×
مجموعه آموزش توسعه مهارت فردی

مجموعه آموزش توسعه مهارت فردی

مدت زمان آموز‌ش‌های این صفحه
۱۱۰ ساعت
تعداد آموز‌ش‌های این صفحه
۲۸ عنوان آموزشی
1

آموزش افزایش تمرکز و تقویت حافظه

این فرادرس، یک آموزش تکنیکی و تجربه محور است، پس تمرین کردن مداوم و مستمر شما بعد از این آموزش بسیار مهم و سرنوشت ساز است. هدف از این فرادرس، آموزش تکنیک ها و مهارت های استفاده مفید از ظرفیت مغز و بالا بردن توانایی یادآوری است و در واقع با افزایش پهنای سیناپس (Synapse) که وظیفه انتقال اطلاعات بین دو نیم کره مغز را دارد سرعت پردازش مغز را افزایش می دهیم که باعث می شود تمرکز، حافظه و قدرت ذهن شما افزوده شود.

مدرس: سید محمد حسینی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۱۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش اصول مطالعه - مهارت‌ های تند خوانی و دقیق خوانی

همانطور که می دانید، خواندن متون درسی و علمی، با خواندن روزنامه متفاوت است و نیاز به دقت بیشتری در مطالعه دارد تا بتوانیم مطالب را عمیق تر درک کنیم. برای رسیدن به این درک عمیق، آموختن برخی شیوه های ساده مرور سریع متن، کمک می کند تا کلیات متن را بدون صرف زمان زیادی جهت مطالعه آن، بفهمیم. به همین دلیل در این فرادرس، بر آن شدیم، این مهارت های ساختار‌مند تندخوانی و دقیق‌ خوانی را به شما آموزش دهیم تا در کنار لذتی که از مطالعه می برید، بتوانید متون مختلف را عمیق تر بخوانید و آن ها را بهتر به خاطر بسپارید.

مدرس: دکتر نسترن پورصالحی مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۵۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
3

آموزش مدیریت خشم

افسردگی، اضطراب، وسواس و… مسائل و مشکلاتی هستند که در علم پزشکی و روانپزشکی برای آن ها دارو ساخته شده و مورد استفاده قرار می گیرد. اما برای خشم و پرخاشگری که یکی از آسیب زاترین هیجان ها است هیچ دارویی وجود ندارد. تنها راه حل رهایی از این مشکل دریافت آموزش های تخصصی و مفید است تا بتوان از آن ها در شرایط دشوار زندگی استفاده کرد و خشم خود را مدیریت کرد. بنابراین بهترین کار شناخت صحیح خشم و مدیریت درست آن است. این فرادرس با الهام از آموزه های روانشناسی و با تمرکز بر ساده سازی و کاربردی بودن تهیه شده است. افراد با مشاهده این آموزش به آسانی و در کوتاه ترین زمان به تکنیک های مدیریت خشم مسلط می شوند.

مدرس: رضا حیدری قاسم آبادی مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۴۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
4

آموزش مقابله با فراموشی در مطالعه - دلایل و راهکارها

این فرادرس با هدف مقابله با فراموشی و ارتقای میزان یادآوری به شناسایی و تبیین کلیه عواملی که باعث فراموشی در جریان یادگیری می شوند و همچنین راهکارهای مقابله با این عوامل، پرداخته است. بر این اساس در آموزش مذکور از بیان مطالب نظری و غیرکاربردی پرهیز شده و صرفا به بیان نکات اصلی و راهکار پرداخته شده است ضمن اینکه این آموزش با در برگرفتن کلیه شرایط و عوامل یادگیری می تواند به عنوان مرجع کامل آموزش صحیح مطالعه و یادگیری مورد استفاده قرار گیرد.

مدرس: دکتر حسن کاویانی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
5

آموزش اصول مطالعه درسی - روش PQ6R برای یادگیری بهتر

یکی از عوامل مهم در یادگیری مطلوب، به کارگیری ظرفیت بالای یادگیری با استفاده از روش‌های صحیح و علمی مطالعه است. روش صحیح مطالعه، یک هنر، فن و مهارت است که باید آن را آموخت و به کار گرفت چون یکی از راه‌های شناخت و تحریک حس کنجکاوی، مطالعه کردن است، مهارتی که منشا بسیاری از مهارت‌های زندگی است و اگر درست انجام شود، موفقیت‌های بسیار زیادی را به لحاظ علمی و روحی به همراه خواهد داشت. روش PQ6R، تکنیک‌های امتحان‌شده‌ای را در یک سیستم ساده و قابل اجرا ارائه می‌کند که با به کارگیری آن یکی از پرقدرت‌ترین روش‌های علمی مطالعه را در اختیار خواهید داشت که می‌توانید برای یادگیری تمامی دروس، از آن استفاده کنید.

مدرس: عالمه معصوم مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۲۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
6

آموزش مقدماتی زبان بدن

این فرادرس، یک آموزش فشرده زبان بدن است که در کمتر از یک ساعت اطلاعات پرکاربرد زبان بدن و اطلاعات مربوط به ریز احساسات را به شما آموزش می دهد. شما با استفاده از این اطلاعات می توانید به ذهن طرف مقابل نفوذ کرده، از راست یا دروغ بودن حرف های او آگاه شوید، بفهمید که او چه احساسی دارد و با استفاده از این اطلاعات به راحتی با وی ارتباط برقرار کنید. همچنین شما می توانید با استفاده از اطلاعات این آموزش و به کارگیری آن ها، بر طبق تئوری تغییر، در سریع ترین زمان ممکن اعتماد به نفس خود را افزایش داده و به فردی کاریزماتیک و محبوب تبدیل شوید.

مدرس: دکتر صادق خواجه پور مدت زمان آموزش: ۴۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
7

آموزش مهارت حل مساله و تصمیم گیری

حل مساله، فرایندی است که طی آن فرد به طور سیستماتیک تلاش می کند برای چالش های روزمره خود راه حل پیدا کند. چالش های روزانه می توانند ناشی از مشکلات بیرونی باشند مانند: یک امتحان سخت، تقاضای ترفیع در محیط کار، بحران مالی و یا ناشی از مشکلات درونی مانند: چگونگی رسیدن به اهداف، انجام یک تصمیم گیری مهم در زندگی و تعارض در باورها. تحقیقات نشان می دهند که یادگیری مهارت حل مساله باعث افزایش میزان رضایتمندی از زندگی و عزت نفس می شود و احتمال ابتلا به بیماری های روانی مانند: اضطراب و افسردگی را کاهش می دهد.

مدرس: مریم فلاحی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۳۹ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
8

آموزش مدیریت زمان و تکنیک های آن - بخش اول

هدف اصلی این آموزش آشنایی مخاطبین با انواع تکنیک های مدیریت زمان و چگونگی به کارگیری آن ها برای بهبود مهارت مدیریت زمان است. به این منظور این آموزش در تلاش است تا مخاطبین، با کارکردهای اصلی مدیریت زمان مانند: تعیین اهداف، اولویت بندی فعالیت ها، تخصیص زمان به فعالیت ها و شیوه های بهره گیری بهتر از زمان، آشنا شده و روش پیاده سازی این کارکردها را در عمل فراگیرند.

مدرس: دکتر عبدالرحمن حائری مدت زمان آموزش: ۶ ساعت و ۵۸ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
9

آموزش تصویرسازی ذهنی در مطالعه - تکنیک تقویت حافظه

تصویرسازی ذهنی با فعال کردن قوه تصور و تداعی در انسان باعث فعال کردن دو نیم کره مغز و همچنین درگیر کردن تمام حواس در هنگام مطالعه و یادگیری می شود. از این رو، استفاده از تکنیک های تصویرسازی ذهنی در کنار یادگیری کلامی، منجر به ارتقای کیفیت یادگیری و تقویت حافظه خواهد شد. بر این اساس، هدف از این فرادرس، آموزش بهترین و موثرترین تکنیک های کمک حافظه در قالب آموزش تصویرسازی ذهنی است که مشاهده آن به همه علاقه مندانی که دوست دارند مطالب مورد مطالعه را سریع تر و راحت تر حفظ کنند و یادگیری بهتری داشته باشند، پیشنهاد می گردد.

مدرس: دکتر حسن کاویانی مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۱۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
10

آموزش مدیریت و کنترل استرس - شیوه تفکر و ارزیابی موثر

از اوایل دهه ۱۹۳۰، واژه استرس از رشته فیزیک به رشته روانشناسی به عاریت گرفته شد. از آن هنگام به بعد پزشکان متوجه رابطه این پدیده با بسیاری از بیماری ها همچون: بیماری های قلبی و عروقی، سکته قلبی، آرتروز، بیماری های گوارشی، دیابت، بیماری های متابولیکی، چاقی، اختلالات رشدی در کودکان و نوجوانان، ناباروری در زنان، ناتوانی جنسی در مردان، بیماری های خودایمنی، آکنه، سرماخوردگی و ده ها بیماری دیگر شدند. متاسفانه و یا خوشبختانه، اولین بار بر اثر فشار جامعه پزشکی بود که مبحث استرس به عنوان یک مبحث مهم بر سر زبان ها افتاد. در این فرادرس می آموزیم که چگونه با موقعیت های استرس زای زندگی رو به رو شویم.

مدرس: مریم فلاحی مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
11

آموزش اصول مدیریت مالی شخصی

همان طور که مدیریت مالی در سطح بنگاه های اقتصادی باید به گونه ای اعمال شود که منابع مالی مورد نیاز برای تاسیس اداره و بقای کسب و کار را با هزینه مناسب تامین نماید، در سطح خانوارها و زندگی های شخصی نیز برای تامین منابع مالی مورد نیاز برای تحصیل، ازدواج، خرید خودرو، بیمه درمان، بیمه سلامت، بازنشستگی و سایر موارد، بدون توجه به اصول مدیریت مالی شخصی، افراد نمی توانند از فرصت های فضای اقتصادی به درستی استفاده نموده و فقیر در جامعه افزایش خواهد یافت. در این آموزش تلاش شده است تا در راستای تقویت سواد مالی و اقتصادی مردم ایران، فتح یابی در حوزه آموزش مدیریت مالی شخصی صورت پذیرد.

مدرس: وحیده حاجی حسنی مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت و ۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
12

آموزش مهارت سخنرانی - مدیریت استرس و افزایش اعتماد به نفس

این فرادرس، یک آموزش کاملا علمی و کاربردی است و مطابق با جدیدترین دستاوردهای روانشناسی و فیزیولوژیک انسان طراحی شده است. در کنار آن یک سری اقدامات کاربردی، ساده و همچنین بایدها و نبایدهایی را ارائه کرده ایم که به طور چشمگیری می تواند به شما در کاهش استرس و اضطراب سخنرانی کمک کند. در پایان این فرادرس قادر خواهید بود، در اغلب موارد بدون نیاز به دارو درمانی یا مراجعه به مشاور و روانشناس، با خود درمانی و کمترین هزینه بر ترس خود از سخنرانی فائق آیید. از ویژگی های خاص این آموزش، می توان به جامعیت، سادگی و کاربردی بودن آن اشاره کرد. این آموزش به همه کسانی که نمی خواهند در حصار ترس ها و تردیدهای خود باقی بمانند و خواهان تحول و پیشرفت خود و باز کردن دریچه های جدید بر روی زندگی خود هستند، مفید است.

مدرس: دکتر محمد فروهر مدت زمان آموزش: ۶ ساعت و ۳۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
13

آموزش پرورش خلاقیت، ایده پردازی و نوآوری

با پرورش خلاقیت، ایده پردازی و نوآوری می توان میزان خلاقیت خود را کشف کرد و به توسعه آن پرداخت. این فرادرس در تلاش است تا مخاطبین را با مفاهیم مربوط به خلاقیت، نوآوری و روند درست ایده پردازی آشنا کند. این مهارت برای کلیه افراد مفید بوده و هر فرد در هر بخشی که فعالیت می کند می تواند با فراگیری مطالب عنوان شده، راهی جدید را در فرایند انجام وظایف خود ایجاد نماید و با خلاقیت بیشتر و به کارگیری استعداد خود در زمینه توانایی، موفق تر از گذشته عمل نماید.

مدرس: دکتر آرش کتابفروش بدری مدت زمان آموزش: ۱۳ ساعت و ۴۹ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
14

آموزش برنامه‌ ریزی عصبی کلامی (NLP) برای افزایش مهارت‌ های ارتباطی

در این آموزش با ارائه مطالب آموزشی کاربردی، مواردی اعم از: کم رنگ کردن خاطرات بد و فراموشی آن ها، برنامه ریزی مجدد ذهن و ساخت عادات جدید، افزایش اعتماد به نفس و بهبود عملکرد روزانه، تکنیک های ارتباط موثر، رهایی از عادات بد مانند: سیگار کشیدن، پرخوری، وسواس و…، درمان انواع فوبیا مانند: ترس از تاریکی، ترس از حیوانات، ترس از ارتفاع، ترس از حضور در جمع، هدف گذاری اصولی، تغییر باورها و شناخت ارزش ها، درک دیگران و شناخت، نوع دیدگاه افراد، کنترل ذهن و افکار خود را آموخته و یاد می گیرید که چگونه در زندگی خود از آن ها استفاده کنید. شما با استفاده از این فرادرس، علاوه بر شناخت مواردی که ذکر شده است، می توانید به راحتی عادت و رفتارهای جدید را در ذهن خود بسازید تا بتوانید هم از آرامش درونی بهتری برخوردار شوید هم بتوانید به موفقیتی که تمایل دارید برسید.

مدرس: علیرضا طائی مدت زمان آموزش: ۵ ساعت و ۲۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
15

آموزش مدیریت زمان جهت بهره وری شخصی و حرفه ای

در زندگی شخصی و حرفه ای هر فرد بارها رخ داده است که تمام روز را مشغول به انجام کارهای مختلف بوده است، اما در انتهای روز به نظر می رسد که هیچ کار خاصی را انجام نداده است، همچنین در برخی از موارد با وجود سعی و کوشش فراوان برای به اتمام رساندن یک کار در یک بازه زمانی، از اتمام آن کار، ناتوان هستیم. نکته اصلی در تمامی این موارد، عدم توانایی مدیریت صحیح زمان است. در این فرادرس با اصول مدیریت زمان، جهت افزایش بهره وری در کارهای شخصی و حرفه ای آشنا می شویم. این اصول به ما یاد خواهند داد که چطور از زمان خود بهتر استفاده کنیم، چطور کارهای خود را اولویت بندی کنیم و در نهایت، چطور توازنی بین زندگی حرفه ای (کار) و زندگی شخصی خود برقرار کنیم.

مدرس: عبداله شریفی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۱۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
16

آموزش موفقیت در کار تیمی - اصول تیم سازی

تیم سازی، یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در هر کاری به خصوص کسب و کارها به شمار می رود، چرا که نتیجه تیم سازی صحیح و اصولی، ایجاد یک تیم مناسب برای اجرای کار تیمی و نیل به اهداف کسب و کار است. در این فرادرس با تفاوت های تیم و گروه آشنا شده و سپس، عوامل تاثیرگذار در تیم سازی و عوامل موفقیت در کار تیمی مورد بررسی قرار می گیرد. بخش دیگری از این آموزش به مدیریت و رهبری یک تیم اختصاص دارد که می تواند در مدیریت و رهبری کسب و کارهای نوپا که غالبا به صورت تیمی اداره می شوند، مورد استفاده واقع شود.

مدرس: بهنام محمدیان دوگاهه مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۳۸ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
17

آموزش هدف گذاری و انتخاب مسیر در زندگی - بخش دوم

در این آموزش مخاطب به خوبی خواهد آموخت که چگونه هدف گذاری و برنامه ریزی کند، چگونه مطابق با برنامه ریزی که مد نظر دارد جلو برود و در نهایت به دستاوردهای جدید و خوبی در زندگی برسد. تفاوت بین افراد موفق و ناموفق در نوع دیدگاهی است که نسبت به زمان و استفاده از آن دارند. در بخش اول آموزش در خصوص رسالت، اهمیت آن و اینکه می تواند چه دستاوردهایی داشته باشد صحبت شده است و در ادامه، این آموزش ها به مخاطب کمک خواهد کرد تا بتواند آموخته های بخش رسالت را پیاده سازی و اجرا کند. در این مسیر قطعا با مسائل و چالش هایی رو به رو خواهد شد که می تواند به کمک آموزش های ارائه شده و تلاشی که انجام می دهد از آن ها عبور کرده و زندگی بهتری را تجربه کند.

مدرس: محمدرضا طائی مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۵۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
18

آموزش هدف گذاری و انتخاب مسیر در زندگی - بخش اول

در این فرادرس قرار است با ارائه مطالب آموزشی کاربردی بتوانیم معنا و مفهوم زندگی خود را پیدا کنیم و از تک تک روزها و لحظات زندگی لذت ببریم و کمترین حسرت ها را داشته باشیم. شما با این آموزش می توانید یک بار برای همیشه رسالت خود را پیدا کنید. در این فرادرس تمریناتی در نظر گرفته شده است که شما بتوانید تک تک گام های رسیدن به رسالت فردی را شناسایی و اجرا کنید. در کنار رسالت مهارت های فردی، هدف گذاری و کمال گرایی هم ارائه شده است تا شما بتوانید یک زندگی ایده آل و متفاوت نسبت به گذشته را تجربه کنید.

مدرس: محمدرضا طائی مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۴۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
19

آموزش مهارت تفکر خلاق

اهمیت و ضرورت این آموزش از آنجایی ناشی می شود که رواج خلاقیت و تفکر خلاق، سودآوری های کلان برای جامعه خواهد داشت. به طور مسلم خلاقیت می تواند به شدت محیط کسب و کار را متاثر سازد، زمینه های افزایش بهره وری سازمان و کارایی افراد را فراهم نماید و رضایت افراد از حضور در آن جامعه را ارتقا دهد. در این فرادرس به جهت رسیدن به هدف های ذکر شده، مباحث مختلف و متنوعی از جمله: عوامل موثر در بروز خلاقیت، مراحل تفکر خلاق و چگونگی پرورش آن، روش های رفتاری و عملی برای تقویت قدرت خلاقیت، فرایند حل مساله خلاق و مزایای آن، پیشنهادهایی برای پیدایش اندیشه های نو، نقش مدیران در پرورش خلاقیت و نوآوری و… مطرح می شود.

مدرس: حمیدرضا فردوسیان مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۲۰ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
20

آموزش تقویت عزت نفس، اعتماد به نفس و خودباوری

یک تئوری است که می‌گوید انسانی که خود را دوست نداشته باشد نمی‌تواند دیگران را دوست بدارد. ما در عزت نفس، اول خود را می‌سازیم و سپس این ساختن را به دیگران منتقل می‌کنیم. دقیقا مثل ساختن یک خانه و سپس ارائه به دیگران. اول خود را دوست داریم و به خود احترام می‌گذاریم و سپس این دوست داشتن را به دیگران ارائه می‌دهیم. در عزت نفس مهارت‌های زیادی نهفته است که با آموزش و به کارگیری آن در زندگی می‌توانیم به یک انسان ارزشمند تبدیل شده، از پس سختی‌های زندگی برآمده و به سمت هدف‌ها و موفقیتی که به آن علاقه‌مند هستیم حرکت کنیم. تحقیقات نشان داده است که عزت نفس می‌تواند بسیار در عملکرد ما موثر باشد.

مدرس: علیرضا طائی مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۳۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
21

آموزش خودشناسی و ساخت نگرش نو

هدف این فرادرس، آگاهی انسان نسبت به خود است. بسیاری از انسان‌ها اصلا خود را نمی‌شناسند و نمی‌دانند به چه شکل می‌توانند بهترین خود باشند. در این آموزش به موضوع بهترین خود بودن، پرداخته می‌شود. یعنی یک انسان در آغاز بتواند نقاط ضعف و قوت خود را شناخته و سپس نقاط ضعف را به نقاط قوت تبدیل کند. رشد و بهبود فردی باید به صورت ارادی باشد و هیچ‌کس بر حسب تصادف رشد نمی‌کند. چرا به رشد نیازمندیم؟ تقریبا همه معتقدند، رشد چیز خوبی است ولی تنها تعداد کمی از انسان‌ها رشد می‌کنند. چرا؟ چون این فرایند نیاز به تغییر دارد و بیشتر مردم نسبت به تغییر مقاومت می‌کنند و به آن بی‌میل هستند. ولی حقیقت این است که بدون تغییر، رشد و ارتقا امکان‌پذیر نیست.

مدرس: علیرضا طائی مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۲۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
22

آموزش غلبه بر تنبلی و اهمال کاری

هدف این آموزش در گام اول شناخت اهمال‌کاری خود و سپس بر بنای آن تغییر عادت‌ها و رفتارهای خود است. این فرادرس کمک می‌کند که متوجه شویم در چه مواقعی دچار اهمال‌کاری می‌شویم و سپس بر مبنای همین شناخت با تکنیک‌های متنوع بر این اهمال‌کاری و تنبلی غلبه کنیم. این موضوع را باید دانست که نقطه قوت یک انسان موفق به کارهایی است که شروع کرده و آن‌ها را به اتمام رسانده است. اگر تمایل دارید کارهای عقب افتاده خود را انجام داده، برنامه‌ریزی و قدم برداشتن برای کارهای جدید برای شما آسان شود، در این صورت این فرادرس می‌تواند این موارد را برای شما به ارمغان آورد. در این آموزش علاوه بر شناخت مواردی که ذکر شده است، می‌توانید علت‌های اهمال‌کاری خود را یافته و آن‌ها را بهبود بخشیده و با نگرش جدید به سمت موفقیتی که تمایل دارید، حرکت کنید.

مدرس: علیرضا طائی مدت زمان آموزش: ۵ ساعت و ۲۸ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
23

آموزش طراحی سخنرانی

اگر سخنرانی را به عنوان هر نوع صحبتی که یک هدف، یک مبدا و یک مقصد دارد تعریف کنیم، همه ما در طول روز چندین مرتبه سخنرانی می‌کنیم و از این طریق می‌توانیم نیازهای خود را مطرح کرده و برآورده سازیم. حال، آگاهی از این که چطور سخنرانی خود را طراحی کنیم تا دقیقا قصد و هدفی که در ذهن داریم برآورده شود، یک موضوع بسیار مهم است که عدم آگاهی از آن باعث می‌شود که علی‌رغم تلاش‌هایی که برای ارائه یک سخنرانی خوب انجام داده‌ایم، خروجی مطلوبی نداشته باشیم. در این فرادرس به صورت گام به گام مسیر طراحی یک سخنرانی اثربخش را طی می‌کنیم و در یک چارچوب کاربردی، به طراحی سخنرانی می‌پردازیم.

مدرس: علی رضوانی تبار مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۴۸ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
24

آموزش مقدماتی فن بیان و اصول سخنوری

اگر در بیان آنچه که در فکر دارید ناتوان هستید، اگر نمی توانید افکار و احساسات خود را به خوبی بیان نمایید، اگر در مواقع حساس نمی توانید به خوبی از خود دفاع کنید، اگر از اظهارنظر در جمع واهمه دارید، اگر احساس می کنید ضعف شما در فن بیان مانع پیشرفت شغلی شما شده است، اگر هنگام یک ارائه و سخنرانی دست و پاهای شما شروع به لرزیدن می کند و همیشه از این موقعیت فراری هستید، پس این آموزش کاملا برای شما مناسب است و به شما کمک می کند که از این به بعد با اعتماد به نفس کامل لب به سخن گفتن بگشایید و با استفاده از تمرین های این آموزش بتوانید بیان خود را قوی کنید.

مدرس: بهزاد سراوانی مدت زمان آموزش: ۶ ساعت و ۱۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
25

آموزش اصول نامه نگاری

نگارش نامه، چه به صورت دوستانه و برای انتقال احساسات، چه به صورت رسمی برای انتقال اندیشه‌ها و چه به صورت اداری برای بیان اهداف و خواسته‌ها، باید از اصول و شیوه مناسبی پیروی کند. اصولی که عدم رعایت آن‌ها، گاه آنچنان بر منظور و محتوای نامه اثر می‌گذارد که منظور و خواست نویسنده را به طور کامل تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. به همین دلیل، نویسندگان انواع نامه باید آگاهی کوتاهی نسبت به شیوه نگارش نامه، شکل تنظیم آن و بازبینی و اصلاح آن داشته باشند. این درس، اصول کلی نگارش انواع نامه‌ را ارائه می‌دهد و با توجه به این که در آن به نکات کلی اشاره شده است، برای همه افراد توصیه می‌شود.

مدرس: فاطمه عابدی مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۳۸ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
26

آموزش مدیریت تمرکز و توجه و راه های افزایش آن

ما همانی هستیم که به آن توجه می کنیم و اگر ندانیم توجه ما چگونه مصرف می شود، آن وقت است که دچار مشکل می شویم. هر چه قدر قدرت آگاهی ما بیشتر شود، مطمئنا متوجه می شویم که در طول روز چه مقدار بازدهی داریم. این موضوع را باید دانست که هر چه قدر تمرکز انسان در هر کاری بیشتر باشد، بازدهی او نیز بیشتر خواهد شد. ذهن ما در یک زمان نمی تواند به دو چیز متفاوت متمرکز شود، در نتیجه عملکرد به شدت پایین می آید. در عصری هستیم که قدرت تمرکز به خاطر موضوعات مختلف پایین آمده است و در نتیجه باعث ضررهای زیادی شده است. اهمیت این آموزش در این است که با تمرکز داشتن مناسب، انسان می تواند بیشترین بازدهی را داشته و گام های موفقیت خود را خیلی آسان تر طی کند.

مدرس: علیرضا طائی مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۱۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
27

آموزش اصول و تکنیک های متقاعد سازی افراد

یکی از مهم ترین مهارت هایی که امروزه در زندگی اجتماعی بسیار مورد نیاز است، مهارت متقاعد سازی افراد است، چرا که افراد تا زمانی که نسبت به چیزی قانع نشوند، خود را ملزم به اجرای آن نمی دانند. متقاعد سازی به زبان ساده یعنی بتوانیم حرف خود را به کرسی بنشانیم، یعنی سایر افراد حرف ما را گوش کرده و به آن عمل می کنند. چنین اتفاقی شاید خیلی رویایی باشد، اما باید بدانیم که پژوهش های زیادی در این زمینه صورت گرفته است که انسان ها چگونه می توانند بر دیگران نفوذ کرده و تاثیرگذار باشند. در این فرادرس با شناسایی اصول مربوطه و طی کردن مسیر نحوه متقاعد سازی افراد در قالب سیزده درس، سعی می شود این مهارت مهم و کاربردی آموزش داده شود.

مدرس: دکتر حسن کاویانی مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۱۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
28

آموزش کسب موفقیت با استفاده از NLP

در این فرادرس تلاش شده است تا با استفاده از اصول و تکنیک‌های موفقیت و NLP که عصاره بیش از ۱۰۰ کتاب در زمینه موفقیت و تحولات سریع فردی است، آموزش مباحثی از قبیل: آشنایی با نحوه عملکرد مغز و شناخت نظام فکری، ساختار ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه، اصل باورسازی و ایجاد باورهای سازنده، اصل الگوبرداری و الگوسازی، شناخت اهداف و هدف‌گذاری صحیح در زندگی، نقش ایمان و معنویت برای رسیدن به اهداف در زندگی و راه‌های تحول نظام شخصیتی و... عنوان شده است که با عمل به آن‌ها، شاهد رسیدن به اهداف و کسب موفقیت‌های بزرگ در کار و درس و زندگی باشیم و موفقیت در تمام جنبه‌های زندگی را در آغوش بگیریم.

مدرس: محسن امراللهی بیوکی مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۱۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید