فرادرس
 

فرادرس سالانه نزدیک به نیم میلیون ساعت از زمان مطالعه دانشجویان داخل ایرانی را به خود اختصاص می دهد و دانشجویان خارج از کشور نیز بخشی از این حرکت بزرگ در آموزش دانشگاهی ایران هستند.

 

دریافت آنی آموزش ها به صورت لینک دانلود

آموزش های فرادرس به صورت لینک دانلود ارسال می شوند و از این جهت امکان تهیه آنها توسط متقاضیان خارج ایران به راحتی میسر می باشد. به محض ثبت سفارش و تایید پرداخت، لینک های دانلود در حساب کاربری فعال می شوند.

 

نحوه واریز وجه

به عنوان دانشجوی خارج از کشور فرادرس شما روش های زیر را برای پرداخت در سیستم فرادرس دارید.

۱) پرداخت با سیستم بانکی ایران (توسط شما یا آشنایانتان)

شما نیز همانند همه دانشجویان داخل کشور فرادرس به راحتی می توانید پرداخت را با همه کارتهای بانکی ایران انجام دهید. در این صورت هیچ مشکلی در مسیر استفاده از آموزش های فرادرس ندارید و همانند همه دانشجویان داخل کشور می توانید از این آموزش های بهره ببرید.

۲) واریز ارزی و انتقال ارزی وجه از طریق پی پال (paypal) – همه جای دنیا

قابل پرداخت توسط تمام کارتهای اعتباری معتبر بین المللی –  اگر امکان پرداخت ریالی ندارید، این امکان وجود دارد که پرداخت ارزی داشته باشید. برای این منظور ادامه این صفحه را ببینید.

۳) واریز با سیستم بانکی افغانستان

بیشترین تعداد دانشجویان غیرایرانی فرادرس را دانشجویان کشور همسایه، افغانستان تشکیل می دهند. ما در حال نهایی سازی هماهنگی ها هستیم تا دانشجویان افغانستانی، بتوانند به راحتی با پرداخت توسط هر بخش از سیستم بانکی داخل کشور خود، از آموزش های فرادرس استفاده کنند.

اگر تمایل به پرداخت وجه از کشور افغانستان را دارید؛ با ما از طریق ایمیل afghanistan@faradars.org مکاتبه نمایید.

 

ثبت سفارش با پرداخت ارزی (غیر ریالی)

اگر می خواهید پرداخت ارزی از طریق پی پال (PayPal) داشته باشید، مسیر باز هم ساده و سرراست است (۴ گام ساده).

مراحل پرداخت ارزی - کلیک کنید.

 

بورسیه ویژه دانشجویان کشورهای همسایه

دانشجویانی که تابعیت کشور های همسایه ایران را دارند و در عین علاقه به آموزش های فرادرس، در تهیه و استفاده از این آموزش ها، مشکل و محدودیت دارند، می توانند از «بورسیه ویژه فرادرس برای دانشجویان کشور های همسایه» استفاده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک (+) مراجعه نمایید.

فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران