آموزش تایپ ده انگشتی

دسترسی به اطلاعات این آموزش: اطلاعات کلی محتوا و سرفصل ها پیش نمایش و دانلود اطلاعات تکمیلی دیدگاه ها
آموزش تایپ ده انگشتی

درباره ناشر

فرادرس
فرادرس

فرادرس بزرگ‌ترین ناشر دیجیتال آموزش‌های تخصصی، دانشگاهی و مهندسی است.

درباره مدرس

مهندس محسن زارع
مهندس محسن زارع

مدرس کارگاه های LATEX ,Mendeley در انجمن IEEE دانشگاه تربیت مدرس

کارشناسی ارشد کنترل-اتوماسیون صنعتی


مهندس محسن زارع کارشناس ارشد رشته برق - کنترل از دانشگاه تربیت مدرس تهران هستند. تخصص ایشان طراحی و پیاده سازی بردهای الکترونیکی و الگوریتم های کنترل فرایند، نظیر: PID و MPC بر روی تجهیزات آزمایشگاهی پزشکی، IOT و نیز ارتباط دستگاه های الکترونیکی با رایانه (نظیر متلب) و تلفن همراه هوشمند است. (+)نوشتن با دقت بالا و بدون نگاه کردن به کیبورد باعث تمرکز روی متن نوشته می شود تا نحوه تایپ کردن. از طرفی سرعت نوشتن با تمرین این نوع نوشتن افزایش بسیار زیادی خواهد داشت. در این آموزش قصد داریم با آموزشی کوتاه اما مفید ذهن و دست شما رو برای رسیدن به این مهم آماده کنیم.

👤 مدرس: مهندس محسن زارع
🕓 مدت زمان: ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
🎓 تعداد دانشجو: ۷۳۱۸ نفر این آموزش را تهیه کرده اند. — ۳۱۷ نفر در یک ماه اخیر
روش دریافت: صرفا از طریق لینک دانلود (بدون بسته فیزیکی)

هزینه آموزش: ۸,۰۰۰ تومان


آنچه شما در این فرادرس خواهید دید:
آموزش ویدئویی مورد تایید فرادرس
مراجع و فایل های جانبی مرتبط با آموزش

تضمین کیفیت و گارانتی بازگشت هزینه
توجه: کیفیت این آموزش توسط فرادرس تضمین شده است. در صورت عدم رضایت از آموزش، به انتخاب شما:
 • به صورت رایگان یک یا چند آموزش معادل دیگر دریافت می کنید.
 • و یا ۷۰ درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده می شود.
  (توضیحات بیشتر +)
دانلود آنی
فعال‌سازی آنی لینک دانلود، بلافاصله پس از ثبت سفارش


  توضیحات

  مزایای تایپ ده انگشتی

  رایانه ها، هر جایی هستند و به این زودی ها هم از بین نخواهند رفت. بیشتر اموری که قبلا با یک خودکار و یک برگ کاغذ انجام می شد، اکنون با رایانه ها، لپ تاپ ها، تبلت ها و یا PDA ها انجام می گیرند. هر چیزی مانند ارسال ایمیل، نوشتن گزارشات و حتی برنامه ریزی روزانه دیجیتال می شوند. آیا می دانید چگونه تایپ ده انگشتی در این امور به شما کمک می کند؟

  در گذشته تایپ ده انگشتی، مهارتی رزرو شده برای تندنویسان دادگاه، رونویس ها و شاید چند نویسنده بوده است. اما، در عصر دیجیتال کنونی همه این قضایا تغییر یافته اند. تایپ ده انگشتی اکنون مهارتی است که هر کسی می تواند یاد بگیرد و این مهارت می تواند با تمرین منظم به آسانی و سریع به دست آید. خب، چرا باید این مهارت را یاد بگیریم؟

  ۳تایپ ده انگشتی (روش تایپ لمسی یا تایپ با استفاده از حس لامسه)، روشی از تایپ کردن بدون استفاده از حس بینایی برای یافتن کلیدها است. یک تایپیست لمسی، مکان دکمه ها را از روی حافظه عضلات (حافظه محرک) پیدا می کند. تایپ ده انگشتی به طور معمول شامل قرار دادن هشت انگشت در یک ردیف افقی منطبق بر وسط صفحه کلید است (ردیف خانه یا ردیف اصلی) و سپس دسترسی به سایر کلیدها را نیز از همین طریق ممکن می سازد. هردوی تایپ دو دستی و تک دستی ممکن هستند.

  فرانک ادوارد مک گورین، یک تند نویس دادگاه اهل یوتای آمریکا که مدرس کلاس های تایپ بود، تایپ ده انگشتی را در سال ۱۸۸۸ اختراع کرد. روی یک صفحه کلید استاندارد، کلیدهای اولیه “ASDF” در دست چپ و “;JKL” در دست راست می باشند. صفحه کلیدهای استاندارد همچنین با نام QWERTY شناخته می شوند چرا که شش کلمه اول صفحه کلید از این کلمات تشکیل شده اند. بیشتر صفحه کلیدهای کامپیوتر یک نقطه یا یک خط برجسته برای انگشت اشاره روی دو حرف از حرف های اولیه وجود دارد که به تایپیست های لمسی مکان کلیدها را مشخص کند و هنگام گم کردن آن ها به یافتن آن ها کمک کند، بی آنکه نیازی به نگاه کردن به صفحه کلید باشد. اخیرا تایپ ده انگشتی روی گوشی های لمسی نیز با استفاده از صفحه کلیدهای شبیه سازی شده ممکن شده است.

  اینجا ۶ مزیت که تایپ ده انگشتی دارد ذکر شده است:

  مزایای تایپ ده انگشتی

  سرعت تایپ

  تایپ ده انگشتی می تواند به شدت سرعت تایپ شما را افزایش دهد. شاید تاکنون از روش یافتن حرف روی صفحه کلید و فشردن آن در طول زندگی استفاده کنید یا از نوع دیگری از گذاشتن ۱۰ انگشت روی صفحه کلید استفاده کنید. در هر صورت، این روش ها سرعت تایپ شما را نسبت به روش تایپ ده انگشتی بسیار کاهش می دهد. استفاده از برنامه ای مانند TypingMaster به صورت آنلاین می تواند به افزایش چشمگیر سرعت تایپ شما در مدت زمانی کوتاه کمک کند. نه تنها این مزیت شما را در مقابل رئیس ها و مدیران جذاب جلوه می دهد، بلکه باعث می شود امورتان را به سرعت و در زمان پایین به پایان برسانید.

   

  زمان

  فکر کنید: اگر اکنون در هر دقیقه ۲۰ کلمه تایپ کنید (wpm) پس این به این معنی است که حدودا ۳۰ دقیقه برایتان وقت می برد تا یک متن یک صفحه ای را کامل کنید. فکر کردن به این که چه می خواهید بنویسید و مدت زمانی که شروع و پایان تایپ هنگام نیاز به نگاه کردن به صفحه کلید می برد ممکن است باعث شود نزدیک به یک ساعت زمان به خرج دهید تا این کار را به پایان برسانید.

  با یادگیری تایپ ده انگشتی، می توانید سرعت تایپتان را تا ۴۰ کلمه در دقیقه و یا حتی ۶۰ کلمه در دقیقه افزایش دهید و از اسراف زمان در انجام کارهای بسیار ساده جلوگیری کنید. نه تنها می توان به سرعت تایپ شما اعتماد کرد، بلکه همچنین می توانید تمرکزتان را به جایی که باید، متمرکز کنید.

  کنجکاو شدید که سرعت تایپ خود را امتحان کنید؟ این تست برای سرعت تایپ به زبان انگلیسی است. تست رایگان تایپ را اکنون انجام دهید

   

  تمرکز

  فکر کنید به دفعاتی که باید به صفحه کلید نگاه کنید تا کلید درست را انتخاب کنید. یا، شاید می بینید که دائما تایپ غلط می کنید و باید به عقب برگشته و نوشته خود را اصلاح کنید.

  هر بار این اتفاق می افتد، این تمرکز شما را به هم می زند و حواستان پرت می شود. تایپ ده انگشتی به شما یاد می دهد که هنگام تایپ بر حافظه محرک خود (حافظه عضلات) به جای قدرت بینایی تکیه کنید که باعث آزادی بیشتر شما می شود که دقت خود را به جای صفحه کلید روی صفحه نمایش متمرکز کنید.

  سلامتی

  اگر شما زمان زیادی پشت میز صرف می کنید، پس احتمالا می دانید که نشستن و تایپ کردن در مقابل یک رایانه به چه میزان بدن شما را خسته می کند. شانه های دردناک، گردن خشک شده و مچ های زخمی برخی از عوارض نشستن نادرست و عادات غلط مربوط به کامپیوتر است.

  همین که روش صحیح نشستن و عادات صحیح را یاد گرفتید، دست و بازوها و شانه های شما استراحت خواهند کرد و سطح انرژی شما در طول روز ثابت و استوار خواهد بود. تایپ ده انگشتی تنها روشی برای افزایش سرعت تایپ و کاهش خطاها نیست، بلکه در مورد فراگیری عادات سالم در ارتباط با رایانه است تا احتمال صدمه را کاهش دهد و راحتی بیشتری را فراهم کند.

  ویرایش

  اگر زمان خود را صرف نگاه کردن به صفحه کلید کنید، ایرادهای گرامری یا املایی خود را متوجه نخواهید شد تا وقتی که خودتان دوباره متن را بررسی کنید. تایپ ده انگشتی این امکان را هنگام انجام کار به شما می دهد. چرا که هنگام تایپ ایراد خود را روی صفحه کلید خواهید دید و از دکمه Backspace برای اصلاح آن استفاده خواهید نمود. این روش تایپ برای ایرادهای گرامری نیز مفید است. چرا که هر چیزی که در سرتان می گذرد ممکن است به همان خوبی روی کاغذ نرود.

  تایپ ده انگشتی بهره وری را افزایش می دهد.

  با یادگیری مفاهیم پایه تایپ ده انگشتی، کار و زندگی خود را موثرتر و پربارتر خواهید یافت. ایمیل ها و گزارشات و مکالمات خود در چت ها را با سرعت حرف زدنتان یکی کنید و نتایج این امر را هنگامی که کارهای بیشتری را انجام می دهید ببینید.

  اگر آموزشگر، مستخدم یا دانشجو و یا دانش آموز هستید، تایپ ده انگشتی باعث کاهش اسراف زمان و بهره وری بیشتر شده و تایپ کردن را برای شما لذت بخش می کند.

   

  نکات

  مزایای تایپ ده انگشتی

  تایپ با دقیقا ده انگشت در واقع تایپ لمسی حرفه ای است. این تنها روش تایپ سریع و بدون غلط است. یکی از نیازهای پایه برای این امر تایپ با ده انگشت است. تایپ کردن با دو یا سه انگشت همان چیزیست که باعث می شود تایپ کردن مشکل باشد و مردم علاقه در تایپ کردن را از دست بدهند.

  برخی از مردم، که از راز تکامل مهارت تایپ کردن مطلع نیستند، معمولا از دو یه سه انگشت استفاده می کنند. تایپ ده انگشتی یک تکنیک راحت برای تایپ کردن است و البته تایپ کردن را برای همه آسان می کند.

  افرادی که در ابتدای این مسیر قرار دارند اگر گام به گام پیش نروند، هیچگاه قادر به استفاده از ده انگشت در تایپ کردن نخواهد بود. یادگیری مهارت تایپ آسان است و با کمی تمرین، هر کسی می تواند در آن حرفه ای شود. همانند حرفه ای شدن در یک بازی.

  برای این امر، فرد باید هر دو دست را در مکان مناسب روی صفحه کلید قرار دهد و با تمرین منظم، مکان کلیدها به طور خودکار حفظ می شوند و فرد در مدت زمان بسیار کمی بدون حتی نگاه کردن به صفحه کلید قادر به تایپ خواهد بود. این امر هیچگاه با دو یا سه انگشت ممکن نخواهد بود.

  پس توصیه می شود شروع این کار را با دو یا سه انگشت شروع نکنید و این امور را با ده انگشت انجام دهید که قطعا باعث افزایش توانایی تایپ شده و شما را یک تایپیست حرفه ای خواهد کرد.

  جهت دانلود رایگان نرم افزار خود آموز تایپ سریع به این لینک (+) مراجعه فرمایید.

  جهت تست تایپ ده انگشتی بصورت آنلاین به این لینک (+) مراجعه فرمایید.

  دانلود رایگان تایپ ۱۰ انگشتی ویژه ناشنوایان


  دانلود مستقیم – حجم دانلود ۴۲۶ مگابایت (کلیک کنید +)

  فهرست سرفصل ها و رئوس مطالب مطرح شده در این مجموعه آموزشی، در ادامه آمده است:
  • تایپ کردن انگلیسی با نرم افزار Rapid typing
  • مقدمه
  • تایپ کردن انگلیسی
  • تایپ کردن فارسی با نرم افزار Rapid typing

  پیش نمایش

  پیش نمایش ۱ : تایپ ده انگشتی - ۲۰ دقیقه


  توجه: ممکن است که به خاطر سرعت پایین اینترنت شما، نمایش آنلاین با کیفیت پایین تر از کیفیت HD ویدئوی اصلی نمایش داده شوند. در این صورت آموزش را دانلود کرده و سپس مشاهده نمایید.

  دانلود مستقیم پیش نمایش - حجم دانلود ۱۳۲ مگابایت (کلیک کنید +)  آموزش‌های پیشنهادی و مرتبط
  اطلاعات تکمیلی

  نام آموزش آموزش تایپ ده انگشتی
  ناشر فرادرس
  شناسه اثر ۸-۱۲۴۵۲-۰۴۹۶۱۹ (ثبت شده در مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد)
  کد آموزش FVTYP9403
  مدت زمان ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
  زبان فارسی
  نوع آموزش آموزش ویدئویی     (کیفیت HD - مورد تایید فنی فرادرس)
  حجم دانلود ۳۴۹ مگابایت     (کیفیت ویدئو HD‌ با فشرده سازی انحصاری فرادرس)


  ​راهنمای تهیه آموزش ها

  آیا می دانید که تهیه یک آموزش از فرادرس و شروع یادگیری چقدر ساده است؟

  راهنمایی بیشتر ( +)

  در مورد این آموزش یا نحوه تهیه آن سوالی دارید؟ 
  • با شماره تلفن واحد مخاطبین ۵۷۹۱۶۰۰۰ (پیش شماره ۰۲۱) تماس بگیرید. - تمام ساعات اداری
  • با ما مکاتبه ایمیلی داشته باشید (این لینک). - میانگین زمان پاسخ دهی: ۳۰ دقیقه

  با شروع یادگیری، یک کلیک فاصله دارید. همین حالا شروع کنید.

  آموزش تایپ ده انگشتی

  هزینه آموزش: ۸,۰۰۰ تومان  سایر آموزش های مهندس محسن زارع
  دیدگاه ها

  ( امتیاز ۴٫۸ از ۵ )
  4.8 از 5


  تا کنون ۷۳۱۸ نفراز این آموزش استفاده کرده اند و ۳۳ نظر ثبت شده است.
  1. 3 از 5

   :

   آموزش خیلی روان و عالی بود. از مدرس این درس تشکر میکنم.

  2. 4 از 5

   :

   به نظرم بخش قالب بندی کار با کیبورد خیلی خوب بود.

  3. 4 از 5

   :

   سلام به نظرم بخش تایپ انگلیسی قوی تر است

  4. 4 از 5

   :

   آموزش خوبی بود. ممنون

  5. 5 از 5

   :

   سلام جالب بود .
   موفق باشید

  6. 4 از 5

   :

   با سلام نسبت به آموزش های دیگری که در این زمینه قبلا دیده بودم خوب بود.

  7. 4 از 5

   :

   من از کلیه آموزش هایی که تا کنون از این مجموعه تهیه کرده ام راضی بودم. مخصوصا آموزش متلب که عالی بود. پیشنهاد دارم در زمینه نرم افزار های کاربردی آموزش های بیشتری منتشر کنید.

  8. 2 از 5

   :

   به نظرم آموزش بسیار ساده بود. لطفا نرم افزار های جدید مثل Tipp Ten را آموزش دهید.

  9. 4 از 5

   :

   من هنوز این آموزش راندیده ام ولی قبلا از آموزش AVR استفاده کرده ام و راضی بودم.

  10. 4 از 5

   :

   با سلام. من قبل از تهیه این آموزش از آموزش های SQL Server و مجموعه آموزش های راه اندازی سایت و کار با وردپرس نیز استفاده کرده ام و راضی بودم.

  11. 0 از 5

   :

   سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان. و همچنین خسته نباشید خدمت آقای زارع که این مهارت ویژه رو به ما که اصلا از اصول تایپ چیزی نمی دانستیم آموختند. وافعا که برای شخص من بسیار مفید و سازنده بود، به طوری که سرعت تایپم بسیار بسیار نسبت به قبل بیشتر شده و به راحتی توانایی تایپ کردن سریع رو دارم. از همه ی این زحمات و آموزشهای کاربردیتان سپاسگزارم.

  12. 5 از 5

   :

   با سلام و خسته نباشد خدمت آقای زارع. آموزش به شدت جالب و کاربردی بود. من که قبل از این آموزش واقعا با تایپ کردن مشکل داشتم و اصلا حوصله تایپ رو نداشتم ولی با تمرین هایی که تو این آموزش داشتم، تغییر محسوسی تو سرعت و دقت تایپ کردنم ایجاد شد و تو وقتم صرفه جویی میشه و موقع تایپ کردن دیگه لازم نیست کلی وقتم تلف بشه و کمتر خسته میشم. بازم خیلی ممنون.

  13. 0 از 5

   :

   امیری
   ممنونم آموزش خوبی بود. موفق و پیروز باشید.

  14. 0 از 5

   :

   آموزش خوب و کاربردی بود. قبلا کلی پی دی اف راجع به تایپ ۱۰ انگشتی دانلود کرده بودم ولی حوصله نمی کردم بخونم، ولی با این آموزش و نرم افزاری که به همراهش بود روز به روز سرعت تایپم بهتر میشه و وقتای بی کاریم باهاش تمرین می کنم.
   پیشنهاد میکنم آموزش های مربوط به مهارت های کار با کامپیوتر رو بیشتر کنید چون در عین سادگی بسیار کاربردی هستن.

  15. 3 از 5

   :

   کارتان یک عمل فرهنگی بسیار عالی و قابل تقدیر است که برای بالابردن سطح فرهنگ کشور فعالیت میکنید و امکانات آموزشی رایگان (یا در صورت وجود هزینه، با هزینه پایین) دراختیار افرادی میگذارید که بودجه کافی برای یادگیری ندارند. خیلی متشکرم.

  16. 0 از 5

   :

   با سلام. من الآن ۶۰ ساله هستم. سال ۱۳۵۳ هجده ساله بودم که دیپلم بازرگانی گرفتم. از آنجائی که تسلط تحریر ۲۰۰ حرف در دقیقه با ماشین تحریر های مکانیکی بودم لذا بعنوان مربی در یکی از آموزشگاههای آموزش ماشین نویسی در شیراز را به هنرجویان زن و مرد را عهده دارشدم و همچنین مربی یکی از دبیرستانهای شهر شیراز که کارگاه آموزش ماشین نویسی داشت، شدم. حال به همه نوجوانان وجوانان و کلا کسانیکه بنحوی با کامپیوتر سر و کار دارند، توصیه میکنم که تحریر ده انگشتی را فرا بگیریند. هر چند کلیدهای کیبورد کامپیوتر با ماشین تحریرهای مکانیکی چندتائی افزایش یافته ولی پس از فراگیری ضمن اینکه کارهایتان سریعتر میشود یک لذت خاص خودش را دارید و بقول عوام از کارتان دلزده و خسته نمیشوید. همین الآن هم جلوی فرزندان و دوستانم بدون اینکه به کیبورد نگاه کنم سریع متن طولانی را تحریر میکنم و باعث تعجب اطرافیان میشود.

  17. 5 از 5

   :

   سلام ممنون از آموزش مفیدتون.
   منتظر آموزش های بعدیتون هستم.

  18. 0 از 5

   :

   ممنونم از لطفتون.بسیار عالی بود

  19. 4 از 5

   :

   با عرض سلام و خسته نباشید.
   من از اونجایی که به آموزش تایپ ده انگشتی نیاز داشتم این آموزش رو خریدم و از خریدم راضی هستم ولی یه انتقاد کوچک هم داشتم و اون این است که در این مجموعه بیشتر به تایپ انگلیسی پرداخته شده است و کمتر به آموزش تایپ فارسی پرداخته شده است هر چند که بنا به گفته ی مدرس بعد از فرا گرفتن تایپ انگلیسی تایپ فارسی هم به همان شکل است ولی امیدوارم که مجموعه ی تایپ فارسی هم به طور مجزا و کامل آموزش داده شود.
   با تشکر

  20. 0 از 5

   :

   با سلام.

   این درس موضوع جالبی داره چون یکی از مشکلاتی هست که اکثرا باهاش درگیرند و به این فکر می کنند که چطور می تونن سرعت تایپ رو افزایش بدهند هرچند این روند را می بایست با تلاش مسلط شد.

   با این وجود با توجه به زمان و هزینه قابل قبول می باشد.

   بازم ممنون.

  21. 0 از 5

   :

   سرعت تایپ معمولاً به هنگام یادداشت‌ برداری یا تایپ صورت جلسه‌ جلسات اهمیت دارد. برای آموختن این مهارت، نرم‌افزارهای گوناگون رایانه‌ای موجود است، برای نمونه کی‌تاچ (KTouch) و راهنمای تایپ تایپ‌فستر (TypeFaster Typing Tutor)

   اما بهترین راه برای یادگیری تایپ ده انگشتی تکنیک رنگ‌ها می‌باشد به گونه‌ای که با تکنیک رنگ‌ها به راحتی می‌توان هر کلید را مخصوص یک انگشت به ذهن سپرد و با تمرین‌های مکرر موفق به یادگیری تایپ ده انگشتی شد. در این آموزش تکنیک رنگ به خوبی رعایت شده بود.

   ممنون.

  22. 5 از 5

   :

   عالی بود. ممنون.

  23. 0 از 5

   :

   واقعا ممنون.

  24. 5 از 5

   :

   سلام عالیه. صدا اگر شفاف تر می شد عالی تر بود. لطفاً تایپ فارسی هم آموزش داده بشه.

   با تشکر.

   • 0 از 5

    :

    در پاسخ به bahman:
    با سلام؛

    ضمن تشکر از ارائه دیدگاه تان؛ البته در این آموزش یکی از سرفصل ها به تایپ فارسی اختصاص داده شده است اما در حالت کلی محوریت آموزش با تایپ انگلیسی می باشد.

    از این رو چنانچه تمایل به ثبت پیشنهاد در زمینه ارائه موضوعات مورد نظر در قالب یک فرادرس آموزشی جدید را دارید، از طریق این لینک (+) نسبت به تکمیل فرم اقدام نمایید.

    از حضور شما در فرادرش خوشحالیم و منتظر دیدار دوباره شما در فرادرس هستیم.

  25. 5 از 5

   :

   سلام آموزش خوب بود. اگه صدا واضح تر بود خیلی عالی می شد. با تشکر.

  26. 0 از 5

   :

   با سلام. ممنون از تمامی افرادی که در فرادرس زحمت میکشن. سایتتون بی نظیره.

  27. 5 از 5

   :

   سلام.

   من دانشجوی کارشناسی ارشد برق هستم و تمام پروژه ها رو باید تایپی تحویل استاد بدم که علاوه بر آماده کردن خود پروژه، نوشتنش هم زمان گیره. با وجود منابعی که دارم و تو اینترنت هست این آموزش واقعا خوب بود و همینطور به زبان ساده هست، که حتما میتونه در نوشتن پایان نامه کمکم کنه و دیگه دغدغه ای برای نوشتن یا تایپ کردن پایان نامم نخواهم داشت.

   ممنون از آموزش خوب تون و همینطور از مجموعه خوبه فرادرس، موفق باشید.

  28. 0 از 5

   :

   سلام، خوب بود.

  29. 0 از 5

   :

   ممنون عالی بود.

  30. 5 از 5

   :

   سلام و خسته نباشید.

   بنده دانشجوی رشته برق قدرت در مقطع کارشناسی ارشد هستم، در این مقطع بدلیل وجود پروژه ها و ارئه های درسی زیاد، نیاز داشتیم که همه این پروژه هارو خودمون تایپ کنیم که با وجود کند بودن در تایپ متن تبدیل به یه کار خسته کننده و طاقت فرسا می شد. من با یادگیری و تمرین این دوره تونستم واقعا در تایپ متن قوی بشم و همچنین کمک خیلی زیادی به من در تایپ پایان نامم کرد.

   ممنونم از سایت پر طرفدار فرادرس و همینطور آقای مهندس زارع بابت این آموزش خوب.

   موفق باشید.

  31. 5 از 5

   :

   من آموزش هایی مختلفی از این مجموعه گرفتم و راضی بودم.

  32. 5 از 5

   :

   عالی بود و تونستم فوت و فن تایپ ده انگشتی رو خوب یاد بگیرم.

  33. 5 از 5

   :

   عااااالی ممنوووووون

  34. 0 از 5

   :

   ممنون پیش نمایش ها عالی بود

  35. 0 از 5

   :

   سلام خوب بود!
   البته برای تایپ فارسی بهتره از نرم افزارهای فارسی استفاده بشه چندتا نرم افزار ایرانی خیلی خوب هم در این زمینه ساخته شده که با نرم افزارهای خارجی هم قابل رقابت هست.
   با آرزوی موفقیت.

  36. 4 از 5

   :

   من این اموزش رو دیدم و خیلی عالی بود شاید شما بگین نیازی به این ویدیو نیست و کار با نرم افزار اسان است ولی مدرس از نکتخ ها وتجربه هایی در این ویدیو در مورد تایپ کردن میگه که این تجربه چند سال زمان می برد که با تایپ کردن به این نکته ها پی ببرین لذا اگر میخاین تو وقت صرفه جویی کنین و تایپ کردن ده انگشتی رو سریعتر یاد بگیرین پیشنهاد میکنم این ویدیو تمرین کنین و ضمنا با ید در این راه پشتکار داشته باشین و تمرین زیاد کنین تا مغزتان جایگاه حروف رو ی کیبورد را به خوبی بشناسد تا بدون نگاه کردن به کیبورد و مسلط تایپ کنین و ضمنا اگه تو یه ساعت معین تمرین کنین به یادگیری بهتر کمک میکند و در این دوره زمان تایپ کردن سریع نه تنها مزیت نیست بلکه لازمه تقریبا تمامی کارهای ماست

  37. 0 از 5

   :

   سلام ممنون از شما
   آموزش عالی و جامع بود
   جالبتر اینکه ناشنوایان هم میتونن ازش استفاده کنن
   تا حالا همچین موردی رو توی آموزش های آنلاین ندیده بودیم
   ممنون از فرادرسی های عزیز

  38. 5 از 5

   :

   با عرض سلام خدمت مهندس محسن زارع به نظر من این آموزش کاملا کمک میکنه به قدرت تایپ ما و من از این آموزش استفاده کردم و راضیم و نکاتی رو اینجا ارایه میدم که کسانی که میخواهند تهیه کنند نکات را بدانند
   بخش انگلیسی تایپ ها واقعا عالی تدریس شده و اینو میشه احساس کرد بعد از تمرین کردن و بخش فارسی نیز اضافه بشه و به نسبت دیگر آموزش های موجود در اینترنت خوب و کمک کننده است ولی ممکن است به دلیل اینکه زبان فارسی زبان مادر ما است انتظار ما بیشتر باشد از تایپ این زمان یک نکته منفی که است صدای آموزش است لطففا کیفیت آموزش ها را بالا ببرید چون واقعا زحمت کشیده میشوند و یک صدای بی کیفیت تو ذوق میزند ولی من به همینم هم راضی و فوق العاده است کار خیر پسندانه شما سبک آموزش است که میتونه گفت ویژه ناشنوایان و کم شنوایان نیز می باشد و کمک زیادی میکنه به این عزیزانمون جهت ایجاد کسب و کارشون به دانشجویان هم حتما پیشنهاد میکنم تهیه کنند چون تایپ سریع از کمبود وقتمون جبران میکنه در واقع ما وقت میزاریم این مهارت را یادمیگیریم در اوقات فراغت ولی در واقع زمان میخریم در هنگام تایپ کار های دانشجویی و افرادی که میخواهند تایپیست بشوند و درامد داشته باشند پیشنهاد من تهیه این اموزش هست حتما تهیه کنید

  39. 5 از 5

   :

   عالی بود ، خیلی سایت خوبی دارین کلا

  40. 0 از 5

   :

   سلام من دانشجوی ارشد هستم و همه پروزه هامو به صورت تایپ شده تحویل میدم و واقعا این سری از اموزش به کارم اومد تشکر میکنم از گروه فرادرس به خاطر انتشار این اموزش فقط یه نکته که در این اموزش از نرم افزار رپیدتایپینگ استفاده شده که من با نرم افزار TypingMaster Pro 10.1 هم کار کردم واین نرم افزار هم میتونه کمک زیادی به یادگیری تایپ ده انگشته بکند باز هم ممنون از حسن توجه شما به نظرات ممنون از آموزش خوب تون و همینطور از مجموعه خوبه فرادرس، موفق باشید.

  41. 5 از 5

   :

   با سلام خدمت تیم حرفه ای برادرس واقعا از از اموزشاتون ممنون و راضی هستیم این آموزش هم واقعا خوب و عالی بود از همتون بایت زحماتتون ممنونیم

  42. 4 از 5

   :

   عالی است و تایپ انگلیسی اش را من خیلی دوست داشتم چون نکته های خوبی استد عرض میکند ولی این نرم افزار کمی نامناسب است

  43. 0 از 5

   :

   سلام دوستان
   مدت دوره آموزش تایپ حرفه ای، به طور معمول در آموزشگاه های فنی و حرفه ای ۴ ماه است که گاهی بیشتر نیز می شود. اما معتقدم که جهت آموزش این مهارت به افرادی که واقعاً انگیزه و پشتکار یادگیری آن را داشته باشند، یک جلسه نیز کافی بوده و بعد از آن در صورتی که تمرین مرتب و مکرر کنند، به مرور زمان در حد تایپیست های حرفه ای آموزش دیده ظاهر خواهند شد.
   من از این آموزش استفاده کردم و با سرعت یاد گرفتم، فقط یک توصیه به شما دوستان عزیز این که برای مسلط شدن بسیار تمرین کنید چه فارسی و چه انگلیسی و با نرم افزاری کار کنید که با آن راحتید

  44. 0 از 5

   :

   عالی

  45. 0 از 5

   :

   سلام بسیار عالی بود

  46. 5 از 5

   :

   بسیار عالی

  47. 5 از 5

   :

   با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر ویژه بابت سایت پربارتون.
   در ابتدا باید بگم که آموزش هاتون واقعا حرف نداره.
   بدون اینکه ذره ای از ارزش کار استاد کم بشه، باید بگم که این دوره، دوره راحتیه و یادگیریش خیلی آسونه.
   بنده این آموزش رو برای یکی از دوستانم گرفتم و دلیل اصلیم برای انتخاب این آموزش توضیح خوب استاد بود و همچنین زاویه بسیار خوب فیلمبرداری از تایپ استاد.
   و اهمیت این دوره اینجا روشن میشه که به این نکته پی ببریم که، آموزش های بسیار کمی در زمینه تایپ ۱۰ انگشتی وجود داره و اکثرا یا انگلیسی هستن یا خواندنی و با این آموزش و راهنمایی های استاد، در مسیر صحیح پیشرفت در این زمینه قرار میگیرید و از اتلاف زمان جلوگیری میکنید.
   با تشکر ویژه از مهندس زارع عزیز و تیم پرقدرت فرادرس.
   در صورت امکان در زمینه برنامه نویسی چند سکویی به صورت پیشرفته درسهایی طراحی و ارائه گردد. مطمئنم دانشجویان و فعالان زیادی در زمینه ذکر شده بسیار استقبال خواهند کرد. با تشکر دوباره از تمامی زحمات شما . واقعا تحول بزرگی در زمینه انتقال دانش در سطح کشور ایجاد کردید. مطمئنم این حرکت شما طبق آرمان فرادرس می تواند جهانی شود. بسیار سپاسگذارم.

  48. 0 از 5

   :

   عالیی بود

  49. 0 از 5

   :

   باسلام و خسته نباشید . من این اموزشو وقتی فراردس بصورت رایگان توی یه جشنواره منتشر کرده بود دانلود کردم . کلشو نشستم دیدم ولی متاسفانه خیلی راضی نبودم . چون مطالب خیلی تکراری بودن و اعصاب خردکن . بنظرم اموزش میتونست خیلی کامل تر از این و اصولی ترباشه . چون تایپ ده انگشتی خیلی مهمه و کاربردیه و وجود یک اموزش خوب میتونه خیلی کمک بکنه برای شروع یادگیری.

  50. 5 از 5

   :

   آموزش عالی و خوبی بود و مخصوصا مدت زمان کم آموزش و درعین حال جامع بودنش خیلی خیلی خوب بود . از مهندس محسن زارع برای این آموزش تشکر می کنم و هم چنین از سایت فرادرس برای داشتن همچین آموزش های کاملا کاربردی مخصوصا برای برنامه نویسان تشکر و قدر دانی می کنم. به امید توفیق روز افزون برای سایت و موسسان سایت و اساتید عالی سایت

  51. 5 از 5

   :

   با عرض سلام خدمت مهندس محسن زارع به نظر من این آموزش کاملا کمک میکنه به قدرت تایپ ما و من از این آموزش استفاده کردم و راضیم و نکاتی رو اینجا ارائه میدم که کسانی که میخواهند تهیه کنند نکات را بدانند
   بخش انگلیسی تایپ ها واقعا عالی تدریس شده و اینو میشه احساس کرد بعد از تمرین کردن و بخش فارسی نیز اضافه بشه و به نسبت دیگر آموزش های موجود در اینترنت خوب و کمک کننده است ولی ممکن است به دلیل اینکه زبان فارسی زبان مادر ما است انتظار ما بیشتر باشد از تایپ این زمان یک نکته منفی که است صدای آموزش است لطففا کیفیت آموزش ها را بالا ببرید چون واقعا زحمت کشیده میشوند و یک صدای بی کیفیت تو ذوق میزند ولی من به همینم هم راضی و فوق العاده است کار خیر پسندانه شما سبک آموزش است که میتونه گفت ویژه ناشنوایان و کم شنوایان نیز می باشد و کمک زیادی میکنه به این عزیزانمون جهت ایجاد کسب و کارشون به دانشجویان هم حتما پیشنهاد میکنم تهیه کنند چون تایپ سریع از کمبود وقتمون جبران میکنه در واقع ما وقت میزاریم این مهارت را یاد میگیریم در اوقات فراغت ولی در واقع زمان می خریم در هنگام تایپ کار های دانشجویی و افرادی که می خواهند تایپیست بشوند و درامد داشته باشند پیشنهاد من تهیه این اموزش هست حتما تهیه کنید

  52. 0 از 5

   :

   بسیار عالی بود

  53. 0 از 5

   :

   با عرض سلام و خسته نباشید و خیلی ممنون بابت این آموزش مفید
   من این آموزش رو در هدیه های آموزش فرادرس تهیه کردم که واقعا از سایت پربار و مفیدشون ممنونم و بابت این هدیه که آموزش های
   خیلی متنوع و خیلی خوبی را برای هدیه گذاشتن
   بسیار سپاسگذارم

  54. 0 از 5

   :

   واقعاً ممنون که آموزش با زیرنویس رو هم قرار دادید آخه من ایجوری خیلی راحت تر یاد میگیرم
   ان شااللّه همیشه موفق و مفید باشید

  55. 5 از 5

   :

   درود و وقت بخیر. خیلی خیلی ممنونم که در مورد تمام مباحث فیلم آموزشی دارید. این آموزش برای برنامه نویس ها خصوصا خیلی کاربردی خواهد بود چون با تایپ ده انگشتی هم سرعت عمل بالاتری خواهند داشت هم کارشون حرفه ای تر به نظر میاد. همیشه برای یادگیری تایپ ده انگشتی امروز و فردا میکردم اما با این آموزش خوبتون حتما این کار رو شروع میکنم برای اینکه حرفه ای تر باشم و حرفه ای تر کد بزنم. من حتما حتما سایتتون رو به تمام اطرافیانم که دنبال ویدئوهای آموزشی هستند معرفی خواهم کرد، چون خودم خیلی لذت بردم این همه مطلب در یک سایت جمع آوری شده… در آخر هم تشکر میکنم از تمام اساتید و مدیرانی که در ساماندهی این سایت مشارکت داشتند.

  56. 5 از 5

   :

   سلام وخسته نباشید به شما.خیلی خوب و کوتاه و راحت عنوان کردید حتما امتحان میکنم بیشتر تایپم تقویت بشه دستتون درد نکنه


  نظر شما در مورد این فرادرس چیست؟

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  امتیاز شما به این آموزش:​همین امروز شروع به آموختن کنید​

آموزش تایپ ده انگشتی

هزینه آموزش: ۸,۰۰۰ تومان


برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دسته های مرتبط:


فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران