×
مجموعه آموزش‌ کورل (CorelDRAW)

مجموعه آموزش‌ کورل (CorelDRAW)

مدت زمان آموز‌ش‌های این صفحه
۳۲ ساعت
تعداد آموز‌ش‌های این صفحه
۶ عنوان آموزشی
1

آموزش کاربردی طراحی و گرافیک با نرم افزار کورل (CorelDRAW)

فرادرس های آموزش جامع کورل (Corel Draw) شامل مجموعه ای از فیلم های آموزشی در مورد کورل است، که به صورت تئوری و عملی (پیاده سازی گام به گام) ارائه شده است. این آموزش شامل تقریبا ۱۴ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش مباحث کورل محسوب می شود.

مدرس: مهدی اشرفی مدت زمان آموزش: ۱۴ ساعت و ۱۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش کورل پیشرفته

کورل نرم افزاری قدرتمند محسوب می شود که در طراحی و گرافیک مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان ساده ترین رابط کاربری بین نرم افزارهای طراحی شناخته می شود. گرافیک و تاثیر آن را امروزه در تبلیغات، برنامه های تلویزیونی، روزنامه ها، سایت ها و ... مشاهده می کنیم. در این آموزش فیلم های آموزشی به صورت تئوری و عملی گردآوری شده است. هدف این فرادرس آماده سازی تقریبا ۱۰ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش مباحث کورل است.

مدرس: مهدی اشرفی مدت زمان آموزش: ۹ ساعت و ۵۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
3

آموزش طراحی فلت (Flat design) با کورل (CorelDRAW)

در دنیای امروزی سبک جدیدی از طراحی به وجود آمده است به نام فلت یا فلت دیزاین که این نوع طراحی در محیط های وب، بیشترین کاربرد را دارد و بعد از این که مایکروسافت، ویندوز ۸ را ارائه و از این نوع طراحی در برنامه نویسی این ویندوز استفاده کرد، کاربران زیادی مشتاق این سبک از طراحی شدند و همین امر باعث شد تا انقلاب جدیدی در طراحی، به وجود آید.

مدرس: سید محمد حسینی کیا مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
4

آموزش مقایسه نرم افزارهای گرافیکی Photoshop, CorelDRAW, Illustrator (رایگان)

در این آموزش، سعی شده است، مقایسه سه نرم افزار قدرتمند طراحی فتوشاپ، کورل، ایلستریتور مورد بررسی قرار گیرد تا کاربران بتوانند با انتخاب بهتر و مناسب، در حوزه طراحی و تبلیغات وارد بازار کار شوند، بتوانند این مقایسه را داشته باشند که برای طراحی پیکسلی یا برداری کدام نرم افزار، نسبت به بقیه بهتر است و می تواند کاربرد بیشتر و راحت تری در آن موضوع داشته باشد.

مدرس: مهدی اشرفی مدت زمان آموزش: ۲۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
5

آموزش کورل (Corel) برای استفاده در صنعت چاپ و تبلیغات

CorelDRAW یکی از موثرترین و قدرتمندترین نرم‌افزارهای طراحی برداری است. برای حرفه‌ای شدن در حوزه طراحی گرافیک، یادگیری CorelDRAW یکی از ضروریت‌های این حوزه و برای همه طراحان گرافیک مشتاق، ابزاری کاربردی است. این برنامه توسط اکثر بازاریاب‌های دیجیتال برای ایجاد و ویرایش اشیا‎ی گرافیکی استفاده می‌شود. اگر هدف شما یک حرفه درخشان در طراحی گرافیک است، باید CorelDRAW را یاد بگیرید.

مدرس: سید محمد حسینی کیا مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۹ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
6

آموزش CorelDRAW - ترفندهای طراحی دستگاه‌ های صنعتی

این آموزش بر پایه علم، عمل و تجربه، نرم‌افزار CorelDraw را در رشته‌های صنعتی به کار می‌گیرد و در مورد ترفندها و کاربردهای آن بحث می‌کند تا طرحی خلق شود که نیازهای صنعت را در حوزه‌های دستگاه‌های حکاکی، برش و صنایع چاپ برآورده کند. هدف از این فرادرس، آموزش ۹ روش طراحی برای تولید و ایجاد طرحی نو با سبک آموزشی نوین برای مقاصد مختلف در رشته‌ها و حوزه‌های طلاسازی، MDFکاری، تولیدی (کیف، کفش و روسری)، تزئینات داخلی و سایر حوزه‌های فعالیتی است. این آموزش برای افراد خاص و علاقه‌مند به هنر طراحی و اپراتورهای دستگاه‌های حکاکی و برش مفید است.

مدرس: سجاد محمدی فر مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۳۹ دقیقه
یادگیری را شروع کنید