مدرسه فرادرس

دوره متوسطه اول (هفتم تا نهم)

دوره متوسطه دوم (دهم تا دوازدهم)

ریاضی-فیزیک

علوم تجربی

علوم انسانی
افتتاح «مدرسه فرادرس» — مدرسه‌ای برای همه، همیشه و همه جا

با توجه به مشکلات عدیده دانش‌آموزان مدارس سراسر کشور، در دسترسی به منابع و دروس آنلاین با محتوای علمی غنی و کیفیت آموزشی بالا، «مدرسه فرادرس» با همکاری اعضای هیات علمی این سازمان و نیز مدرسین تراز اول مدارس برگزیده کشور، افتتاح شد و در حال حاضر امکان ثبت نام در اولین بخش از دروس مقاطع هفتم تا دوازدهم در مدرسه فرادرس فراهم شده است.
مدرسه فرادرس به صورت آنلاین و با این هدف تاسیس شده است که دسترسی کلیه دانش‌آموزان و فراگیران را صرف‌نظر از موقعیت جغرافیایی، جنسیت، سن و دیگر محدودیت‌ها، به محتوای غنی و با کیفیت آموزشی تدریس شده توسط مجرب‌ترین اساتید کشور، فراهم کند.
فرادرس به عنوان بزرگترین پلتفرم آموزش دانشگاهی کشور، در یک دهه گذشته منشا تحولی بزرگ در حوزه آموزش عالی و تجربه آموزشی چندین میلیون دانشجوی تحصیلات تکمیلی کشور بوده است. آغاز و افتتاح مدرسه فرادرس، آغاز خلق همان جنس از تحول، این بار در حوزه آموزش پیش از دانشگاه در کشور، خواهد بود.دسته بندی های مرتبط

فرادرس، همواره به دنبال دعوت به همکاری و کمک گرفتن از مدرسین خلاق و توانمند بوده است. به طور خاص، اگر در حوزه دروس رسمی مدرسه و آموزش‌های کودکان و نوجوانان می‌توانید تدریس کنید، جای شما در فرادرس خالی است.

سازمان علمی و آموزشی «فرادرس» (FaraDars) از قدیمی‌ترین وب‌سایت‌های یادگیری آنلاین است که توانسته طی بیش از ده سال فعالیت خود بالغ بر ۱۲,۰۰۰ ساعت آموزش ویدیویی در قالب بیش از ۲,۰۰۰ عنوان علمی، مهارتی و کاربردی را منتشر کند و به بزرگترین پلتفرم آموزشی ایران مبدل شود. فرادرس با پایبندی به شعار «دانش در دسترس همه، همیشه و همه جا» با همکاری بیش از ۱,۸۰۰ مدرس برجسته در زمینه‌های علمی گوناگون از جمله داده کاوی و یادگیری ماشین ، هوش مصنوعی ، برنامه‌نویسی ، طراحی و گرافیک کامپیوتری ، آموزش‌های دانشگاهی و تخصصی ، آموزش نرم‌افزارهای گوناگون ، دروس رسمی دبیرستان و پیش دانشگاهی ، آموزش‌های دانش‌آموزی و نوجوانان ، آموزش زبان‌های خارجی ، مهندسی برق ، الکترونیک و رباتیک ، مهندسی کنترل ، مهندسی مکانیک ، مهندسی شیمی ، مهندسی صنایع ، مهندسی معماری و مهندسی عمران توانسته بستری را فراهم کند تا افراد با شرایط مختلف زمانی، مکانی و جسمانی بتوانند با بهره‌گیری از آموزش‌های با کیفیت، به روز و مهارت‌محور همواره به یادگیری بپردازند. شما هم با پیوستن به جمع بزرگ و بالغ بر ۶۰۰ هزار نفری دانشجویان و دانش‌آموزان فرادرس و با بهره‌گیری از آموزش‌های آن، می‌توانید تجربه‌ای متفاوت از علم و مهارت‌آموزی داشته باشید. تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند.