با توجه به تعطیلی اکثر دانشگاه‌ها به خاطر شیوع ویروس کرونا، ما در فرادرس، خیلی به این فکر کردیم که چطور می‌تونیم در این شرایط سخت، کمک کنیم به دانشجویانی که همیشه همراه ما بودن. تصمیم نهایی این شد:

طرحی اجرا کنیم که در طی آن ۷۰ آموزش غیر رایگان فرادرس، به صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار بگیره؛
با این هدف که:
۱) به دانشجویانی که امکان حضور در دانشگاه‌ها رو ندارن، کمک کنیم تا یادگیری رو حداقل شده با یکی از این دروس رایگان ادامه بدن.
۲) دانشجویان و مخاطبین بیشتری رو دعوت‌ کنیم تا با کاهش رفت و آمد و حضور فیزیکی، به کند شدن و قطع زنجیره رشد این اپیدمی کمک کنند.
۳) به خودمون تو فرادرس، ثابت کنیم که کاری رو که قبلا باید سه ماهه طرح‌ریزی و اجرا می‌کردیم، اگه نیاز باشه، به خاطر دانشجوها، در عرض چهار شبانه‌روز هم انجام می‌دیم؛ حتی اگه برای اولین بار، پانزده همکار اجرای این طرح کنار هم نباشن و همه چیز باید دور از هم طراحی و اجرا بشه.

لیست آموزش‌هایی که توی این طرح ارائه شدن، در ادامه همین صفحه قابل مشاهده است. ضمنا، فراموش نکنید، مهلتی که برای آموزش‌ها تعیین شده، برای ارسال درخواسته؛ نه برای استفاده نهایی از آموزش. یعنی شما اگر امروز درخواست دادید، نیازی نیست که همین امروز هم دانلود کنید. امکان دانلود بعدا هم برای شما وجود خواهد داشت.

البته این طرح هنوز در حال تکمیل و نهایی شدن لیست برخی از آموزش‌هاست. امیدواریم که این آموزش‌ها برای شما مفید باشن و در ادامه، همه با هم، با کاهش تعاملات رو در روی غیرضروری تا هر جا که میشه، کمک کنیم تا چرخه نشر کرونا شکسته بشه.

نحوه دریافت آموزش‌ها

  • برای دریافت هر آموزش، روی آن کلیک کنید و در کادری که باز می‌شود، ایمیل خود را وارد نمایید. لینک‌ها از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهند شد.
  • برای دریافت هر آموزش، باید به صورت جداگانه درخواست دسترسی به آن آموزش را ارسال کنید.
  • مهلت درخواست عناوین ارائه شده در هر روز، در کنار تاریخ آن روز آمده است.
  • لینک‌های دانلود ارسال شده، حداقل تا پایان فروردین ماه در دسترس شما خواهند بود. لذا نیازی نیست که حتما همین الان موارد درخواستی را دانلود کنید. این موضوع می‌تواند به روزها آتی نیز منتقل شود.

در صورت نیاز، برای راهنمایی در مورد نحوه دریافت آموزش‌ها، بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.فهرست آموزش‌های ارائه شده در طرح رایگان فرادرس مهلت دریافت: شنبه، 16 فروردین 1399

دسته‌بندی آموزش‌ها

برای نمایش آموزش‌های موجود در هر دسته، روی نام آن دسته‌بندی کلیک کنید.۵۵ درصد تخفیف روی همه آموزش‌ها برای اولین بار در ده سال گذشته

امیدواریم ۶۰۰ ساعت آموزش‌ رایگان فوق، برای شما مفید واقع بشن. در انتخاب آموزش‌ها تلاش کردیم که آموزش‌ها از تنوع مناسب برخوردار باشن، تا همه بتونن از این دروس رایگان استفاده کنند.

همچنین با توجه به تعطیل شدن دانشگاه‌ها و لزوم خانه نشینی در این بازه، ما امسال تصمیم گرفتیم که جشنواره هر ساله آغاز سال فرادرس رو برای اولین بار در طی یازده سال گذشته، با «تخفیف بزرگ ۵۵ درصدی بر روی تمامی آموزش‌ها» اجرا کنیم. در صورت تمایل میتوانید علاوه برای دسترسی رایگان به همه ۶۰۰ ساعت آموزش طرح آموختن رایگان فرادرس، هر آموزش دلخواه خود را با این تخفیف ویژه تهیه کنید. برای این منظور لینک زیر را ببینید.

ورود به صفحه جشنواره ۵۵% تخفیف فرادرس بر روی همه آموزش‌ها - کلیک کنید