×
مجموعه آموزش دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing)

مجموعه آموزش دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing)

مدت زمان آموز‌ش‌های این صفحه:
۴۸ ساعت
تعداد آموز‌ش‌های این صفحه:
۱۹ عنوان آموزشی
1

آموزش سئو در وردپرس WordPress SEO

در این دوره آموزشی، ما با افزونه های مربوطه جهت سئوی وردپرس آشنا شده و تنظیمات سایت را برای سئو بهتر انجام می دهیم. برای انجام تنظیمات سئو وردپرس، دو افزونه کاربردی با نام های All In One SEO Pack و Wordpress SEO By Yost ارائه شده است که در این دوره، ما به بررسی عملکرد هر دو افزونه پرداخت و در پایان دوره، این دو افزونه را با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد.

مدرس: سید رضا هاشمیان مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش آشنایی با بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ Digital Marketing

از مزایای بازاریابی دیجیتال می توان به این مورد اشاره کرد که با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، روز به روز به تعداد کاربران دنیای تکنولوژی اضافه شده و همیشه مشتری جدیدی برای معرفی و تبلیغ محصول وجود دارد. همچنین، همیشه راه ها و فناوری های جدیدتری ارائه می شوند که از طریق آن ها می توان به بازاریابی و معرفی محصولات پرداخت. در این دوره، ما با اصول بازاریابی دیجیتال آشنا شده و روش های مختلف بازاریابی دیجیتال را فرا خواهیم گرفت.

مدرس: سید رضا هاشمیان مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۴۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
3

آموزش تولید محتوای متنی

شما برای حضور موثر در اینترنت راهی جز تولید محتوا ندارید. امروزه دنیا از تبلیغات اشباع شده است و تفاوت شما با رقبا توسط محتوایی که تولید می کنید، سنجیده می شود و هر چه محتوای شما به یادگیری و توسعه فردی افراد کمک کند، آن ها بیشتر از شما استقبال خواهند کرد. محتوا، اثربخش ترین روش برای برندسازی شخصی و متمایز شدن از رقبا است و از این جهت، شغل تولید محتوا متقاضیان بسیاری در شرکت ها دارد و از طرفی دیگر یک شغل مناسب و جذاب برای هر دانشجو به حساب می آید. برای این که تولیدکننده محتوا شوید، لازم نیست رشته خاصی را بخوانید یا واحد تخصصی ای را بگذرانید. تولید محتوا خود مترادف با یادگیری است. فقط کافی است شروع کنید.

مدرس: سید محمد حسینی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۵۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
4

آموزش گوگل آنالیتیکس Google Analytics برای تحلیل آمار وب سایت

Google Analytics یکی از سرویس‌های ارائه شده توسط شرکت گوگل می‌باشد، که در دو نسخه رایگان و پولی در اختیار کاربران قرار گرفته است و به مدیران سایت‌ها این امکان را می‌دهد، که اطلاعات کاربران و وب سایت خود را بررسی کنند و ببینند که کاربران در سایت، چه فعالیتی را انجام داده اند، کاربران ورودی سایت، از چه سایت‌هایی آمده‌اند و... در این آموزش ویدئویی، ما به بررسی چگونگی استفاده از گوگل آنالیز و همین طور کار با بخش‌های مختلف این ابزار، خواهیم پرداخت.

مدرس: سید رضا هاشمیان مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
5

آموزش مبانی بازاریابی محتوا Content Marketing

در این فرادرس، مطالبی پیرامون بازاریابی محتوا که یکی از مهم ترین روش های دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) می باشد به صورت خلاصه و مفید ارائه گردیده است. مفاهیم عنوان شده حاصل مطالعه مقالات متعدد خارجی در زمینه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی محتوا می باشد و شما را با مفاهیم کلی و اساسی در این زمینه، آشنا می سازد. بازاریابی محتوا بر اساس تولید محتوای با کیفیت شکل می گیرد و می تواند برای تمامی کسب و کارها و آگاه سازی درباره برند شخصی، مفید و موثر واقع شود.

مدرس: مائده حوائی مدت زمان آموزش: ۴۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
6

آموزش آشنایی با تبلیغ نویسی Copywriting

رقابت بین کسب و کارها هر روزه در حال افزایش است و به همین دلیل هر ساله میلیاردها دلار در تمام دنیا صرف تبلیغات می شود. انسان ها در هر کجا که باشند در معرض بمباران این تبلیغات قرار می گیرند، اما یک تبلیغ برای موثر بودن باید ساده، شفاف و جذاب باشد و در اینجا است که کپی رایتینگ (Copywriting) وارد عرصه می شود. مفهوم کپی رایتینگ این است که تبلیغی نوشته و ایجاد شود که خواننده آن را به انجام کاری تشویق و ترغیب نماید. کپی رایتینگ یا تبلیغ نویسی در چند سال اخیر بسیار مورد توجه بوده است. در واقع این شغل ترکیبی است از مهارت های مختلف، مخصوصا نویسندگی که با کمک آن محصولات و خدمات به شکل اصولی به مخاطبین هدف معرفی شده و باعث ترغیب مخاطبین به خرید محصولات و خدمات می شود.

مدرس: امیرحسین بهبودی مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۴۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
7

آموزش مدیریت تبلیغات و برند

در این فرادرس سعی شده است تا مراحل برندسازی با ذکر مثال های متنوع به مخاطبان ارائه شود. مراحلی که با اصول و ابزارهای بازاریابی شروع می شود و پس از بررسی مراحل ایجاد برند و تبلیغات، با ذکر انواع رسانه هایی که می توان از آن در این حوزه استفاده کرد، به پایان می رسد. در واقع هدف از این فرادرس آن است که کلیه مخاطبان که شامل: همه دانشجویان رشته های کسب و کار، مدیریت، مهندسی صنایع و کلیه مشاورین کسب و کار و همچنین صاحبان کسب و کار است، پس از اتمام آموزش توانایی برندسازی اصولی و موفق را داشته باشند.

مدرس: محمدرضا منتظرالقائم مدت زمان آموزش: ۸ ساعت و ۳۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
8

آموزش گوگل دیتا استودیو Google Data Studio برای آنالیز داده ها و گزارش دهی

ابزار Google Data Studio (گوگل دیتا استودیو) به کارشناسان کمک می کند گزارش های دلخواه خود را در منابع مختلفی از داده مانند گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) و یا داده های دیگر ایجاد کرده و مورد استفاده قرار دهند و علاوه بر این دارای امکانات مختلفی مانند: شخصی سازی گزارش، افزودن المان های نمایشی مختلف و به اشتراک گذاری گزارش ها با افراد مختلف و با سطوح دسترسی متفاوت می باشد. در این فرادرس، به آموزش نحوه کار با ابزار Google Data Studio می پردازدیم که در آن چگونگی ایجاد گزارش جدید و اتصال آن به سیستم را مورد بررسی قرار داده و همچنین پس از افزودن المان های مختلف به گزارش، نتیجه ایجاد آن را مورد مشاهده و بررسی قرار می دهیم.

مدرس: سید رضا هاشمیان مدت زمان آموزش: ۳۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
9

آموزش کار با ابزار گوگل تگ منیجر Google Tag Manager

از Google Tag Manager به منظور بررسی و آنالیز قطعه کدهای مختلف جهت درج در وب‌ سایت استفاده می‌ شود و به دلیل امکانات داخل Google Tag Manager شما نیازی به دانش فنی بالا برای بررسی این قطعه کدها ندارید. Google Tag Manager این کدها را برای شما بررسی کرده و نتیجه اجرای خروجی را به شما نمایش می‌ دهد. در این فرادرس ما نحوه استفاده از ابزار Google Tag Manager را آموخته و یاد می‌گیریم که با استفاده از امکاناتی که این ابزار در اختیار ما قرار می‌ دهد، تگ‌ های مختلف خود را در ابزار ایجاد کنیم و نحوه آنالیز و تست اجرای تگ را بررسی و پیش نمایش آن را مشاهده کنیم.

مدرس: سید رضا هاشمیان مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
10

آموزش برندسازی شخصی در فضای دیجیتال

دیجیتال پرسنال برندینگ (Digital Personal Branding) یا برندسازی شخصی در فضای دیجیتال، از ترندهای روز دنیای بازاریابی است که اخیرا مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. بنابر تعریف، برند شخصی تاثیری است که با رفتار، گفتار و تخصص خود در ذهن مشتری برجا می‌گذارید و منظور از برندسازی شخصی، تقویت این اثرگذاری است و اگر برای تحقق این هدف از ابزارهای دیجیتال بهره ببرید، با دیجیتال پرسنال برندینگ سر و کار دارید. اگر چه دیجیتال پرسنال برندینگ ماهیتا مفهومی مستقل از پرسنال برندینگ نیست، اما استفاده هوشمندانه و حرفه‌ای از ابزارهای دیجیتال برای برندسازی شخصی به قدری مهم و تعیین‌کننده است که به عنوان مفهومی جدا و مهم مطرح‌شده و چنان نکات مهمی را دربردارد که به حوزه جدیدی در بازاریابی و بازاریابی دیجیتال تبدیل شده است.

مدرس: دکتر پروانه چارستاد مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۵۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
11

آموزش کسب و کار در اینستاگرام

در این فرادرس به مبحث اینستاگرام مارکتینگ می‌پردازیم و اصول مورد نیاز کسب‌ و کار در این محیط را شرح می‌دهیم به طوری که در پایان این آموزش، کاربر بدون هیچ‌گونه دانش قبلی قادر به فعالیت تجاری اصولی در فضای اینستاگرام خواهد بود و فروش محصولات و خدمات را به طرز چشمگیری افزایش خواهد داد.

مدرس: آرش سلیمانی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۴۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
12

آموزش بازاریابی الکترونیک یا ای مارکتینگ E-Marketing

بازاریابی الکترونیک تنها به استفاده از وب سایت و پست الکترنیکی محدود نمی شود، بلکه تعامل با مشتریان از طریق دستگاه های دسترسی دیگری، مانند: تلویزیون دیجیتال تعاملی، رادیوی دیجیتال، تلفن همراه، کیوسک ها و… را نیز شامل می شود. بنابراین، ما برای استفاده از ابزارهای جدید باید گوش به زنگ باشیم تا در صورت لزوم بتوانیم آن ها را به کار ببریم. در این آموزش سعی شده است که چگونگی برنامه کلان بازاریابی الکترونیک در این محیط و ابزارها و تکنیک های آن به زبانی ساده بیان شود تا راهنمای کارشناسان وب، مدیران بازاریابی و متخصصان بازاریابی دیجیتال که به دنبال شناسایی رویکردهای صحیح کسب و کار بازاریابی الکترونیک برای پشتیبانی از استراتژی سازمان خود هستند، باشد.

مدرس: سمیه حضوری مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۲۹ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
13

آموزش بازاریابی در شبکه های اجتماعی

قدرت و تاثیر شبکه‌های اجتماعی، در بحث بازاریابی، عرضه و فروش محصولات و یا خدمات مختلف، بر کسی پوشیده نیست. امروزه با گسترش و توسعه استفاده از اینترنت و سرویس‌های مرتبط با آن، مخصوصا وجود اینترنت بر روی گوشی‌های همراه، باعث شده تا دسته‌بندی جدیدی در مشاغل و ارائه خدمات و محصولات، در سر تا سر دنیا و از جمله کشور ما ایجاد شود. با یادگیری این اصول و رعایت قواعد و قوانین حاکم بر شبکه‌های اجتماعی، قطعا می‌توانید به اهداف فروش بالا و کسب سودهای مورد نظر برسید. بر همین اساس و در این آموزش، تلاش کرده‌ایم تا شما عزیزان را با این اصول و قواعد آشنا کنیم.

مدرس: امیررضا نیک خواه مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۲۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
14

آموزش لینکدین LinkedIn برای بازاریابی

یکی از مباحث بسیار مهم در دنیای فروش و بازاریابی، پیدا کردن مخاطب هدف و برقرار کردن بهترین نوع ارتباط با آن‌ها به جهت داشتن بالاترین نرخ تبدیل (تبدیل مخاطب هدف به مشتری) است و لینکدین با میلیون‌ها نفر مخاطب متخصص در سر تا سر دنیا این امکان را برای ما فراهم کرده است تا بتوانیم به طور مستقیم با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنیم و بالاترین بازدهی را در تبدیل آن‌ها به مشتری داشته باشیم. آموزش لینکدین مارکتینگ (LinkedIn Marketing) می‌تواند به شما این توانمندی را دهد که بهترین پروفایل متناسب با پرسونای مخاطبان خود را درست کنید و در عین حال با تکیه بر دانش نوین بازاریابی و فروش به شما کمک می‌کند که بتوانید مخاطبان هدف خود را بشناسید، به بهترین نحو با آن‌ها ارتباط برقرار کنید و آن‌ها را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید.

مدرس: محمد صادق شفیعی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۴۹ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
15

آموزش تحقیق کلمات کلیدی برای سئوی سایت

یکی از مهم ترین و پایه ای ترین معیارهای موتورهای جستجو، انتخاب کلمات کلیدی مناسب است. در صورتی که تمامی کارهای لازم را انجام دهیم اما از کلمات کلیدی مناسب استفاده نکنیم، مانند این است که هیچ کاری انجام نداده ایم. کاربران از طریق کلماتی که در سایت استفاده می شوند، می توانند شما را در گوگل پیدا کنند. گوگل بزرگ ترین موتور جستجوی دنیا است که روزانه ایرانی ها صدها میلیون بار در آن جستجو می کنند. زمانی که کاربری از طریق جستجو در گوگل وارد سایت شما می شود، بدین معنا است که به دنبال شما و یا محصولات شما است. این در حالی است که درصد زیادی از کاربرانی که از طریق تبلیغات وارد سایت شما می شوند، به دنبال شما نیستند و مانند کاربران گوگل به سایت و محصولات شما وفادار نیستند.

مدرس: امید بهشتی فر مدت زمان آموزش: ۵۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
16

آموزش آمارگیری سایت های وردپرسی WordPress

آمار، تنها پاسخی برای کنجکاوی ساده ما نیست، بلکه خود یک تخصص است. با استفاده از آمار می‌توانید رشد بازدید سایت خود را زیر نظر بگیرید، بدانید کدام صفحات سایت شما بیشترین بازدید را دارند و آن‌ها را بهبود دهید، بدانید که بازدید‌کنندگان از چه راه‌هایی وارد سایت شما می‌شوند و برای این که آن‌ها را تقویت کنید، برنامه‌ریزی کنید. اگر صاحب یک وبلاگ و سایت شخصی یا یک فروشگاه اینترنتی هستید و قصد افزایش اثرگذاری بر مخاطب را دارید، تنها راه شما، توجه به آمار است.

مدرس: مصطفی نظرزاده مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۵۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
17

آموزش آشنایی با بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ Digital Marketing 2021

در دنیای امروز دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) به عنوان یکی از بهترین روش‌هایی است که افراد علاقه‌مند به بازاریابی اینترنتی می‌توانند آن را دنبال کنند. امروزه در سراسر دنیا، میزان درآمد دیجیتال مارکترها حتی از برخی مهندسان نیز بیشتر است. در این آموزش قصد داریم با ارائه مطالب مفید، راه را برای افرادی که قصد دارند در این مسیر قدم بگذارند، روشن کنیم. این آموزش حاصل سال‌ها تجربه واقعی در بازار کار و مطالعات گسترده است و با یک بیان ساده و کاربردی ارائه شده است.

مدرس: عباس قربانی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۲۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
18

آموزش آشنایی با رفتار مصرف کننده در شبکه های اجتماعی

در این فرادرس از مهم‌ترین ترندها و آمارهای مربوط به جهان آنلاین شروع کرده و آموزش را با ورود به ویژگی‌های شبکه‌های اجتماعی ادامه می‌دهیم. ارائه یک مدل برای درک بهتر فضای شبکه‌های اجتماعی و آنچه در این فضا در حال رخ ‌دادن است، بخش دیگر مباحث این درس است که دیدگاه ما را نسبت به رفتار کاربران کامل می‌کند. در بخش‌های بعدی با موضوع رفتارشناسی مصرف‌کنندگان در شبکه‌های اجتماعی و ارائه راهکارهایی برای دسته‌بندی مخاطبان و نیز شناسایی عوامل اثرگذار بر رفتار آن‌ها همراه خواهیم شد و در انتها تلاش می‌کنیم به موضوع مهم برندسازی در فضای دیجیتال و مراحل تدوین یک کمپین در شبکه‌های اجتماعی بپردازیم.

مدرس: یاسمن کریم پور مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۴۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
19

آموزش مدیریت کسب و کار در عصر فناوری اطلاعات

شروع کسب‌ و کار یکی از مهم‌ترین کارها و عملکردهایی است که یک فرد می‌تواند داشته باشد، اما درک ابعاد رقابت و طرح کسب‌ و کار دقیق و کارا می‌تواند منجر به شروع یک کسب‌ و کار موفق شود. دوران جدید که به عصر اطلاعات موسوم است، مولود فناوری اطلاعات و ارتباطات است. فناوری اطلاعات خواستگاه اصلی جامعه اطلاعاتی ناشی از ظهور کامپیوترها، توسعه شبکه‌های مخابراتی و نیاز روزافزون به استفاده از اطلاعات بوده است. در این آموزش سعی شده است تا چگونگی برنامه بازاریابی عصر تکنولوژی در این محیط و ابزارها و تکنیک‌های آن به زبانی ساده بیان شود تا راهنمای کارشناسان وب، مدیران بازاریابی و متخصصان بازاریابی دیجیتال که به دنبال شناسایی رویکردهای صحیح کسب‌ و کار بازاریابی برای پشتیبانی از استراتژی سازمان خود هستند، باشد.

مدرس: سمیه حضوری مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۴۹ دقیقه
یادگیری را شروع کنید