آخرین جشنواره تخفیف ویژه فرادرس در بهار 97

در آخرین روزهای بهار در سال 1397، فرادرس طرح تخفیف ویژه‌ای را برای تمامی دانشجویان و علاقه‌مندان به یادگیری مباحث علمی و تخصصی ارائه داده است که در صورت تمایل، می‌توانند در طی این طرح، آموزش‎های مورد نظر خود را با تخفیف ۴۰ درصد روی همه آموزش‌ها، تهیه نمایند.

۴۰% تخفیف
کد تخفیف: FTR97

شرایط استفاده از تخفیف:

  • مهلت استفاده از این تخفیف تا پایان روز یکشنبه 27 خرداد 97 می باشد چهارشنبه 30 خرداد 97 شنبه 2 تیر 97 تمدید شد.
  • این تخفیف، صرفا با وارد کردن کد تخفیف
    FTR97
    قابل اعمال است.
  • این کد تخفیف، محدودیتی از لحاظ تعداد سفارش ندارد و قابلیت استفاده برای ثبت در هر تعداد سفارش در بازه زمانی اعلام شده را دارد.

راهنمای استفاده از تخفیف

در صورت نیاز، برای راهنمایی در مورد استفاده از کد تخفیف، بر روی آکاردیون زیر کلیک نمایید.

در مرحله نهایی ثبت سفارش، در صفحه تسویه حساب ، با کلیک بر روی عنوان «برای وارد کردن کد تخفیف، اینجا کلیک کنید»، که در تصویر زیر با کادر زرد رنگ مشخص شده است،

کادر مربوط به وارد کردن کد تخفیف نمایش داده می‌شود.

پس از وارد کردن کد تخفیف، بر روی دکمه اعمال کد تخفیف کلیک نمایید؛

بعد از کلیک بر روی دکمه اعمال کد تخفیف، پیامی مطابق با تصویر بالا نمایش داده می‌شود و نشان‌دهنده آن است که کد تخفیف بر روی سفارش شما اعمال شده است.

پیشنهاد: بیش از ۵۰ درصد تخفیف بگیرید

گنجینه‎های فرادرس، مجموعه‌ای از چندین آموزش مجزا هستند که در یک بسته بزرگتر، حول یک موضوع واحد (با هزینه کمتر نسبت به هزینه مجموع تک تک آموزش‌ها) ارائه می‌شوند. گنجینه‎ها بین ۲۰% تا ۳۰% تخفیف را نسبت به تک تک آموزش‌های موجود در بسته جامع به صورت عادی و همیشگی دارند؛ امکان تهیه گنجینه‌ها در بازه تخفیف وجود دارد و می‌توان از تخفیف بیشتر استفاده کرد.‎

جدیدترین آموزش‌هادسته‎بندی آموزش‌ها