گنجینه های فرادرس
۴۲,۹۴۰ دانشجو ثبت نام کننده
۱۳۳٫۵ میلیون دقیقه یادگیری و مطالعه توسط دانشجویان
۲۰۲,۴۴۵ دقیقه مدت زمان آموز‌ش‌های این صفحه
۶۳ عنوان آموزشی تعداد آموز‌ش‌های این صفحه
۱
آموزش کامل برنامه نویسی کاربردی متلب - از مقدماتی تا پیشرفته

آموزش کامل برنامه نویسی کاربردی متلب - از مقدماتی تا پیشرفته

مدرس: دکتر سید مصطفی کلامی هریس

در «گنجینه طلایی برنامه نویسی کاربردی متلب – از مقدماتی تا پیشرفته»، جوانب مختلفی از برنامه نویسی متلب مورد بحث و بررسی قرار می گیرند که قطعا برای همه کاربران متلب، حاوی نکات آموزشی فراوانی می باشد. شیوه آموزشی منحصر به فردی که در این مجموعه آموزشی در پیش گرفته شده است، همانند سایر آموزش های ارائه شده در فرادرس، آن را به یک مرجع بسیار قوی برای آموزش برنامه نویسی متلب تبدیل کرده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۲
آموزش کامل فتوشاپ (Photoshop)

آموزش کامل فتوشاپ (Photoshop)

مدرسین: مهندس مهدی اشرفی، مهندس محمد نسیمی فر، مهندس سید محمد حسینی کیا، مهندس سپیده قاسم نژاد، میلاد صادقی و ایمان جعفرزاده

نرم‌ افزار فتوشاپ (Photoshop) یک نرم‌افزار گرافیکی است که به دست شرکت ادوبی گسترش یافته و برای ایجاد، ترکیب، ویرایش، بازسازی یا دگرگونی تصاویر به کار می‌‌رود. Photoshop یکی از قوی‌ ترین نرم‌ افزارهایی است که برای کار با تصاویر دیجیتال و ویرایش آن‌ ها مورد استفاده قرار می‌ گیرد. قدرت این نرم‌ افزار، محدود به ویرایش تصاویر نیست، بلکه در حوزه‌ های مختلفی مانند: صنعت‌ چاپ و تبلیغات، متحرک‌ سازی، معماری و ... از این نرم‌ افزار استفاده می‌ شود. اگرچه در ابتدا فتوشاپ برای ویرایش عکس‌‌ ها جهت چاپ روی کاغذ طراحی شده بود، اما به خاطر تنوع ابزارهایی که در اختیار کاربر می‌ گذارد، از فتوشاپ به طور فزاینده‌‌ ای برای تولید و ویرایش عکس‌‌ ها در فرمت‌ های دیجیتال (به خصوص برای استفاده در وب) استفاده می‌ گردد.

یادگیری را شروع کنید ...

۳
آموزش کامل اکسل (Microsoft Excel)

آموزش کامل اکسل (Microsoft Excel)

مدرسین: آرمان ری بد و مهندس فاطمه رضازاده

گنجینه آموزش های اکسل (Excel)، شامل تقریبا ۱۹ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش نرم افزار اکسل (Excel) محسوب می شود. مشخصات گنجینه آموزش های مایکروسافت اکسل، در ادامه آمده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۴
آموزش مدل سازی سه بعدی با 3DS MAX - مقدماتی

آموزش کامل تری دی مکس (3DS MAX)

مدرسین: مهندس مهدی جنگجو، مهندس امیررضا نیک خواه، مهندس مائده حوائی و محمدعلی امیری

نرم افزار 3DS MAX یکی از قدرتمندترین نرم افزارها در زمینه طراحی های سه بعدی و انیمیشن سازی است. به طوری که مادر همه نرم افزارهای این حیطه لقب گرفته است. هر آنچه در دنیای حقیقی می توان دید و لمس کرد، در دنیای داخل این نرم افزار می توان به طور حرفه ای و بسیار نزدیک به واقعیت، شبیه سازی نمود. از اجسام و مدل ها گرفته، تا نور محیط، جنس اشیا، حرکت آنها، و حتی قوانین فیزیکی برخورد اجسام و غیره. با این نرم افزار ما می توانیم اشیا، کاراکترها، فضاها و موضوعات مختلف را خلق کنیم و از آن ها در یک فیلم زنده یا یک انیمیشن و یا حتی بازی رایانه ای استفاده کنیم. ما می توانیم کاراکترها و موجودات را متحرک سازی کنیم، آنها را به کار و فعالیت در آوریم و همچنین آن ها را به سخن آوریم.

یادگیری را شروع کنید ...

۵
آموزش کامل وردپرس (WordPress)

آموزش کامل وردپرس (WordPress)

مدرسین: مهندس سید رضا هاشمیان، مهندس زهرا داودی و مهران شمالی

وردپرس (WordPress) به عنوان بهترین و پر استفاده ترین سیستم مدیریت محتوا در بازار است. سیستم مدیریت محتوای وردپرس بصورت کامل رایگان و متن باز است. انعطاف پذیری بالا و هسته ای امن و قدرتمند از مهمترین ویژگی های وردپرس است و به آسانی می توان با آن، انواع وب سایت ها با موضوعاتی مختلف همچون بلاگ، فروشگاه، شبکه اجتماعی، شرکتی و… را راه اندازی کرد. در راستای یادگیری سیستم مدیریت محتوای وردپرس، آموزش های وردپرس ارائه شده در فرادرس را در قالب یک گنجینه جمع آوری نمودیم و مخاطبین فرادرس می توانند این گنجینه را با ۲۵ درصد تخفیف نسبت به مجموع هزینه همه آموزش ها، دریافت کنند.

یادگیری را شروع کنید ...

۶
آموزش کامل برنامه نویسی PHP

آموزش کامل برنامه نویسی PHP

مدرسین: دکتر سید مصطفی کلامی هریس، مهندس مهدی عاشوری و مهندس امید نجفی پور

برای یادگیری این زبان برنامه نویسی مخاطبین فرادرس می توانند آموزش های ویدئویی منتشر شده فرادرس در زمینه برنامه نویسی PHP را در قالب یک گنجینه با ۲۵ درصد تخفیف دریافت کنند. گنجینه برنامه نویسی PHP، شامل ۴۳ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش زبان برنامه نویسی PHP محسوب می شود. مشخصات گنجینه برنامه نویسی PHP، در ادامه آمده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۷
آموزش کامل طراحی وب

آموزش کامل طراحی وب

مدرسین: دکتر سید مصطفی کلامی هریس، مهندس محمد عبداللهی و مهندس سید رضا هاشمیان

گنجینه آموزش های طراحی وب شامل مجموعه ای از فیلم های آموزشی در مورد مبانی و مباحث طراحی وب، که به صورت تئوری و عملی ارائه شده است. گنجینه آموزش های طراحی وب، شامل بیش از ۵۹ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش های طراحی وب محسوب می شود. مشخصات گنجینه آموزش های طراحی وب، در ادامه آمده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۸
آموزش کامل جاوا (Java)

آموزش کامل جاوا (Java)

مدرسین: دکتر سید مصطفی کلامی هریس، مهندس مصطفی عنبرمو، مهندس سید رضا هاشمیان و مهندس محمد جباری

زبان برنامه نویسی جاوا (Java Programming Language) یکی از زبان های برنامه نویسی شاخص در میان زبان های برنامه نویسی سطح بالاست، که در سال ۱۹۹۵ در شرکت سان مایکروسیستمز (Sun Microsystems)، و توسط جیمز گاسلینگ (James Gosling)، مایک شریدن (Mike Sheridan) و پاتریک ناتون (Patrick Naughton) ایجاد شد. با استفاده زبان برنامه نویسی جاوا، برنامه های کامپیوتری، فقط یک بار نوشته می شوند و برای اجرا، نیازی به کامپایل مجدد آن ها، برای سازگاری با سیستم های عامل و سخت افزارهای مختلف نیست. در همین راستا آموزش های جاوا که در فرادرس منتشر شده اند را در قالب یک گنجینه جمع آوری نمودیم و مخاطبین فرادرس می توانند این گنجینه را با ۲۵ درصد تخفیف نسبت به مجموع هزینه همه آموزش ها، دریافت کنند.

یادگیری را شروع کنید ...

۹
آموزش کامل یونیتی (Unity)

آموزش کامل یونیتی (Unity)

مدرسین: مهندس محمد باقر اهتمام و مهندس بهروز بهرامی

یونیتی (Unity) یکی از موتورهای بازی ساز دنیا می باشد که می‌تواند از زبان‌ های برنامه‌ نویسی معروف پشتیانی کند. یونیتی یک موتور بازی ساز چند پلتفرمه است، یعنی می‌ تواند برای بسیاری از پلتفرم‌ های موجود بازی را ایجاد کند. امروزه تنها حدود ۵ درصد کاربران بازی‌ ها را بر روی کامپیوترهای شخصی اجرا می‌ کنند و سهم بسیاری به کنسول‌ های بازی و موبایل و وب می‌ رسد. در همین راستا آموزش های یونیتی (Unity) که در فرادرس منتشر شده اند را در قالب یک گنجینه جمع آوری نمودیم و مخاطبین فرادرس می توانند این گنجینه را با ۲۵ درصد تخفیف نسبت به مجموع هزینه همه آموزش ها، دریافت کنند.

یادگیری را شروع کنید ...

۱۰
آموزش کامل ASP.NET

آموزش کامل ASP.NET

مدرسین: مهندس نیما مسقدی و مهندس میثم حبیبی

ASP.NET (ای اس پی دات نت) یک چارچوب کاربردی وب است که توسط شرکت مایکروسافت برای طراحی سایت عرضه گردید. در راستای یادگیری برنامه نویسی ASP.NET، مخاطبین فرادرس می توانند آموزش های ویدئویی منتشر شده فرادرس را در قالب یک گنجینه دریافت کنند. گنجینه آموزش های ASP.NET شامل بیش از ۴۵ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای یادگیری ASP.NET محسوب می شود.

 

یادگیری را شروع کنید ...

۱۱
آموزش کامل اتوکد (AutoCAD)

آموزش کامل اتوکد (AutoCAD)

مدرسین: مهندس علی شیرافکن، مهندس هاشم بهمن یار، مهندس مهدی جنگجو و مهندس امیرحسین ستاریان

با پیشرفت صنایع، نیاز به طراحی های جدید جهت کاربردهای نو احساس شد. طراحی با ابزارهای سنتی پاسخگوی این نیازها نبود، به همین دلیل نرم افزارهای طراحی و ترسیمی گسترش یافت. نرم افزار اتوکد یکی از نرم افزارهایی است که در طراحی صنعتی قابلیت های بسیاری داشته که به طراحان توانایی کار در محیط های دو بعدی و سه بعدی را داده است. این نرم افزار در حوزه های مختلفی چون نقشه کشی صنعتی، نقشه کشی معماری، تاسیسات (برق و سیستم های حرارتی برودتی، آب و فاضلاب) کاربرد دارد.

یادگیری را شروع کنید ...

۱۲
آموزش کامل لینوکس (Linux)

آموزش کامل لینوکس (Linux)

مدرسین: مهندس محمدرضا رازیان، مهندس حمیدرضا پاکپور حاجی ها، مهندس محمدرضا آقازاده و سید امیرحسین عامل

گنجینه آموزش های لینوکس (Linux) شامل مجموعه ای از فیلم های آموزشی در مورد مبانی و مباحث لینوکس است، که به صورت تئوری و عملی ارائه شده است. گنجینه آموزش های لینوکس (Linux)، بیش از ۳۰ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش های لینوکس محسوب می شود. مشخصات این گنجینه، در ادامه آمده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۱۳
آموزش کامل برنامه نویسی اندروید (Android)

آموزش کامل برنامه نویسی اندروید (Android)

مدرس: مهندس محمد مهدی علیزاده

در راستای یادگیری برنامه نویسی برای سیستم عامل اندروید، مخاطبین فرادرس می‌توانند آموزش های ویدئویی منتشر شده فرادرس را در قالب یک گنجینه دریافت کنند. گنجینه برنامه نویسی اندروید (Android) شامل بیش از ۶۲ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای یادگیری برنامه نویسی اندروید محسوب می شود.

یادگیری را شروع کنید ...

۱۴
آموزش کامل تحقیق در عملیات

آموزش کامل تحقیق در عملیات

مدرسین: مهندس سعید بهشتی و مهندس ستاره عطاردی

تحقیق در عملیات یا پژوهش عملیاتی (OR) یک ابزار بسیار توانمند و کارا برای ارزیابی، تحلیل و اتخاذ تصمیمات مناسب در شرایط قطعی و غیر قطعی می باشد. تحقیق در عملیات، به عنوان ابزاری قدرتمند در حل مسائل احتمالی، فازی و به طور کلی مسائلی که با عدم قطعیت یا با چند معیار مختلف و گاها متضاد در تصمیم گیری روبرو هستند، مورد استفاده قرار می گیرد که می توان به روش های حل دقیق، ابتکاری و یا فراابتکاری برای رسیدن به جواب های بهینه و یا نزدیک به بهینه برای آن ها اشاره کرد.

یادگیری را شروع کنید ...

۱۵
آموزش کامل شبکه های کامپیوتری

آموزش کامل شبکه های کامپیوتری

مدرسین: دکتر رضا محمدی، دکتر امیر حسنی کرباسی، مهندس سودابه آقابراری، مهندس محمد علی فردانی، مهندس لیلا فرج اله پور، مهندس مهدی عاشوری، مهندس عباس ولی زاده، مهندس رضا گنجی، مهندس ابوالفضل فرخ رو، مهندس مهرشاد هماوندی و مهدی مهدیانی

در این گنجینه سعی شده است که از آموزش های پایه ای شبکه تا نرم افزارهای مختلف شبیه سازی شبکه قرار داده شود. مخاطبین فرادرس می توانند این گنجینه را با ۲۵ درصد تخفیف نسبت به مجموع هزینه همه آموزش ها، دریافت کنند. گنجینه آموزش شبکه های کامپیوتری، شامل بیش از ۱۳۶ ساعت آموزش ویدئویی است.

یادگیری را شروع کنید ...

۱۶
آموزش کامل مدیریت پروژه

آموزش کامل مدیریت پروژه

مدرسین: دکتر مهدی یوسفی نژاد عطاری، دکتر حمیدرضا عباسیان جهرمی و مهندس مهزیار رضوانی

استفاده مناسب از زمان و صرف هزینه های معقول در اجرا و پیاده سازی پروژه ها بر کارشناسان و متخصصین حوزه مدیریت پروژه، پوشیده نیست. مدیریت پروژه امروزه با توجه به پیچیده تر شدن پروژه ها، امری ضروری و اجتناب ناپذیر می باشد. روش های سنتی مدیریت پروژه دیگر جوابگو نبوده و نمی تواند موفقیت پروژه را در سه حوزه اساسی زمان، هزینه و کیفیت تأمین کند. مهندسین صنایع و عمران و سایر مهندسین و کارشناسان در حوزه پیاده سازی پروژه های مختلف، می توانند با فراگیری مفاهیم بنیادین مدیریت پروژه باعث ایجاد تحول در پروژه های مختلف شوند.

یادگیری را شروع کنید ...

۱۷
آموزش کامل برنامه نویسی سی شارپ (#C)

آموزش کامل برنامه نویسی سی شارپ (#C)

مدرسین: مهندس رشید شجاعی، مهندس وحید اسدزاده، مهندس میثم حبیبی و مهندس سید رضا هاشمیان

زبان برنامه نویسی سی شارپ (C#‌‎)، زبان شیءگرایی است که به عنوان یکی زبان های چارچوب دات نت شرکت مایکروسافت شناخته می شود. گنجینه آموزش های برنامه نویسی سی شارپ، شامل بیش از ۳۵ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش برنامه نویسی سی شارپ محسوب می شود.

یادگیری را شروع کنید ...

۱۸
آموزش کامل کتیا (CATIA)

آموزش کامل کتیا (CATIA)

مدرسین: مهندس امیر منعمیان اصفهانی، مهندس علی تاجیک، مهندس مهسا شاه صنمی، مهندس مهدی مصلح آبادی فراهانی، مهندس حامد آهنگر دارابی و شاهین اسدی

نرم افزار کتیا (CATIA) یک نرم افزار طراحی به کمک کامپیوتر (CAD)، مهندسی به کمک کامپیوتر (CAE) و ساخت به کمک کامپیوتر (CAM) است. از این نرم افزار می توان در صنایع مختلفی مانند خودروسازی، دریایی، هواپیماسازی، عمران و… در جهت شبیه سازی استفاده نمود. در راستای یادگیری نرم افزار کتیا، مخاطبان فرادرس می توانند آموزش های ویدئویی منتشر شده فرادرس در زمینه نرم افزار کتیا را در قالب یک گنجینه دریافت کنند. گنجینه آموزش های کتیا (CATIA) شامل بیش از ۴۷ ساعت آموزش ویدئویی است که به مباحث تئوری و عملی نرم افزار کتیا می پردازد. مشخصات گنجینه، در ادامه آمده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۱۹
آموزش کامل SPSS

آموزش کامل SPSS

مدرسین: دکتر ایوب شیخی، آرمان ری بد و نوراله تازیکه

اس پی اس اس (SPSS - Statistical package for social science) یکی از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه آمار است که برای تحلیل های آماری به کار می رود. در جهت یادگیری نرم افزار SPSS، مخاطبان فرادرس می توانند آموزش های منتشر شده این نرم افزار را در قالب یک گنجینه با ۲۵ درصد تخفیف نسبت به مجموع هزینه همه آموزش ها تهیه کنند. گنجینه آموزش های SPSS، شامل بیش از ۳۴ ساعت آموزش ویدئویی است که منبعی بی نظیر برای آموزش SPSS محسوب می شود.

یادگیری را شروع کنید ...

۲۰
آموزش کامل آباکوس (ABAQUS)

آموزش کامل آباکوس (ABAQUS)

مدرسین: مهندس سید فرزاد مدرسی زاده، مهندس هژیر رحمانی، مهندس امیرحسین آقا سیدمیرزا بزرگ و مهندس سید پیمان احمدی شیخ شبانی

نرم افزار آباکوس (ABAQUS) یکی از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه تحلیل به روش اجزاء محدود (FEM) با کمک کامپیوتر (Computer Aeided Engineering) است. کاربرد این نرم افزار در مسائل علمی، صنعتی، مدل سازی خطی و غیرخطی و ... است. برای یادگیری این نرم افزار، مخاطبین فرادرس می توانند آموزش های ویدئویی منتشر شده فرادرس در زمینه نرم افزار آباکوس (ABAQUS) را در قالب یک گنجینه با ۲۵ درصد تخفیف تهیه کنند.

یادگیری را شروع کنید ...

۲۱
آموزش کامل آردوینو (Arduino)

آموزش کامل آردوینو (Arduino)

مدرسین: مهندس ابوذر تمسکنی زاهدی، مهندس مجتبی شادریان و مهندس امید زندی

از آردوینو می توان برای کنترل LED ها، موتورها، صفحه های نمایش و هر پروژه الکترونیک دیگری استفاده کرد. فقط کافی است این قطعه را به پورت USB کامپیوتر وصل کنید و برنامه را از کامپیوتر روی برد کنترلر دانلود کنید و سپس برد را در پروژه مورد نظرتان استفاده کنید. در راستای یادگیری آردوینو برای مخاطبین فرادرس، آموزش های آردوینو (Arduino) را در قالب یک گنجینه گردآوری کردیم. گنجینه آموزش های آردوینو (Arduino) شامل ۵۷ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای یادگیری آردوینو محسوب می شود.

یادگیری را شروع کنید ...

۲۲
آموزش کامل آفیس 2016 (Microsoft Office 2016)

آموزش کامل آفیس ۲۰۱۶ (Microsoft Office 2016)

مدرسین: مهندس آزاده سهرابی نژاد و مهندس سید رضا هاشمیان

گنجینه آموزش های آفیس ۲۰۱۶ (Microsoft Office 2016)، حدود ۲۵ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش های آفیس ۲۰۱۶ محسوب می شود. مشخصات گنجینه آموزش های آفیس ۲۰۱۶ (Microsoft Office 2016)، در ادامه آمده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۲۳
آموزش کامل زبان خارجه

آموزش کامل زبان خارجه

مدرسین: مهندس سید پیمان احمدی شیخ شبانی، مهندس محمدحسین کلباسی اشتری و مهندس کامران کروژدهی

گنجینه آموزش های زبان خارجه، شامل بیش از ۳۴ ساعت برنامه آموزشی ویدئویی است که منبعی بی نظیر برای آموزش های زبان خارجه محسوب می شود. مشخصات گنجینه آموزش های زبان خارجه، در ادامه آمده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۲۴
آموزش کامل دروس آزمون ارشد حسابداری

آموزش کامل دروس آزمون ارشد حسابداری

مدرسین: دکتر حمزه ابراهیمی و حامد باقری

گنجینه آموزش های حسابداری شامل مجموعه ای از فیلم های آموزشی در مورد مبانی و مباحث حسابداری، که به صورت تئوری و عملی ارائه شده است. گنجینه آموزش های حسابداری، شامل ۶۳ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش های حسابداری محسوب می شود. مشخصات گنجینه آموزش های حسابداری، در ادامه آمده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۲۵
آموزش کامل کنترل کیفیت آماری

آموزش کامل کنترل کیفیت آماری

مدرسین: آرمان ری بد و مهندس رضا لطفی

استفاده از فنون آماری برای بهبود و یا کنترل کیفیت محصولات با خدمات در قرن بیستم آغاز شد. استفاده از نمودارهای کنترل کیفی امروزه در بخش های کنترل کیفیت کارگاه ها و کارخانجات ترسیم می شود و مهندسین از طریق این نمودارها قادر به تشخیص صحت فرآیند تولید یا ارائه خدمات هستند. از آنجایی که برای بررسی محصول یا خدمات از روش های نمونه گیری استفاده می شود، فنون آماری هم در بخش روش های نمونه گیری و هم در سنجش تغییرپذیری فرآیند تولید محصول یا خدمات نقش مهمی ایفا می کند. در همین راستا آموزش های کنترل کیفیت آماری که در فرادرس منتشر شده اند را در قالب یک گنجینه جمع آوری نمودیم و مخاطبین فرادرس می توانند این گنجینه را با ۲۵ درصد تخفیف نسبت به مجموع هزینه همه آموزش ها، دریافت کنند.

یادگیری را شروع کنید ...

۲۶
آموزش کامل سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS)

آموزش کامل سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS)

مدرس: -

گنجینه سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS)، شامل نزدیک به ۹۰ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) محسوب می شود. مشخصات گنجینه سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS)، در ادامه آمده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۲۷
آموزش کامل پیش بینی و تحلیل سری های زمانی

آموزش کامل پیش بینی و تحلیل سری های زمانی

مدرسین: دکتر اسماعیل آتشپزگرگری، دکتر سید مصطفی کلامی هریس، دکتر محمد احسان حکمتیان و دکتر پژمان بهرامیان

تکنیک های سری زمانی ابزاری است مناسب که با استفاده از آن می توان مشکل فوق را حل نمود. بررسی گذشته داده ها به منظور شناسایی و تعیین ماهیت یک پدیده قدم اول در یک مدل سازی اصولی است که با استفاده از آن می توان در گام بعدی به یک پیش بینی صحیح و قابل اتکا دست یافت. لذا آگاهی مناسب و عمیق از این دانش، بازخورد مطلوب تصمیمات فرد در آینده را تضمین می کند. در همین راستا آموزش های پیش بینی و تحلیل سری های زمانی که در فرادرس منتشر شده اند را در قالب یک گنجینه جمع آوری نمودیم و مخاطبین فرادرس می توانند این گنجینه را با ۲۵ درصد تخفیف نسبت به مجموع هزینه همه آموزش ها، دریافت کنند.

یادگیری را شروع کنید ...

۲۸
آموزش کامل اوراکل

آموزش کامل اوراکل

مدرس: مهندس حمیدرضا پاکپور حاجی ها

گنجینه آموزش های اواکل شامل مجموعه ای از فیلم های آموزشی در مورد مبانی و مباحث اوراکل می باشد، که به صورت تئوری و عملی ارائه شده است. گنجینه آموزش های اوراکل، شامل بیش از ۲۰ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش اوراکل محسوب می شود.

یادگیری را شروع کنید ...

۲۹
آموزش کامل مایا (Maya)

آموزش کامل مایا (Maya)

مدرسین: مهندس مهدی جنگجو، مهندس سمیرا تیموری، مهندس محمد نسیمی فر، مهندس علی حیدری و مهندس بهروز بهرامی

نرم افزار مایا (Maya) یکی از قدرتمندترین و بزرگ ترین نرم افزارهای تولید انیمیشن، مدل سازی و متحرک سازی سه بعدی است که به طور گسترده در استودیوهای فیلم سازی، انیمیشن، جلوه های ویژه، شبیه سازی گرافیکی، تیزرسه بعدی، طراحی معماری و… استفاده می شود. برای یادگیری این نرم افزار، مخاطبین فرادرس می توانند آموزش های ویدئویی منتشر شده فرادرس در زمینه نرم افزار مایا (Maya) را در قالب یک گنجینه با ۲۵ درصد تخفیف دریافت کنند. گنجینه آموزش های مایا، شامل بیش از ۳۱ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش نرم افزار مایا محسوب می شود.

یادگیری را شروع کنید ...

۳۰
آموزش کامل میکروکنترلر AVR

آموزش کامل میکروکنترلر AVR

مدرسین: مهندس محمدمهدی ولی نژاد، مهندس محمدامین مصلایی و مهندس محمد جباری

گنجینه آموزش های میکروکنترلر AVR شامل مجموعه ای از فیلم های آموزشی فرادرس در مورد مبانی و مباحث تئوری و عملی میکروکنترلر AVR است و شامل بیش از ۲۸ ساعت آموزش است که منبعی بی نظیر برای آموزش میکروکنترلر AVR محسوب می شود. مخاطبان فرادرس می توانند این گنجینه را با ۲۵ درصد تخفیف نسبت به مجموع هزینه همه آموزش های گنجینه، تهیه کنید.

یادگیری را شروع کنید ...

۳۱
آموزش کامل دروس کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

آموزش کامل دروس کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

مدرسین: مهندس احسان اکبری، مهندس مرتضی نقمه کو، مهندس آرش عباسی و مهندس میثم عطائی

گنجینه دروس کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی شامل مجموعه ای از فیلم های آموزشی در مورد دروس و تست کنکور ارشد مهندسی شیمی است که ارائه شده است. این گنجینه شامل بیش از ۴۰ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای دروس آزمون و تست کنکور ارشد مهندسی شیمی محسوب می شود. مشخصات گنجینه دروس کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی، در ادامه آمده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۳۲
آموزش کامل نرم افزارهای کاربردی مهندسی صنایع

آموزش کامل نرم افزارهای کاربردی مهندسی صنایع

مدرسین: دکتر سید حسین حسینی، مهندس مسعود آتش پز، مهندس سعید فضلعلی، مهندس مهدی عرفانیان، مهندس وحید باباویسی، مهندس مهزیار رضوانی، مهندس مهداد پورمددکار، مهندس حسین اسلامی همت آبادی و هانیه سعادتی جعفرآباد

هدف اصلی مهندسی صنایع افزایش بهره وری، بهینه سازی، کنترل هزینه و زمان می باشد. با توجه به گستردگی موضوعات مورد بحث در مهندسی صنایع و به تبع آن، گستردگی نرم افزارهای تخصصی این رشته، یادگیری این نرم افزارها برای دانشجویان و فارغ التحصیلان اهمیت بسیار زیادی دارد. نرم افزارهای مورد نیاز برای مهندسین صنایع، مانند Primavera (برنامه ریزی و کنترل پروژه)، COMFAR III (اقتصاد سنجی و امکان سنجی)، Arena (شبیه سازی سیستم ها) و … در فرادرس توسط اساتید مجرب این حوزه، تهیه شده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۳۳
آموزش کامل آفیس 2013 (Microsoft Office 2013)

آموزش کامل آفیس ۲۰۱۳ (Microsoft Office 2013)

مدرسین: مهندس فاطمه رضازاده و مهندس سید رضا هاشمیان

گنجینه آموزش های آفیس ۲۰۱۳ (Microsoft Office 2013)، شامل بیش از ۷ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش های آفیس ۲۰۱۳ محسوب می شود. مشخصات گنجینه آموزش های آفیس ۲۰۱۳ (Microsoft Office 2013)، در ادامه آمده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۳۴
آموزش کامل انیمیشن و متحرک سازی

آموزش کامل انیمیشن و متحرک سازی

مدرسین: مهندس محمد نسیمی فر، مهندس رقیه محمودیانی، میلاد صادقی و سید مهدی نیکزاد

امروزه پیشرفت علم در زمینه انیمیشن سازی و ساخت کارتون های بسیار جذاب، باعث شده که افراد در صدد ساخت انیمیشن خود برآیند. دنیای انیمیشن دنیای هیجان، تفکر داستان سازی و تخیل است. نرم افزارهای زیادی در زمینه تولید انیمیشن و تصاویر متحرک استفاده می شوند. در این گنجینه آموزش های بهترین نرم افزارهای متحرک سازی در اختیار مخاطبین فرادرس قرار گرفته است. در همین راستا آموزش های انیمیشن و متحرک سازی که در فرادرس منتشر شده اند را در قالب یک گنجینه جمع آوری نمودیم و مخاطبین فرادرس می توانند این گنجینه را با ۲۵ درصد تخفیف نسبت به مجموع هزینه همه آموزش ها، دریافت کنند.

یادگیری را شروع کنید ...

۳۵
آموزش کامل کار با پایگاه داده ها در سی شارپ (#C)

آموزش کامل کار با پایگاه داده ها در سی شارپ (#C)

مدرسین: مهندس وحید اسدزاده، مهندس فرشید شاکری و مهندس عبداله اسکندری

امروزه، استفاده از پایگاه داده امری ضروری برای اکثر نرم افزارها می باشد و کمتر نرم افزاری یافت می شود که دارای پایگاه داده نباشد. وجود پایگاه داده در نرم افزار به دسته بندی اطلاعات کمک فراوانی می کند. در همین راستا آموزش های کار با پایگاه داده ها در سی شارپ (#C) که در فرادرس منتشر شده اند را در قالب یک گنجینه جمع آوری نمودیم و مخاطبین فرادرس می توانند این گنجینه را با ۲۵ درصد تخفیف نسبت به مجموع هزینه همه آموزش ها، دریافت کنند. گنجینه آموزش های کار با پایگاه داده ها در سی شارپ (#C)، شامل بیش از ۷ ساعت آموزش ویدئویی است.

یادگیری را شروع کنید ...

۳۶
آموزش کامل پروژه محور سی شارپ (#C)

آموزش کامل پروژه محور سی شارپ (#C)

مدرسین: مهندس وحید اسدزاده، مهندس عبداله اسکندری، مهندس میثم حبیبی، مهندس محمد جباری و رضا خاجوی

در شرایط کنونی، آموزش های پروژه محور به عنوان یک ضرورت آموزشی مطرح هستند و باعث افزایش قدرت فکر و خلاقیت می شوند. در همین راستا آموزش های پروژه محور سی شارپ (C#‎) که در فرادرس منتشر شده اند را در قالب یک گنجینه جمع آوری نمودیم و مخاطبین فرادرس می توانند این گنجینه را با ۲۵ درصد تخفیف نسبت به مجموع هزینه همه آموزش ها، دریافت کنند. گنجینه آموزش های پروژه محور سی شارپ (C#‎)، شامل بیش از ۱۳۲ ساعت آموزش ویدئویی است که شامل آموزش های پروژه محور مانند سیستم مدیریت حسابداری، انبارداری، مدیریت آموزشگاه، هتلداری و … است.

یادگیری را شروع کنید ...

۳۷
آموزش کامل نرم افزار Minitab

آموزش کامل نرم افزار Minitab

مدرسین: دکتر ایوب شیخی، آرمان ری بد و مهندس علی رجبی خانقاهی

نرم افزار مینی تب (Minitab) یک نرم افزار آماری برای کنترل کیفیت، کار بر روی اعداد و تجزیه و تحلیل داده‌ های خام به کار می رود. همچنین به وسیله این نرم افزار می توان با تجزیه و تحلیل داده‌ های آماری به طراحی آزمایش پرداخت. در واقع نرم‌ افزار Minitab (مینی تب) یکی از نرم‌ افزارهای مطرح آماری می‌باشد که در برخی زمینه‌ های علم آمار، از جمله کاربرد آمار در صنعت و اقتصاد از قابلیت‌ های خاصی برخوردار می‌ باشد.

یادگیری را شروع کنید ...

۳۸
آموزش کامل طراحی مکانیکی

آموزش کامل طراحی مکانیکی

مدرسین: مهندس بهنام آخوندی، مهندس علی تاجیک، مهندس مهسا شاه صنمی، مهندس مازیار ابوالحسنی و مهندس سید امیر سیدصالحی

گنجینه آموزش های طراحی مکانیکی، شامل بیش از ۵۷ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش های طراحی مکانیکی محسوب می شود. مشخصات گنجینه آموزش های طراحی مکانیکی، در ادامه آمده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۳۹
آموزش کامل رباتیک

آموزش کامل رباتیک

مدرسین: مهندس امیر منعمیان اصفهانی، مهندس مجتبی شادریان، مهندس عباس بطالبلو، مهندس ابوذر تمسکنی زاهدی و مهندس الهه راه پیما

همان طور که کامپیوترها و مهندسی نرم افزار بشر را به عصر دیجیتال آوردند و نیاز به آن همگانی شد، یادگیری ربات ها نیز پلی به سمت آینده است و ضرورت دارد تا آن را فرا گیریم. امروزه رباتیک، جز یکی از ۱۰ صنعت برتر جهان محسوب می‌شود. کنترل ربات ها از راه دور و به دنبال آن استفاده از ربات در محیط های خطرناک، ویژگی دیگری است که باعث جذابیت ربات ها می گردد. در همین راستا آموزش های رباتیک که در فرادرس منتشر شده اند را در قالب یک گنجینه جمع آوری نمودیم و مخاطبین فرادرس می توانند این گنجینه را با ۲۵ درصد تخفیف نسبت به مجموع هزینه همه آموزش ها، دریافت کنند.

یادگیری را شروع کنید ...

۴۰
آموزش کامل شبیه سازی با سیمیولینک (Simulink)

آموزش کامل شبیه سازی با سیمیولینک (Simulink)

مدرسین: مهندس جواد پالیزوان زند، مهندس رحمت اله خضری، مهندس سعید عربعامری و مهندس مجتبی خلیجی

سیمیولینک یک ابزار شبیه سازی بسیار قدرتمند است که در داخل نرم افزار متلب گنجانده شده است. موارد استفاده از سیمیولینک بسیار جامع هستند و مانند بسیاری دیگر از نرم افزارهای شبیه سازی مهندسی، منحصر به کاربردهای خاصی نیست؛ که این مورد مزایا و معایب متفاوتی را برای Simulink ایجاد می کند. با استفاده از سیمیولینک می توان رفتار یک سیستم را بدون نیاز به ساختن آن تحلیل نمود. برای یادگیری این ابزار، مخاطبین فرادرس می توانند آموزش های ویدئویی منتشر شده فرادرس در زمینه شبیه سازی با سیمیولینک را در قالب یک گنجینه با ۲۵ درصد تخفیف دریافت کنند. گنجینه آموزش های شبیه سازی با سیمیولینک، شامل بیش از ۳۵ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای علاقه مندان به این زمینه محسوب می شود.

یادگیری را شروع کنید ...

۴۱
آموزش کامل یادگیری ماشین و داده کاوی

آموزش کامل یادگیری ماشین و داده کاوی

مدرسین: دکتر سید مصطفی کلامی هریس، دکتر اسماعیل آتشپزگرگری و دکتر امیر حسین کیهانی پور

گنجینه فرادرس های یادگیری ماشین و داده کاوی، شامل بیش از ۱۲۷ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش مباحث یادگیری ماشین و داده کاوی محسوب می شود.

یادگیری را شروع کنید ...

۴۲
آموزش کامل برنامه نویسی پایه ای

آموزش کامل برنامه نویسی پایه ای

مدرسین: دکتر سید مصطفی کلامی هریس، مهندس فرشید شیرافکن، مهندس رشید شجاعی و مهندس میثم حبیبی

گنجینه آموزش های برنامه نویسی شامل مجموعه ای از فیلم های آموزشی در مورد مبانی و مباحث برنامه نویسی، که به صورت تئوری و عملی ارائه شده است. گنجینه آموزش های برنامه نویسی پایه ای، شامل بیش از ۹۸ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش برنامه نویسی پایه ای محسوب می شود. مشخصات گنجینه آموزش های برنامه نویسی پایه ای، در ادامه آمده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۴۳
آموزش کامل پروژه محور برنامه نویسی اندروید (Android)

آموزش کامل پروژه محور برنامه نویسی اندروید (Android)

مدرسین: مهندس مجتبی شادریان، مهندس محمد مهدی علیزاده، مهندس حسین نوری کادیجانی و مهندس محمد جباری

در شرایط کنونی، آموزش های پروژه محور به عنوان یک ضرورت آموزشی مطرح هستند و باعث افزایش قدرت فکر و خلاقیت می شوند. در همین راستا آموزش های پروژه محور برنامه نویسی اندروید که در فرادرس منتشر شده اند را در قالب یک گنجینه جمع آوری نمودیم و مخاطبین فرادرس می توانند این گنجینه را با ۲۵ درصد تخفیف نسبت به مجموع هزینه همه آموزش های موجود در گنجینه، تهیه کنند. گنجینه آموزش های پروژه محور برنامه نویسی اندروید (Android)، شامل بیش از ۸۳ ساعت آموزش ویدئویی است که شامل آموزش های پروژه محور مانند ساخت اپلیکیشن کتاب، بازی حدس تصویر، دیکشنری صوتی، کنترل ربات با اندروید و… است.

یادگیری را شروع کنید ...

۴۴
آموزش کامل دروس آزمون کارشناسی ارشد کامپیوتر – گرایش هوش مصنوعی و رباتیکز

آموزش کامل دروس آزمون کارشناسی ارشد کامپیوتر – گرایش هوش مصنوعی و رباتیکز

مدرس: -

هوش مصنوعی و رباتیکز یکی از گرایش های مقطع کارشناسی ارشد، رشته مهندسی کامپیوتر (Computer engineering) می باشد. در این گرایش دروس تخصصی مدارهای الکتریکی، هوش مصنوعی و سیگنال ها و سیستم ها‎ به عنوان دروسی هستند که در کنکور ارشد از آنها سؤال طرح می شود. در همین راستا آموزش های گرایش هوش مصنوعی و رباتیکز که در فرادرس منتشر شده اند را در قالب یک گنجینه جمع آوری نمودیم. می توانید این گنجینه را با ۲۵ درصد تخفیف نسبت به مجموع هزینه همه آموزش ها تهیه کنید. گنجینه دروس گرایش هوش مصنوعی و رباتیکز، شامل بیش از ۱۱۶ ساعت آموزش ویدئویی منتشر شده در فرادرس است.

یادگیری را شروع کنید ...

۴۵
آموزش کامل آمار و نرم افزارهای آماری

آموزش کامل آمار و نرم افزارهای آماری

مدرسین: دکتر ایوب شیخی، آرمان ری بد، مهندس آزاده سهرابی نژاد، مقداد نجفی، مهندس حسین خاکپور و محمدرضا نصیری

آمار، دانش استخراج اطلاعات از داده های جمع آوری شده است. داده ها ممکن است به صورت کمی (عدد و رقم) یا کیفی (صفت و ویژگی غیر عددی) جمع آوری شده باشند. گنجینه آموزش های آمار و نرم افزارهای آماری شامل مجموعه ای از فیلم های آموزشی در مورد مبانی و مباحث آمار و احتمالات، که به صورت تئوری و عملی ارائه شده است. این گنجینه شامل بیش از ۶۱ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش های آمار و نرم افزارهای آماری محسوب می شود.

یادگیری را شروع کنید ...

۴۶
آموزش کامل الکترونیک دیجیتال و سیستم های برنامه پذیر

آموزش کامل الکترونیک دیجیتال و سیستم های برنامه پذیر

مدرسین: دکتر اشکان تاشک، مهندس مرتضی قادری آرام، مهندس ابوذر تمسکنی زاهدی، مهندس سمیرا تیموری و مهندس محمدامین مصلایی

گنجینه فرادرس های الکترونیک دیجیتال و سیستم های برنامه پذیر، شامل بیش از ۴۸ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش مباحث الکترونیک دیجیتال و سیستم های برنامه پذیر محسوب می شود. تولید و ارائه چنین محصولی، برای اولین بار در دنیا و توسط فرادرس انجام گرفته است. این کتابخانه دیجیتال با شرایط خاصی به مخاطبین محترم فرادرس قابل ارائه است. مشخصات گنجینه فرادرس های الکترونیک دیجیتال و سیستم های برنامه پذیر، در ادامه آمده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۴۷
آموزش کامل طراحی و تولید کامپیوتری یا CAD/CAM

آموزش کامل طراحی و تولید کامپیوتری یا CAD/CAM

مدرسین: مهندس امیر منعمیان اصفهانی، مهندس علی تاجیک، مهندس مازیار ابوالحسنی، مهندس سید امیر سیدصالحی و مهندس بهنام آخوندی

گنجینه آموزش های طراحی و تولید کامپیوتری یا CAD/CAM، شامل تقریبا ۶۰ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش طراحی و تولید کامپیوتری یا CAD/CAM محسوب می شود. مشخصات گنجینه آموزش های طراحی و تولید کامپیوتری یا CAD/CAM، در ادامه آمده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۴۸
آموزش کامل تزریق پلاستیک، پرس و حجم دهی فلزات

آموزش کامل تزریق پلاستیک، پرس و حجم دهی فلزات

مدرس: -

گنجینه آموزش های تزریق پلاستیک، پرس و حجم دهی فلزات، شامل بیش از ۲۲ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش های تزریق پلاستیک، پرس و حجم دهی فلزات محسوب می شود. مشخصات گنجینه آموزش های تزریق پلاستیک، پرس و حجم دهی فلزات، در ادامه آمده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۴۹
آموزش کامل آزمون کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر – مشترک (مرور و حل تست)

آموزش کامل آزمون کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر – مشترک (مرور و حل تست)

مدرسین: دکتر سید مصطفی کلامی هریس، مهندس فرشید شیرافکن و مهندس منوچهر بابایی

در این گنجینه آموزش های مروری دروس عمومی و مشترک به همراه حل تست در مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر که در فرادرس ارائه شده است را جمع آوری نمودیم. مخاطبان گرامی فرادرس می توانند این گنجینه را با ۲۵ درصد تخفیف نسبت به مجموع هزینه همه آموزش ها، دریافت کنند.

یادگیری را شروع کنید ...

۵۰
آموزش کامل دروس آزمون کارشناسی ارشد کامپیوتر – گرایش نرم افزار

آموزش کامل دروس آزمون کارشناسی ارشد کامپیوتر – گرایش نرم افزار

مدرسین: مهندس فرشید شیرافکن، دکتر محمد صبری و مهندس منوچهر بابایی

مهندسی نرم افزار یکی از گرایش های مقطع کارشناسی ارشد، رشته مهندسی کامپیوتر (Computer engineering) می باشد. در همین راستا آموزش های گرایش مهندسی نرم افزار که در فرادرس منتشر شده اند را در قالب یک گنجینه جمع آوری نمودیم. مخاطبان فرادرس می توانند این گنجینه را با ۲۵ درصد تخفیف نسبت به مجموع هزینه همه آموزش ها تهیه کنند. لازم به ذکر است این گنجینه برای گرایش های شبکه های کامپیوتری و رایانش امن نیز قابل استفاده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۵۱
آموزش کامل دروس آزمون ارشد مدیریت

آموزش کامل دروس آزمون ارشد مدیریت

مدرسین: دکتر حمزه ابراهیمی، ابراهیم حاج خان میرزای صراف، محمد فروهر، حامد باقری، مهندس ستاره عطاردی، علیرضا سلامی و مهندس حمیدرضا فردوسیان

گنجینه دروس کارشناسی ارشد رشته مدیریت شامل مجموعه ای از فیلم های آموزشی در مورد دروس و تست کنکور ارشد مدیریت است که ارائه شده است. این گنجینه شامل بیش از ۱۰۰ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای دروس آزمون و تست کنکور ارشد مدیریت محسوب می شود.

یادگیری را شروع کنید ...

۵۲
آموزش کامل بهینه سازی هوشمند و محاسبات تکاملی

آموزش کامل بهینه سازی هوشمند و محاسبات تکاملی

مدرسین: دکتر سید مصطفی کلامی هریس و دکتر اسماعیل آتشپزگرگری

گنجینه آموزش های بهینه سازی هوشمند و محاسبات تکاملی، شامل بیش از ۱۱۵ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش های بهینه سازی هوشمند و محاسبات تکاملی محسوب می شود. مشخصات گنجینه آموزش های بهینه سازی هوشمند و محاسبات تکاملی، در ادامه آمده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۵۳
آموزش کامل مهندسی برق - قدرت

آموزش کامل مهندسی برق - قدرت

مدرسین: دکتر مجتبی گیلوانژاد، دکتر سید مصطفی کلامی هریس، دکتر حبیب اله اعلمی، مهندس رحمت اله خضری، مهندس امین شکری، مهندس سجاد صولت و مهندس سعید عربعامری

گنجینه آموزش های مهندسی برق - قدرت شامل مجموعه ای از فیلم های آموزشی در مورد مبانی و مباحث دروس مهندسی برق - قدرت، که به صورت تئوری و عملی ارائه شده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۵۴
آموزش کامل دروس آزمون ارشد مهندسی صنایع

آموزش کامل دروس آزمون ارشد مهندسی صنایع

مدرسین: دکتر مهدی یوسفی نژاد عطاری، دکتر وحید کیوانفر، آرمان ری بد، مهندس مریم نژادافراسیابی، ابراهیم حاج خان میرزای صراف، ریحانه محمدی نژاد، مهندس میثم رحیمی، مهندس ستاره عطاردی، مهندس زهرا حسین پور و علیرضا سلامی

گنجینه دروس ارشد مهندسی صنایع، شامل آموزش های دروس ارشد صنایع است که تا به حال در فرادرس منتشر شده است و در آینده نیز با انتشار سایر آموزش ها، در گنجینه جدید قرار خواهند گرفت. گنجینه دروس کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع، شامل بیش از ۱۱۴ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای دروس آزمون و تست کنکور ارشد مهندسی صنایع محسوب می شود. مشخصات گنجینه دروس آزمون ارشد مهندسی صنایع، در ادامه آمده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۵۵
آموزش کامل برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت

آموزش کامل برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت

مدرسین: مهندس میثم حبیبی و مهندس مجتبی شادریان

گنجینه آموزش های برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت، شامل بیش از ۵۷ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش برنامه نویسی ویژوال بیسیک محسوب می شود. مشخصات گنجینه آموزش های برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت، در ادامه آمده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۵۶
آموزش کامل بازار کار

آموزش کامل بازار کار

مدرسین: مهندس آزاده سهرابی نژاد، علی ابراهیمی، ساناز رهروانی، مهندس محسن زارع و مهندس سید رضا هاشمیان

تا چند سال پیش، داشتن مدارک دانشگاهی مهمترین ملاک در بازار کار بود. اما امروزه با توجه به زیاد شدن فارغ التحصیلان دانشگاهی، داشتن مهارت های آموزشی، مدیریت اطلاعات، کار با کامپیوتر، نرم افزارهای گرافیکی، انواع بازاریابی و ... مهمترین امتیاز برای بدست آوردن شغل مناسب می باشد. در همین راستا، آموزش هایی منتشر شده در فرادرس که در زمینه بازار کار به مخاطبان برای یافتن شغل مناسب کمک می کند را در قالب گنجینه هایی جمع کردیم و مخاطبان می توانند این آموزش ها را با تخفیف تقریبا ۲۵ درصدی نسبت به مجموع هزینه آموزش های موجود در گنجینه، تهیه کنند.

یادگیری را شروع کنید ...

۵۷
آموزش کامل نگارش دانشگاهی

آموزش کامل نگارش دانشگاهی

مدرسین: دکتر اسماعیل آتشپزگرگری، دکتر مریم صراف زاده، دکتر زینب قصابی، دکتر حسین میر سعید قاضی، مهندس فاطمه درگه، مهندس محسن زارع، ایوب رنجبر، مهندس مهزیار رضوانی، مهندس حمیدرضا انصاری و مهندس محمد جباری

گنجینه نگارش دانشگاهی شامل مجموعه ای از آموزش های ویدئویی در مورد مدیریت منابع علمی و مراجع می باشد که توسط اساتید مجرب ارائه شده است. در این گنجینه تمامی آموزش های مربوط به اصول مقاله نویسی و نگارش پایان نامه ها برای استفاده علاقه مندان گردآوری شده است. همچنین نرم افزارهایی که در زمینه جمع آوری منابع علمی و استناددهی در این زمینه استفاده می شود، به صورت کاربردی بررسی می شوند. گنجینه نگارش دانشگاهی، شامل بیش از ۲۲ ساعت آموزش تخصصی است که منبعی بی نظیر برای نگارش متون آکادمیک محسوب می شود. مشخصات گنجینه نگارش دانشگاهی در ادامه آمده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۵۸
آموزش کامل شبیه سازی و بهینه سازی

آموزش کامل شبیه سازی و بهینه سازی

مدرسین: دکتر سید حسین حسینی، دکتر محمد روحانی نژاد، مهندس مسعود آتش پز، مهندس سید میثم عزتی، مهندس احمد مرتضوی، مهندس مهدی عرفانیان و مهندس وحید باباویسی

امروزه با توجه به پیچیده شدن سیستم های تولیدی و خدماتی و همچنین تغییرات بسیار زیادی که در چنین سیستم هایی اتفاق می افتد، داشتن ابزاری کارآمد که توانایی تجزیه و تحلیل همه جانبه چنین سیستم هایی را داشته باشد بیش از پیش مورد نیاز است. شبیه سازی، ابزاری است که رفتار فرایندهای یک سیستم را با توجه به تمام ویژگی ها، محدودیت ها و عدم قطعیت هایی که ممکن است در آن سیستم وجود داشته باشد به تصویر می کشد. بسیاری از مدل های ریاضی با تعداد پایینی متغیر به راحتی قابل حل هستند. با زیاد شدن تعداد متغیرها (افزایش بعد مساله) زمان حل به صورت نمایی افزایش می یابد. لذا جهت حل مدل های ریاضی پیچیده نیاز به استفاده از ماشین های کامپیوتری می باشد. امروزه بسیاری از مدل های بهینه سازی تحقیق در عملیات، اعم از مدل های خطی، غیر خطی و یا عدد صحیح به مدد نرم افزارهای کامپیوتری به سادگی قابل تجزیه و تحلیل می باشند.

یادگیری را شروع کنید ...

۵۹
آموزش کامل GAMS

آموزش کامل GAMS

مدرسین: دکتر محمد روحانی نژاد، مهندس سید میثم عزتی، مهندس امین شکری و مهندس مسعود آتش پز

گنجینه آموزش های گمز (GAMS) شامل مجموعه ای از فیلم های آموزشی در مورد مبانی و مباحث کار با نرم افزار GAMS، که به صورت تئوری و عملی ارائه شده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۶۰
آموزش کامل برنامه نویسی علمی

آموزش کامل برنامه نویسی علمی

مدرسین: دکتر سید مصطفی کلامی هریس، دکتر محی الدین جعفری، مهندس پژمان اقبالی، مهندس میترا تجربه کار و پیمان نیک چی
گنجینه آموزش های برنامه نویسی علمی، شامل بیش از ۶۷ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش برنامه نویسی علمی محسوب می شود. مشخصات گنجینه آموزش های برنامه نویسی علمی، در ادامه آمده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۶۱
آموزش کامل محاسبات هوشمند

آموزش کامل محاسبات هوشمند

مدرسین: دکتر سید مصطفی کلامی هریس و دکتر اسماعیل آتشپزگرگری

گنجینه فرادرس های محاسبات هوشمند، شامل بیش از ۶۶ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش مباحث بهینه سازی هوشمند محسوب می شود. تولید و ارائه چنین محصولی، برای اولین بار در دنیا و توسط فرادرس انجام گرفته است. این کتابخانه دیجیتال با شرایط خاصی به مخاطبین محترم فرادرس قابل ارائه است.

یادگیری را شروع کنید ...

۶۲
آموزش کامل کاربری کامپیوتر

آموزش کامل کاربری کامپیوتر

مدرسین: مهندس محسن زارع، مهندس مهدی اشرفی، مهندس محمد نسیمی فر و مهندس سید رضا هاشمیان

امروزه با استفاده از رایانه تقریبا همه فعالیت هایی که در گذشته به سختی انجام می شد، به راحتی قابل اجرا و پیاده سازی است. رایانه ها در تمامی جنبه های زندگی انسان حضور مثبت و موثر دارند. در زمینه علوم مختلف از رایانه ها استفاده بسیاری می شود. کار با رایانه یکی از ضروریات زندگی ما در عصر حاضر است. در همین راستا آموزش های کاربردی و ضروری که یادگیری آن ها، کمک قابل توجهی به سهولت انجام امور می انجامد، در این گنجینه گرداوری شده است.

یادگیری را شروع کنید ...

۶۳
آموزش کامل طراحی و گرافیک کامپیوتری

آموزش کامل طراحی و گرافیک کامپیوتری

مدرسین: مهندس مهدی جنگجو، مهندس مهدی اشرفی، مهندس سید محمد حسینی کیا و میلاد صادقی

گنجینه آموزش های طراحی و گرافیک کامپیوتری شامل مبانی و مباحث طراحی و گرافیک کامپیوتری، همراه با آموزش فوتوشاپ (Photoshop)، کورل (CorelDRAW)، نرم افزار طراحی گرافیکی Adobe Illustrator و... است. این گنجینه شامل بیش از ۷۷ ساعت آموزش ویدئویی است که منبعی بی نظیر برای آموزش نرم افزارهای طراحی و گرافیک کامپیوتری محسوب می شود.

یادگیری را شروع کنید ...

موضوعات آموزشی مرتبطبه همراه دهها آموزش دیگر مرتبط با گنجینه های فرادرس

برای مشاهده آموزش های مرتبط دیگر، در میان بیش از ده هزار ساعت آموزش منتشر شده در فرادرس، جستجو کنید ...


فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران