیر خوبی روی او نخواهد گذاشت. پس از استفاده از این مجموعه، دامنه لغات شما به سطحی شایسته یک دانشجو یا فارغ التحصیل دانشگاهی، ارتقاء خواهد یافت.

یادگیری را شروع کنید ...به همراه دهها آموزش دیگر مرتبط با آموزش‌ های زبان خارجی

برای مشاهده آموزش های مرتبط دیگر، در میان بیش از ده هزار ساعت آموزش منتشر شده در فرادرس، جستجو کنید ...


فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران