لیست آموزش های مرتبط با کنکور کارشناسی ارشد

در پی تماس های متعدد دانشجویان و در ادامه آن، مطلع شدن فرادرس از مشکلات فراوان دانشجویان فرادرسی در دروس مرتبط با آزمون کارشناسی ارشد و عدم دسترسی این عزیزان به منابع مطالعاتی مناسب و کم هزینه مرتبط با آزمون و از سوی دیگر هزینه بسیار بالای کلاس های آموزشی در حوزه آزمون کارشناسی ارشد؛ فرادرس درس های مرتبط با این آزمون را در اولویت کاری خود قرار داده و به سرعت انتشار آنها را پیگیری کرد.

هدف اصلی ما در این خصوص این بود که با فراهم کردن آموزش های رایگان یا با هزینه کم (در مقایسه با منابع دیگر)، تلاش کنیم تا آزمون کارشناسی ارشد (و در ادامه همه آزمون های علمی) میدان رقابت تلاش های خالص علمی دانشجویان باشد و سطح مالی دانشجویان در این رقابت مهم، محل اثر نباشد یا اینکه اثر کاهش یافته ای داشته باشد.

در ادامه، لینک صفحه مرتبط با دروس مطرح شده در آزمون کارشناسی ارشد آمده است. امیدوار هستیم که این آموزشها برای دانشجویان گرامی در فرادرس مفید واقع شوند.

صفحه دروس مرتبط با آزمون کارشناسی ارشد (رشته های مختلف) – کلیک کنید.
جدیدترین فرادرس ها
فهرست کامل جدیدترین فرادرس ها
فرادرس های پرمخاطب
فهرست کامل فرادرس های پرمخاطب

فرادرس، فرصتی برای آموختن بیشتر

عنوان درس مورد نظر خود را وارد کرده و همین امروز شروع به آموختن کنید.

 

دسته‌بندی موضوعی
همه فرادرس‌ها
جدیدترین فرادرس‌ها
فرادرس‌های رایگان
درس‌های در حال انتشار

فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران

عضویت در خبرنامه فرادرس

برای دریافت اخبار مربوط به آخرین فرادرس های منتشر شده، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید.

Please leave this field empty.

تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
فرادرس مجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت آنلاین -  بانک ملت پرداخت آنلاین - بانک پارسیان پرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوین پرداخت آنلاین - بانک سامان