%۵۰ تخفیف
روی همه آموزش‌ها

ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و سال 1397، فرادرس به همین مناسبت، طرح تخفیف ویژه‌ای را برای تمامی دانشجویان و علاقه‌مندان به یادگیری مباحث علمی و تخصصی ارائه داده است که در صورت تمایل، می‌توانند در طی این طرح، آموزش‎های مورد نظر خود را با تخفیف 50 درصد روی همه آموزش‌ها، تهیه نمایند.


کد تخفیف
NWYR97

شرایط استفاده از تخفیف:

  • مهلت استفاده از این تخفیف تا پایان روز شنبه 26 اسفند می‌باشد. تا پایان روز سه‌شنبه 29 اسفند تمدید شد.
  • این تخفیف، صرفا با وارد کردن کد تخفیف NWYR97 قابل اعمال است.
  • این کد تخفیف، محدودیتی از لحاظ تعداد سفارش ندارد و قابلیت استفاده برای ثبت در هر تعداد سفارش در بازه زمانی اعلام شده را دارد.

راهنمایی بیشتر

در صورت نیاز، برای راهنمایی در مورد استفاده از کد تخفیف، بر روی آکاردیون زیر کلیک نمایید.

در مرحله نهایی ثبت سفارش، در صفحه تسویه حساب ، با کلیک بر روی عنوان «برای وارد کردن کد تخفیف، اینجا کلیک کنید»، که در تصویر زیر با کادر زرد رنگ مشخص شده است،

کادر مربوط به وارد کردن کد تخفیف نمایش داده می‌شود.

پس از وارد کردن کد تخفیف، بر روی دکمه اعمال کد تخفیف کلیک نمایید؛

بعد از کلیک بر روی دکمه اعمال کد تخفیف، پیامی مطابق با تصویر بالا نمایش داده می‌شود و نشان‌دهنده آن است که کد تخفیف بر روی سفارش شما اعمال شده است.

پیشنهاد: بیش از ۶۰ درصد تخفیف بگیرید

گنجینه‎های فرادرس، مجموعه‌ای از چندین آموزش مجزا هستند که در یک بسته بزرگتر، حول یک موضوع واحد (با هزینه کمتر نسبت به هزینه مجموع تک تک آموزش‌ها) ارائه می‌شوند. گنجینه‎ها بین ۲۰% تا ۳۰% تخفیف را نسبت به تک تک آموزش‌های موجود در بسته جامع به صورت عادی و همیشگی دارند؛ امکان تهیه گنجینه‌ها در بازه تخفیف وجود دارد و می‌توان از تخفیف بیشتر استفاده کرد.‎

دیجی کالا، حامی جشنواره نوروزی فرادرس

به اطلاع مخاطبین گرامی فرادرسی می‌رسانیم که دیجی‌کالا به عنوان حامی جشنواره نوروزی فرادرس، طرح تخفیف ویژه مخاطبین فرادرس را در وبسایت خود ایجاد کرده است. در طی این طرح دیجی‌کالا، بصورت اختصاصی برای مخاطبین فرادرس، برای خرید‌های بالای 150 هزار تومان از وب‌سایت دیجی‌کالا، مبلغ 20 هزار تومان تخفیف در نظر گرفته است.

پس از تهیه آموزش در طول مدت جشنواره نوروزی فرادرس، جزئیات و کد هدیه خرید از دیجی‌کالا، بعد از تایید سفارش از طریق پست الکترونیکی ثبت شده ارسال خواهد شد.


دسته‌بندی آموزش‌های فرادرس