فرادرس
 

فرادرس، دانشگاهی آنلاین است که آموزش های کاربردی و مورد نیاز دانشجویان را ارائه می دهد. در همین راستا تا کنون بیش از ۲۳۰۰ ساعت آموزش آنلاین را، در زمینه ها و رشته های مختلف، ارائه نموده ایم و این آموزش ها در اختیار بیش از ۶۰ هزار دانشجوی آنلاین در سراسر ایران و خارج از کشور قرار گرفته است. آموزش های فرادرس، به صورت ویدئویی تهیه و ضبط می شوند و در اختیار مخاطبین قرار می گیرد.

 

ثبت رسمی آموزش های دیجیتال و کتب ویدئویی توسط وزارت ارشاد

کلیه کتب ویدئویی و آموزش های منتشر شده توسط فرادرس در بخش نشر دیجیتال وزارت ارشاد، با ذکر نام مولف، ثبت رسمی می شوند – فرادرس (با شماره شناسایی واحد فرهنگی ۱۰۰۱۳۷۷).

 

فرایند بررسی همکاری با فرادرس

فرایند بررسی همکاری با فرادرس شامل مراحلی است که در ادامه آمده اند.

فرایند بررسی همکاری با فرادرس - کلیک کنید

 

اولویت های انتخاب مدرسین

مدرسین فرادرس، مجرب ترین مدرسین داخل و خارج از کشور می باشند و پس از هماهنگی های بسیار و اطمینان از کیفیت تدریس، ضبط آموزش ها آغاز می شود. اولویت ما در آموزش، بهره گرفتن از دانش و تجربه آموزش مدرسینی است که در یکی از دسته های زیر می باشند.

اولویت های انتخاب مدرسین - کلیک کنید

 

شرایط مالی و اطلاعات پرداخت

تمام دروس منتشر شده توسط وزارت ارشاد با ذکر نام مولف ثبت رسمی می شوند و تحت حمایت حقوقی وزارت ارشاد قرار می گیرند. در کنار این موضوع، از بعد مادی نیز فرادرس پلن هایی برای پرداخت به مدرسین همکار در بزرگترین پروژه همگانی سازی آموزش در کشور ایجاد کرده است.

پلن مالی آموزش های فرادرس – کلیک کنید.

 

موضوعات تدریس در فرادرس

لطفاً دوره های پیشنهادی خود را به ترتیب و اولویت زیر در جدول لیست نمایید. یعنی در ابتدا آموزشی را قرار دهید که با جمیع شرایط زیر سازگاری بیشتری دارد.

موضوعات تدریس در فرادرس - کلیک کنید

 

ارسال عناوین آموزش و شروع به همکاری با فرادرس

مدرس گرامی، لطفا فرمی را که در ادامه آمده است تکمیل نمایید.

فرم عنوان های پیشنهادی ارائه دروس در فرادرس - کلیک کنیدفرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران