×
۳۶,۰۰۰ تومان ۲۱,۶۰۰ تومان

آموزش مقدماتی امواج الیوت در تحلیل تکنیکال

آموزش مقدماتی امواج الیوت در تحلیل تکنیکال

تعداد دانشجو
۸,۴۱۹ نفر
مدت زمان
۵ ساعت ۵۵ دقیقه
هزینه عادی آموزش
۳۶,۰۰۰ تومان
در طرح تخفیف
۲۱,۶۰۰ تومان

(کسب اطلاعات بیشتر +)
محتوای این آموزش
۸۳ بازخورد (مشاهده نظرات)
آموزش مقدماتی امواج الیوت در تحلیل تکنیکال

در بازارهای مالی آنچه که هرگز به چشم نخواهد خورد، حضور یک فرشته نگهبان برای حفاظت از سرمایه و منافع ما است. یکی از روش های تحلیلی برای پیش بینی و در نتیجه محافظت از سرمایه خود و در عین حال سود بردن از جریان های قیمتی بازارها تحلیل تکنیکال در تمامی بازارهای مالی است که بر اساس گردش اطلاعات شکل می گیرند و نیز گاها در مسائل غیرمالی می باشد. در زیرمجموعه تحلیلی تکنیکال، تحلیلی بر اساس تئوری موسوم به تئوری آشوب به نام تحلیل براساس امواج الیوت وجود دارد که کارایی و اثربخشی خود را ثابت نموده است. در این فرادرس، شما می توانید اصول بنیادین تحلیل امواج الیوت را به صورت تئوری و نیز عملی فرا بگیرید و برای پیروزی در محیط پرآشوب بازارهای سرمایه گذاری، براساس مطالب این درس، گام های خود را محکم بردارید.

آموزش مقدماتی امواج الیوت در تحلیل تکنیکال

تعداد دانشجو
۸,۴۱۹ نفر
مدت زمان
۵ ساعت ۵۵ دقیقه
هزینه عادی آموزش
۳۶,۰۰۰ تومان
در طرح تخفیف
۲۱,۶۰۰ تومان

(کسب اطلاعات بیشتر +)
محتوای این آموزش
۸۳ بازخورد (مشاهده نظرات)
مدرس
مهدی صالحی فرهادپور

دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت

مهدی صالحی فرهادپور دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه تهران هستند. ایشان از سال 2009 میلادی به عنوان معامله گر و مدیر سرمایه گذاری در بازارهای جهانی ارز، طلا و نفت به فعالیت می پردازند و به حوزه ترجمه متون و کتاب های مالی و سرمایه گذاری به زبان فارسی نیز وارد شده اند و از جمله آثار ایشان می توان به کتاب غلبه بر بازار که توسط انتشارات سازمان بورس به چاپ رسیده، اشاره نمود.

چکیده آموزش


توضیحات تکمیلی

در بازارهای مالی آنچه که هرگز به چشم نخواهد خورد، حضور یک فرشته نگهبان برای حفاظت از سرمایه و منافع ما است. در حقیقت در این بازارها، اگرچه به صورت پنهانی و غیرواضح، اما بازیگران برای کسب منافع بیشتر همواره با یکدیگر در حال جنگ بوده و سعی در ربودن فرصت ها از همدیگر دارند. لذا برای موفقیت در این جنگ که گاهی باعث ظهور اقیانوسی قرمز رنگ از خون سرمایه های سرمایه گذاران مختلف است، باید تا حد امکان خود را به تجهیزات مناسب و بروز مقابله، مسلح کرد.

یکی از مهم ترین جنگ افزارها در دست سرمایه گذاران، سلاح دانش تحلیل و قدرت پیش بینی نسبی حرکات بزرگان بازار است. به این منظور در حال حاضر سه روش تحلیلی برای پیش بینی و در نتیجه محافظت از سرمایه خود و در عین حال سود بردن از جریان های قیمتی بازارها وجود دارد که یکی از موثرترین آن ها، تحت عنوان تحلیل تکنیکال در تمامی بازارهای مالی است که بر اساس گردش اطلاعات شکل می گیرند و نیز گاها در مسائل غیرمالی است.

در زیرمجموعه تحلیلی تکنیکال، تحلیلی بر اساس تئوری موسوم به تئوری آشوب به نام تحلیل براساس امواج الیوت وجود دارد که کارایی و اثربخشی خود را ثابت نموده است. در این فرادرس، شما می توانید اصول بنیادین تحلیل امواج الیوت را به صورت تئوری و نیز عملی فرا بگیرید و برای پیروزی در محیط پرآشوب بازارهای سرمایه گذاری، براساس مطالب این درس، گام های خود را محکم بردارید.

فهرست سرفصل ها و رئوس مطالب مطرح شده در این مجموعه آموزشی، در ادامه آمده است:
 • درس یکم: مقدمه‌ ای بر امواج الیوت در تحلیل تکنیکال
  • تئوری داو (Dow theory)
  • تئوری آشوب (Chaos theory)
  • فراکتال (Fractal)
  • شناخت تک موج ها
  • درجه موج
 • درس دوم: فاز انگیزشی
  • الگوهای پیشرو
  • الگوهای شکست خورده
  • گسترش
  • مثلث های قطری
 • درس سوم: فاز اصلاحی
  • زیگزاگ ها
  • مسطح ها
  • مثلث ها
  • ترکیب ها
 • درس چهارم: قواعد
  • موج 1
  • موج 2
  • موج 3
  • موج 4
  • موج 5
  • موج های اصلاحی
 • درس پنجم: نسبت های فیبونانچی در الیوت
  • آشنایی با فیبوهای اصلاحی و پروجکشن (Projection)
  • موج 1
  • موج 2
  • موج 3
  • موج 4
  • موج 5
  • موج های اصلاحی
 • درس ششم: جمع‌ بندی

مفید برای رشته های
 • مدیریت
 • علوم اقتصادی
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر

آنچه در این آموزش خواهید دید:

آموزش ویدئویی مورد تائید فرادرس
فایل PDF یادداشت‌ های ارائه مدرسپیش نمایش‌ها

۱. مقدمه‌ ای بر امواج الیوت در تحلیل تکنیکال

توجه: اگر به خاطر سرعت اینترنت، کیفیت نمایش پایین‌تر از کیفیت HD ویدئو اصلی باشد؛ می‌توانید ویدئو را دانلود و مشاهده کنید (دانلود پیش‌نمایش - حجم: ۶ مگابایت -- (کلیک کنید +))

۲. فاز انگیزشی

توجه: اگر به خاطر سرعت اینترنت، کیفیت نمایش پایین‌تر از کیفیت HD ویدئو اصلی باشد؛ می‌توانید ویدئو را دانلود و مشاهده کنید (دانلود پیش‌نمایش - حجم: ۶ مگابایت -- (کلیک کنید +))

۳. فاز اصلاحی

توجه: اگر به خاطر سرعت اینترنت، کیفیت نمایش پایین‌تر از کیفیت HD ویدئو اصلی باشد؛ می‌توانید ویدئو را دانلود و مشاهده کنید (دانلود پیش‌نمایش - حجم: ۸ مگابایت -- (کلیک کنید +))

۴. قواعد
مشاهده این پیش‌نمایش، نیازمند عضویت و ورود به سایت (+) است.
۵. نسبت‌ های فیبوناچی در الیوت
مشاهده این پیش‌نمایش، نیازمند عضویت و ورود به سایت (+) است.
۶. جمع‌ بندی
مشاهده این پیش‌نمایش، نیازمند عضویت و ورود به سایت (+) است.

راهنمای سفارش آموزش‌ها

آیا می دانید که تهیه یک آموزش از فرادرس و شروع یادگیری چقدر ساده است؟

(راهنمایی بیشتر +)

در مورد این آموزش یا نحوه تهیه آن سوالی دارید؟
 • با شماره تلفن واحد مخاطبین ۵۷۹۱۶۰۰۰ (پیش شماره ۰۲۱) تماس بگیرید. - تمام ساعات اداری
 • با ما مکاتبه ایمیلی داشته باشید (این لینک). - میانگین زمان پاسخ دهی: ۳۰ دقیقه


اطلاعات تکمیلی

نام آموزش آموزش مقدماتی امواج الیوت در تحلیل تکنیکال
ناشر فرادرس
شناسه اثر ۸–۱۲۴۵۲–۰۶۹۶۰۰ (ثبت شده در مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد)
کد آموزش FVTIOR9709
مدت زمان ۵ ساعت ۵۵ دقیقه
زبان فارسی
نوع آموزش آموزش ویدئویی (لینک دانلود)
حجم دانلود ۲۴۰ مگابایت (کیفیت ویدئو HD‌ با فشرده سازی انحصاری فرادرس)


نظرات

تا کنون ۸,۴۱۹ نفر از این آموزش استفاده کرده اند و ۸۳ نظر ثبت شده است.
یوسف
یوسف

سلام. متاسفانه رویکرد آموزش خیلی تئوری هست و کمتر روی بازارها کار می‌کنند، عکس‌های بازارها هم از قبل گرفته شده و تماما مربوط به بازار فارکس هست و هیچ مثالی ازش در رابطه با بازار کریپتو یا بورس داخل وجود نداره. اونقدر مخاطب رو درگیر تئوری می‌کنید بدون مثال مناسب که من برام خیلی خسته‌کننده بود. عکس‌های مثال‌ها از قبل آمادست و بعد از ۱ ساعت مطلب تئوری کلا روی یک عکس چندین بار روش‌های مختلف رو توضیح دادند. تسلط استاد عالی هست اما روش‌مندی تدریس به‌شدت ضعف داره و از لحاظ زیست بازار تمرکز روی بازار فارکس هست.

محسن نجفی
محسن نجفی

اموزش خوبی بود ولی جای کامل کردن داشت امیداورم سریع تر بخش پیشرفته و تکمیلی امواج الیوت هم بارگذاری بشه چون امواج الیوت مبحثی نیست که با ۶ ساعت بشه ازش برای معامله استفاده کرد

داود قربانی
داود قربانی

با سلام؛ من به تازگی تموم کردم این مجموعه رو؛ خیلی عالی بود
نکته های زیادی فراگرفتم
چند پیشنهاد دارم که امیدوارم استاد در مجموعه پیشرفته برطرف کنند
1- آمورش روی نمودار هست و مثالهایی که از بازار بورس و فارکس و رمزارزها روی نمودار ارایه بشه
2- آموزش با نقشه راه هست
که نهایتا من متوجه مدل کلی و انواع و زیر شاخه های اون نشدم
امیدوارم همچین مجموعه ی ارزشمندی توسط همگان استفاده بشه و من به تمام دوستان نیز توصیه کردم

حمیدرضا
حمیدرضا

بسیار کامله حتی فراتر از مقدماتی اماااا آموزش از روی پاورپوینت خیلی منسوخ شده است و این که فقط من باب آشناییه

محمدعلی
محمدعلی

همان طور که اطلاع دارید موضوع امواج الیوت تخصصی هست استاد خودشون رشته شون اقتصاد و به مطالبی که تدریس میکنن تسلط دارند

علی
علی

بیشتر تئوری بود و میتونستن کاربردی تر هم ارائه بدن و توی چارت امواج رو نشون بدن
این شیوه آموزش از روی پاورپوینت منسوخ شده
اما به مراتب خیلی بهتر از آموزش های میلیونی بقیه مدرس ها هست

یحیی
یحیی

اگر چارتها بجای تصاویر بصورت چارت آنلاین باشند بهتر و پربارتر خواهند بود و در صورت بکتستینگ در سه نوع بازار مالی جفت ارزها، رمزارزها و بورس ایران فوق العاده خواهد بود. با تشکر

محمد
محمد

عالی بود فرادرس بهترینه. امیدوارم هرچه زود الیوت پیشرفته اش منتشر بشه. منتظرم.

محمدپور
محمدپور

زنده باد فرادرس من دانشجوی برقم همیشه از فرادرس اموزش میخرم همیشه هم راضی بودم. این آموزش هم مثل آموزش های دیگه فوق العاده بود

سینا
سینا

سلام. استاد فرهادپور من همه آموزش‌های شما رو تهیه کردم و واقعا یکی از یکی بهنرن چون که به مخاطب احترام میذارید و با صداقت تمامی نکات رو در قالب زمانی که در اختیار دارید به دانشجویان تدریس میکنید که این فوق العادس و فقط به نظرم خیلی خوب میشد که همه در پکیج بود و ما راحت تر دسترسی داشتیم به بخش تکنیکال و فاندامنتال.

هادی
هادی

بسیار عالی و طرز بیان خوب

سعید
سعید

سلام.
من چند مجموعه آموزشی از امواج الیوت رو تهیه کردم. به جرات میتونم بگم جزء بهترین دوره هاست. استاد تسلط خوبی به مطالب دارن . بیانشون فاقد ابهام هست و بسیار شیوا و روان ارایه میدن.
در یک دوره 6 ساعته تقریبا هر آنچه که برای شروع الیوت لازم هست بیان شده و نیاز به منبع دیگه ای نیست ( مقدماتی ). هزینه آموزش به نظرم، بسیار مناسب هست و حتی میتونم بگم ناچیز
تسلط آقای صالحی فرهاد پور به مباحث کاملا ملوس هست . مجددا تکرار میکنم بیان شیوایی دارن و مطلقا مخاطب درگیر ابهامات کلامی و گفتاری مدرس نیست. جناب صالحی فرهاد پور منتظر آموزشهای دیگر شما هستم

قطره دانش که بخشیدی ز پیش
متصل گردان به دریاهای خویش

محمد جواد
محمد جواد

مجموعه خوبی است. سایت شما معتبر و دارای نماد اعتماد و اعتبار است و قطعا اگر ایرادی هم باشد که نیست، حتما خودتان به آن پی میبرید؛ چون هدف شما آموزش است و قالب کردن مجموعه های آموزشی جزء کار شما نیست.

علی
علی

سلام. بسیار خوش بیان هستند و به صورت مفهومی مطالب رو به خوبی توضیح می‌دادند ولی استفاده از مطالب رو به صورت کاربردی نتونستند به خوبی شرح بدن مثلا ما از کجا متوجه بشیم در اندیکاتور زیگ زاگ، این موج مال روند فعلی یا پایان روند قبلی بسیار از نظر مفهومی خوب توضیح دادند، ولی اگر بخواهیم به صورت کاربردی از مطالب ایشون استفاده بکنیم، من به جرات میگم در تریدهامون دچار مشکل خواهیم شد. به نظر بنده، اگر ایشون توضیح بیشتری در خصوص تشخیص ابتدا و انتهای روندها می‌دادند و اینکه چطور پایان حرکت‌ها و روندها رو تشخیص بدهیم بسیار موثر می‌تونست باشه، چون در محیط واقعی ما کل روند در اختیارمون نیست و فقط می‌تونیم با تشخیص ابتدای روند فعلی و انتهای روند قبلی نسبت به بازار، واکنش نشون بدهیم.

محمدامین
محمدامین

آموزش‌شون فوق العاده است. سخت‌ترین مطالب رو به ساده‌ترین حالت ممکن با بیان روان، توضیح میدن و واقعا این کار هر مدرسی نیست. بی‌صبرانه منتظر امواج الیوت پیشرفته هستم که توسط ایشون در سایت فرادرس، قرار است منتشر شود. باتشکر

علی
علی

باتشکر از مدرس گرامی و سایت فرادرس.
محتوای آموزش تخصصی و خوب بود و خیال شنونده از جزئیات مطلب آموزشی راحت بود. علی رغم فن بیان خوب مدرس، از تصاویر و مثالهای تصویری خیلی کم استفاده شده بود و بیشتر مطلب به صورت گفتاری بیان شد، در حالیکه در بسیاری از مفاد آموزش نیاز جدی به تصویر حس می‌شد. همچنین می‌شد از تکرار در این دوره آموزش بیشتر پرهیز کرد.

محمد
محمد

عاااااااالی

سعید
سعید

خوب بود. من تو الیوت خیلی آشنایی داشتم و این آموزشم گرفتم که یه مروری داشته باشم.
نکاتش آموزنده بود.

علیرضا
علیرضا

مبانی رو خیلی خوب توضیح داده بودند ولی لطفا پیشرفته ی این آموزش رو هم هر چه سریع تر ارائه کنید.
ممنونم.

احمدرضا
احمدرضا

مفید بود، اما خیلی ابتدایی بود و من میخواستم که مطالب گسترده تر ارائه بشه.

حجت
حجت

عالی و بی نظیرررررر بود. من کلا با آموزش ایشون راه افتادم. اگه الان تو این زمینه پیشرفت کردم فقط و فقط به خاطر آموزش های خوب فرادرسه. کاش کل جهان با فرادرس آشنا بشه و قدرشو بدونه.

شهرام
شهرام

با سلام و تشکر
آموزش خوبی بود.

farshad
farshad

هر چقدر به این آموزش پول بدین ارزش داره ، واقعا عالی بود

علیرضا
علیرضا

با سلام خدمت شما استاد گرامی. خیلی لذت بردم از تماشای این دوره؛ مطالب دارای انسجام فوق العاده ای بودن و حس بودن در کلاس و شاگردی یک استاد بسیار عالی رو تداعی می‌کرد.
خیلی ممنونم از زحماتتون.

محمدهادی
محمدهادی

توضحات مدرس از نظر من شفاف و روشن بود.

تورج
تورج

من واقعا از محتوای اين آموزش راضی هستم مدرس بيان خوبی داره و مطالب کامل و جامع ارائه کردن.

محمدعلی
محمدعلی

نسبت به قیمت و زمان، آموزش خوبی بود در حد مقدماتی بیان شده بود ولی حتما باید پیشرفته این اموزش هم ارائه بشه تا کامل شه من حتما پیشرفته این آموزشو میخرم.

محمد جواد
محمد جواد

میتونم بگم خوبه فقط اینکه اگر بتونید پیش نیاز هر آموزش به طور دقیق ذکر کنید و یا مشخص کنید برای مطالعه و یادگیری بورس در ابتدا از چه مباحثی شروع کنیم عالی میشه.

مهراد
مهراد

واقعا عالی بود لطفا پیشرفته این آموزش ارائه کنید.

امین
امین

اونجوری که باید راضی نبودم و کامل نبود.

فرشید
فرشید

به عنوان یک کلیت، آشنایی خوب بود اما می تونست با تدریس مطالب بیشتر، بهتر از این باشه.

سینا
سینا

خيلی مقدماتی و سطح پايين بود.

محمد
محمد

سلام. به نظرم آموزش جامع و کاملی بود. بیشتر تئوری بود و به نظرم بهتره که کاربردی تر هم ارائه بشه.

علی
علی

آموزش خوب و مفید بود و اون چیزی که میخواستم رو این آموزش بهم داد.

عباس
عباس

من این آموزش رو مشاهده کردم و واقعا راضی بودم بورس در بازار رو به خوبی بررسی می کردند.

مهدی
مهدی

سلام و تشکر از فرادرس عزیز
آموزش خوبی بود.

امین
امین

الیوت بیشتر تدریس خوبی داشت.

امین
امین

کامل نبود. اگه پیشرفته اش باشه که قطعا کامل و کاربردی می شه.

محمد
محمد

هم نحوه بیان و تسلط مدرس و هم موارد تدریس شده عالی بودن.
منتظر آموزش های کاملتری در این زمینه هستیم.

محسن
محسن

واقعا فوق العاده بود.
کاری که می کنید خیلی عالی هست و امیدوارم به اوج برسید و هر روز آموزش هایی با کیفیت بالایی ارائه بشه.

امین
امین

خیلی الیوت یه چیز کلیه و من قبلا هم یه دوره بیرون رفته بودم. اینم خوب بود.

سلیمانی
سلیمانی

سلام. این آموزش خوب بود اما بهتر بود که کاربردی تر ارائه بشه. منتظر بخش تکمیلی این آموزش هستم. موفق باشید.

مهدی
مهدی

تسلط خوب بود ولی به نظرم مباحث کامل نبود و جا داره به صورت پيشرفته تر هم ارائه بشه.

کیارش
کیارش

هم از نظر مثال ها هم از نظر توضیحات خوب بود من امتیاز کامل رو دادم.

محسن
محسن

اگه بخوام با سایت های دیگه مقایسه کنم، توقعم بیشتر بود. سایت فرادرس یک سایت تخصصیه و باید کاربردی تر باشه.

مهدی
مهدی

خيلی راضی نبودم بيان مدرس خيلی خوب نبود منو جذب نکرد به نظرم جاهايی که خيلی راحت بود بيشتر توضيح ميدان و قسمت هايی که لازم بود فوکس نکردن خيلی کوتاه بيان کردن و همين باعث می شد که برم اون مواردی که متوجه نشدن در گوگل جستجو کنم.

علی
علی

تمرکز آموزش روی مسائل ابتدایی بود و برای کسایی که مبتدی هستند، مناسبه.

سعید
سعید

عالی است، ویدیوهاتون نحوه بیان و تسلط کامل دارین به مبحث اگر میشه راجع به محاسبات اندیکاتورها مثل استوکواستیک و مک دی و اوسام اوسیالتور و این که کلا تنظیمات بهینه برای این اندیکاتور ها چی هستند نیز یک مجموعه ایجاد کنید.
با تشکر

سید عباس
سید عباس

بيان و ميزان تسلط مدرس بر روی مباحث خيلی خوب بود.

علی
علی

امواج خیلی محتوای کاملی داشت. البته من یه دوره حضوری برای یادگیری مطالب بورس رفته بودم و اینم برای یادآوری تهیه کردم.

محمد امین
محمد امین

به کارم اومد.

وحید
وحید

تسلط مدرس و قدرت بيانش خوب بود.
اميدوارم آموزش ها بيشتری در اين زمينه تهيه کنيد.

محمدرضا
محمدرضا

آموزش خوبی بود ولی به نظر می تونست محتوا يه مقدار کاملتر باشه.

محمد
محمد

خیلی خوب بود. فقط اینکه استاد بعضی وقت ها مثالی که حل میکرد با توضیحاتشون متناقض بود. روندی که توضیح می داد خیلی جای سوال داشت. ممنون از سایت خوبتون.

احمدی
احمدی

مفاهیم خیلی خوبی بود. تسلط داشتند. یک مقدار به نظرم کامل نبود. پیوستگی و جمع آوری مطالب به نظر من خوب نبود. منتظر الیوت پیشرفته هستم.

فرزام
فرزام

سلام. در مجموع خوب بود و کاربردی هم بود، تونستم ازش استفاده کنم. خیلی شسته رفته همه چیو مرتب مثل درس های دانشگاهی ارائه کرد.

مهدی
مهدی

سرفصلها، نوع انتقال مطالب واضح بود، کيفيت صدا و تصوير مناسب بود.
همه چي عالي خيلی ممنونيم ازت فرادرس

محمد
محمد

برای اشخاصی که در اين زمينه هيچ اطلاعی ندارند اين آموزش ميتونه خيلی مفيد باشه.

مصطفی
مصطفی

2 قسمیته که هنوز کامل ندیدم اما به نظرم کامل بود و محتوای خوبی داشت.

امیر
امیر

قبلا تو این زمینه مطالعه داشتم در سطح مقدماتی خوب بود.

ابوالفضل
ابوالفضل

الیوت رو اصلا کار نکرده بودم و خیلی آموزش مفیدی بود. از فرادرس خیلی ممنونم.

محمد
محمد

آموزش کاربردی نبود و مدرس خیلی به موضوع تسلط نداشتن و نمی تونستم خیلی خوب مفاهیم رو انتقال بدن.

احمد
احمد

امواج الیوت یه چیز تقریبیه و ضرر توش زیاده، اما خود آموزش نسبت به هزینه ای که داره خیلی خوب بود.

افسانه
افسانه

جایی آموزش ندیده بودم و فعلا قسمت های اول این آموزش رو دیدم و خوب پیش رفته.
یه نکته ای که تو فرادرس خیلی خوبه، دسترسی سریع به آموزش و لینک دانلود هاست.
من خیلی از این سایت خوشم میاد.

وحید
وحید

خيلی خوب بود فقط به صورت پيشرفته تر ارائه کنيد.

کوروش
کوروش

به نظر اطلاعات خوب و کاملی ارائه می کرد، اما به نظرم خیلی پیچیده داشت توضیح میداد و حوصله شو نداشتم.

علی
علی

با سلام
استاد مطالعه کاملی در این زمینه داشتند. جزییات رو هم توضیح دادند آدم می تونه در کنارش یک کتابی هم بخونه. برای شروع خوبه.

علیرضا
علیرضا

خوب بود. از دید من اگه اطلاعات کامل بود بهتر ارتباط برقرار می کردم.

اکبر
اکبر

بيان شيوا رسا و محتوا مفيد بود.

وحید
وحید

آموزش خوب بود دسته بندی اطلاعات، سادگی آموزش به چشم میومد ولی اگر بخوام یه ایراد از این آموزش بگیرم ما در این آموزش با امواج ایده آل آشنا شدیم ولی در چارت واقعی واقعا پیچیده میشه و من واقعا هنوزم نحوه دیدن چارت واقعی رو یاد نگرفتم تمام آموزش هایی که در سایت هست فقط به عنوان یک آموزش گزاشته میشه و نحوه اونها رو در واقعیت به خوبی نمایش نمیده.

رضا
رضا

آموزش جامع و مناسبی بود، فقط نکته ای که وجود داشت تنها از داده های فارکس استفاده شده بود و در ایران زیاد عملی نبود بهتر بود در مورد داده ها در بورس و فرابورس صحبت میشد.

جمشید
جمشید

خیلی عالی توضیح دادن همه چی خوب بود.

وحید
وحید

باتشکر از مدرس گرامی
مطالب جامعيت لازم داشت البته جای سخن گفتن در مورد مطالب مثل اين آموزش زياد است.

رضا
رضا

بسیار عالی و تاثیر گذار
جای تشکر قدارنی فراوان داره
ممنون از زحمات بسیار ارزنده استاد صالحی

معین
معین

سلام.اموزش خوبی بود.

امیر
امیر

بسیار عالی و تاثیر گذار
خیلی لذت بردم از تماشای این دوره.

محمد علی
محمد علی

بسیار ممنون. آموزش کامل و جامعی بود. خسته نباشید

امیر
امیر

عالی بود

سعید
سعید

مطالب موجود در سرفصل ها خوب بود و مدرس به مباحث به خوبی اشاره کردن ولی به نظرم باید به صورت تکمیلی تر ارائه بشه

محمد حسین
محمد حسین

بسیار عالی توضیح می دهند.بی صبرانه منتظر کارهای بعدی ایشان از جمله تکنیکال پیشرفته و الیوت پیشرفته هستم.اگر بتوانند مجموعه ای در مورد هارمونیک تریدینگ منتشر کنند خیلی عالی میشود.

زهرا
زهرا

من این آموزش رو خریداری و مطالعه کردم. بسیار عالی و کاربردی بود. من پی اچ دی دارم و در بسیاری از زمینه های مطالعاتی و آموزش نرم افزار ها از فرادرس استفاده می کنم و به همه دوستانم هم استفاده از آموزش های فرادرس را پیشنهاد می کنم. آموزش های فرادرس بسیار کاربردی و عالی هستند. به عنوان مثال برای آموختن DOE من دوبار در ورک شاپ های مختلف شرکت کردم اما بدلیل عدم انسجام مناسب در مطالب ارائه شده مفید واقع نشد. در نهایت از ویدئوهای آموزشی فرادرس استفاده کردم و بسیار عالی و مفید بود.

هادی
هادی

من این آموزش رو استفاده کردم
جناب فرهادپور واقعاً بی‌نظیرند.

بهزاد
بهزاد

بسیار عالی بود سپاسگزارم. هم از مدرس و هم از فرادرس به خاطر آموزش های با کیفیتشون.

دسته‌بندی موضوعی: بورس و بازار سهام

برچسب‌ها:
bourse | capital market | Chaos theory | Dow Theory | elliott wave analysis | FOREX | fractal | Fundamental | Fx | Projection | Technical analysis | wave 1 | wave 2 | wave 3 | wave 4 | wave 5 | wave A | wave B | wave C | wave count | الگوهای پیشرو | امواج اصلاحی | امواج الیوت | امواج پایانی | امواج پیشرو | امواج گسترده | امواج ناقص | بازار سرمایه | بازارهای مالی | بورس | پروجکشن | تئوری آشوب | تئوری داو | تحلیل | تحلیل الیوت | تحلیل امواج الیوت | تحلیل تکنیکال | تحلیلگری | ترکیب | جریان های قیمتی بازارها | حفاظت از سرمایه | درجه موج | زیگزاگ | سرمایه | شناخت تک موج ها | فارکس | فاز اصلاحی | فاز انگیزشی | فاندامنتال | فراکتال | فیبوهای اصلاحی | لگوهای شکست خورده | مثلث | مثلث ها | مثلث های قطری | محیط پرآشوب بازارهای سرمایه گذاری | مسطح | موج 1 | موج 2 | موج 3 | موج 4 | موج 5 | موج A | موج B | موج C | موج شماری | موج شماری الیوت | موج های اصلاحی | نسبت های فیبونانچی | نسبت های فیبونانچی در الیوت
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر
فهرست جلسات ۹ جلسه ویدئویی ×